Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ŻUBR / Daniel Grabowski - TREC TEAM / SIŁA / Mistrz ŚWIATA Seniorów str 99 !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No, a czego teraz nie robię?? Prócz uginania nadgarstków :P
    Siła cię wyzwoli...
    http://trecteam.pl/zaw_grabowski_daniel.php
    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• w treningu przygotowawczym przed zawodami robiles tylko 3 boje, przez co miales mocne siady i ciagi a stosunkowo slabiej szlo wyciskanie

PS
      tak z ciekawosci
      jak tam triceps masowo?
      Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
      oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

• Masakra ten docisk, szybkosc petarda !

Komentarz

• Wodyn Łapa jest teraz 50 cm moze 51 w zaleznosci czy spompowana czy nie ;P
          Balduran na razie się rozkręcam ;P hehe
          Siła cię wyzwoli...
          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• No to bedzie ciekawie na zawodach...

SIŁA !!

Komentarz

• SOBOTA:

1.Podrzut (na proste plecy)
              60-70-80-70-60 x 5p.

2.Martwy z podstawek (12 cm. dwa ogumowane talerze) prog. po 3 powt.
              120 - 170 - 220 - 250 (od tego momentu wchodzą szelki) - 280 - 320x2 - 340 x 2 powt.

3.Przysiad (kostium) prog. po 2-3 powt.
              120 - 170 - 220 - 250 (bandaże plus pas) - 290 (szelki, cały sprzęt) - 320 - 340x 3 powt.

4.Wspiecia na palce 1 x 15 powt.
              400 kg x 15

5. Podciąganie podchwytem
              6-6-6-6

Wnioski/Spostrzeżenia/Uwagi:
              No trening poszedł całkiem, całkiem mogło być lepiej....340 x 2 były by trzy tylko przy trzecim
              dociągnąłem do połowy (tym razem sztanga wygrała ;P). Analizując dlaczego tak
              mogłobyć, to być może przyjąłem złą pozycję, być może strój był już za luźny, bo po
              każdym powtórzeniu lekko się podwijał, a być może po prostu zabrakło mi żubrzej mocy.
              Za tydzień nie wiem czy iść z progresją do przodu czyli np. 350 x 2 czy juz zacząć pełne
              bez tych piep.... podstawek, które nie pozwalają mi nabrać odpowiedniego pędu w dole.
              Miałbym film z dzisiejszych zmagań z ciągami, ale niestety obsługa aparatu dla jednego
              z moich kolegów okazała się zbyt trudna , może się zamyślił hehe....
              Co do przysiadów to eksperymenty z rozstawem nóg okazały się jak najbardziej trafione
              im szerzej staję tym przysiady wydają się być głębsze,
              tylko niestety nie starcza mi gumowej wykładziny pod nogami, a moje buty do
              przysiadów odsłużyły swoje po tych wszystkich latach i też nie są już tak stabilne jak
              kiedyś, co przy szeroki rozstawie i takich ciężarach ma jednak niemałe znaczenie.
              Muszę sobie kupić nowe buty do przysiadów (znów kolejny pierd.... wydatek).
              Podsumowując, jak na ten etap i zaledwie miesiąc treningów w stroju jest nawet
              zajebiście, czuję moc i wiem, że to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo....

SIŁA!!!!!!!!
              Ostatnio edytowany przez WODYN; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: ogumowane
              Siła cię wyzwoli...
              d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• dokładnie wiara wiara we własne mozliwości....
                wiadomo że będzie lepiej

SIŁA!!!!

Komentarz

• no szkoda że nie poszło 3-ci raz w ciągu te 340, ale to nie ilość powtórzeń najważniejsza tylko ciężar

i tak jest super, a będzie jeszcze lepiej!

a przysiady poszły lekko rozumiem ?

SIŁA!
                  Ostatnio edytowany przez jarot09; [ARG:4 UNDEFINED].
                  filmy z moich zawodów i treningów:
                  http://www.youtube.com/user/jarot09/videos

Komentarz

• Jarot Przysiady jak zawsze ;P
                    Siła cię wyzwoli...
                    d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Patrząc na te osiągi treningowe, do na myśl przychodzi mi niezmiernie dość prosta refleksja: o k....a!!!

Jakie suple obecnie wsuwasz i w jakich dawkach?

EDIT: Knife
                      Ostatnio edytowany przez Hardened; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Mój dziennik treningowy

Komentarz

• skurwialego dinozaura

Komentarz

• Knife filmy wymiatają!!!!!! , teraz będę miał C.I.A. na karku za te WTC .

Hardened żrę tego sporo:
                          - Białka Izolaty koncentraty, na noc dziennie wyjdą ze 4 porcje w sumie (na noc biorę większą dawkę białka)
                          - Zma
                          - Jabłczan kreatyny
                          - Stacki ze dwa rodzaje
                          - witaminki
                          -BCAA
                          - Tauryna
                          - Tribulusy
                          - ALC
                          -CLA
                          -Omega 3
                          -Glukozamina
                          Nie wiem pewnie jeszcze coś zapomniałem wypisać, mam tego tyle, że się w szafce nie
                          mieści . Choć muszę zacząć oszczędzać, bo zaczyna ubywać mi supli, a i tak już
                          nadwyrężyłem swój budżet biorąc pod uwagę ten etap treningowy i to, że to początek
                          sezonu startowego. Co do dawek to zazwyczaj biorę dwa razy tyle ile radzą na
                          opakowaniach pozdro i SIŁA!!!!
                          Siła cię wyzwoli...
                          d.grabowski@trecteam.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Żubr Zobacz posta
                            Co do dawek to zazwyczaj biorę dwa razy tyle ile radzą na
                            opakowaniach pozdro i SIŁA!!!!

Nie przejmuj się, niwix bierze 2x tyle ile... wynosi dawka śmiertelna i żyje
                            ile-do.pl oraz Kuchnia wietnamska

Komentarz

• Zamieszczone przez Żubr Zobacz posta
                              [SIZE="5"][COLOR="Red"]

Wnioski/Spostrzeżenia/Uwagi:
                              No trening poszedł całkiem, całkiem mogło być lepiej....340 x 2 były by trzy tylko przy trzecim
                              dociągnąłem do połowy (tym razem sztanga wygrała ;P). Analizując dlaczego tak
                              mogłobyć, to być może przyjąłem złą pozycję, być może strój był już za luźny, bo po
                              każdym powtórzeniu lekko się podwijał, a być może po prostu zabrakło mi żubrzej mocy.
                              Za tydzień nie wiem czy iść z progresją do przodu czyli np. 350 x 2 czy juz zacząć pełne
                              bez tych piep.... podstawek, które nie pozwalają mi nabrać odpowiedniego pędu w dole.
                              Miałbym film z dzisiejszych zmagań z ciągami, ale niestety obsługa aparatu dla jednego
                              z moich kolegów okazała się zbyt trudna , może się zamyślił hehe....
                              1: po pierwsze nie robiles dociagan w tym tygodniu we wttorek, wiec pomysl jak to moglo wplynac na dociagania

2: nastepnym razem 345kg a nie pelne ciagi , pokaz temu ciezarkowu ze 3 powt pojda

3: jesli sie garbisz to kostium przeszkadza w drugiej polowce , wiem ze wiesz ale czasem umaykaja podstawy . szkoda ze nie bylo filmiku

masz nowy stroj do ciagow to czas wyprobowac

Co do przysiadów to eksperymenty z rozstawem nóg okazały się jak najbardziej trafione
                              im szerzej staję tym przysiady wydają się być głębsze,
                              tylko niestety nie starcza mi gumowej wykładziny pod nogami, a moje buty do
                              przysiadów odsłużyły swoje po tych wszystkich latach i też nie są już tak stabilne jak
                              kiedyś, co przy szeroki rozstawie i takich ciężarach ma jednak niemałe znaczenie.
                              Muszę sobie kupić nowe buty do przysiadów (znów kolejny pierd.... wydatek).
                              Podsumowując, jak na ten etap i zaledwie miesiąc treningów w stroju jest nawet
                              zajebiście, czuję moc i wiem, że to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo....

SIŁA!!!!!!!!

tak wiec poki co rozstawiaj je tak szeroko jak mozesz

alternatywnie zakup tanią wykładzine, po co od razu guma ?

inma sprawa ze jak bedzie za szeroko to buty w ogole beda przeszkadzac a glebokosc bedzie ograniczona szkieletowo
                              Dorzeźbionych Świąt Bożego Narodzenia
                              oraz Silnego Nowego Roku

Komentarz

Pracuję...
                              X