Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z libido // cykl deka + Cypek

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem z libido // cykl deka + Cypek

Hej.
    Jestem juz od dekady na forum. Niewiele piszę ale czytam wszystko na forum.

Jestem już 4 tydzień na cyklu: deka (400 mg // 2 zastrzyki w tygodniu) + cypek (750 mg // 2 zastrzyki w tygodniu po 375 mg) - wszystko od Exportmed.

Siła znacząco na plus , ale . . . od soboty zaczeły się problemy z libido (miękka faja) i problemy ze zwodem (mimo, że w głowie CHCĘ i istne SZALEŃSTWO).

Podpowiedzcie co mam robić? co zmienić? itd.

Trochę o mnie.
    Wiek 40+ , prze wejściem na dekę leciał cypek 500 mg tygodniowo przez 2 lata (libido na nim KOSMOS)
    Dieta trzymana, trening FBW, jest także wysiłek tlenowy.

z góry dzięki za kazda pomoc

Prolaktynę i estro sobie zbadaj
    Ostatnio edytowany przez Ybami; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Moim zdaniem , dużo testa.
      Uwazam ze jak chcemy cykl na Dece to walimy deke a testa tyle by byl w tle i trzymal libido i inne funkcje.
      Osobiscie odwrocil bym proporcje na cos 400-450testa k 600-700deki.

Moglo nastąpic tez sprzężnie zwrotne tj wybity test wybił estro a wybite estro lubi tez ciągnąc prolaktyne do góry , przy Dece która sama z siebie podnosi prolke moglo się nam to nawarstwić.

Zbadał bym j/w prolaktyne jak i estro.
      Cabaser(lub dla biedniejszych i odwazniejszych Bromergon) moze.okazac sie jednak nie zbędny.

Komentarz

A nie powinno być tak że dajesz dexa i do tego testosteron x2??
        “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Komentarz

Rok temu leciałem prawie identycznie, dawałem tylko więcej Deki 250-300 mg x2 w tygodniu.
          Praktycznie identyczna sytuacja, pierwsze tygodnie wszystko ok, później libido siadło. Prolaktyna poza normą, Cabaser pomógł.
          Ostatnio edytowany przez garob; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Deca wkręca się dużo szybciej niż krąży obiegowa opinia. Stąd szybko pojawiają się też niedogodności. Brałem kilka dec aptecznych np norme czy organon (polski) także jeszcze dłuższy laurabolin i w drugim tygodniu już solidnie czuć efekty działania.
            Tak jak chłopaki Ci mówią prolaktyna na pewno do zbadania, estro tez możesz. Pewnie będzie potrzebny cabaser, może też np. nolva z provironem. W każdym razie jeśli libido masz wysokie to na tą chwilę doraźnie możesz ratować sie 50mg dobrego sildenafilu. Deca to mocny, niedoceniany towar. Nabicie, wytrzymalosc (silna nadprodukcja epo), siła pierwsza liga, ale jak to w życiu bywa - zdarzają się koszta...
            Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
            «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
              A nie powinno być tak że dajesz dexa i do tego testosteron x2??
              Tak polecało się 10 lat temu

Do deki polecam mniej testa i do tego nolve
              Ostatnio edytowany przez ziki2000; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta

Badania zrobię.

To może zostawic Dekę na poziomie 400 mg i zejść teścia do 500 mg (tak jak brałem do tej pory)

Ziki2000 - Nolvę mam , napisz proszę jakbys widział dawkowanie

Komentarz

Czemu do deci nolve?

Komentarz

Zamieszczone przez Twix Zobacz posta
                    Badania zrobię.

To może zostawic Dekę na poziomie 400 mg i zejść teścia do 500 mg (tak jak brałem do tej pory)

Ziki2000 - Nolvę mam , napisz proszę jakbys widział dawkowanie
                    Nie zmienialbym testa poki co. Tu reguły nie ma u mnie 2:1 się sprawdzalo tak samo jak 10lat temu. Tu nie wyczujesz bez badań. Nic nie zmieniaj bez badan
                    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta

Ziki, jak znajdziesz chwile skrobnij cos na ten temat

Komentarz

Uderz do Krisa,chyba ze to czyta to może sam napisze
                        Kiedyś o tym wspominał ,chodziło o e1 i e2 ale zabij ale dokładnie nie pamietam
                        Jedynie wiem ze jak z estro będzie porządek to nie ma opcji o wywalenie prolki itd i potwierdzam tak jest z praktyki
                        Zawsze dawałem arimidex na dece , a i tak była lipa...jak zmieniłem na nolve to nawet na dece 600mg Ew było dobrze jeżeli chodzi o decadick i samopoczucie

Komentarz

Zgadza się, trzeba tylko pamiętać by po zejściu z nolvy dac troszkę symexu

Komentarz

Osobiście też polecam więcej testa, niż nandrolonu. Raz, że działa neuroprotekcyjnie, dwa deka nie powoduje tak mocno dekadicka (test jest również prodopaminowy, a to w końcu prolaktynostatyna). Przy nandrolonach powstaje dużo innych, inwazyjnych, metabolitów estrogenów, jak i frakcje, których się nie bada. Stąd bardzo dobrze spisuje się letrozol, bo wpływa na każdą z nich. Obok niego anastrozol. Najsłabiej spisze się symex.

Przy dece warto dawać pramipexole, zamiast cabaseru. Spisuje się dużo lepiej, bo nie ubija prolaktyny, która pełni również funkcję ochronną dla układu nerwowego, a jej niski poziom to prośba o krzywdę. I łatwiej dozować.

Ziki, estrogeny indukują prolaktynę. Przy niskim estro prolka nie boli tak mocno, ale zamula i samopoczucie jest i tak dupne. Mniej wpływa na gino i libido, ale swoje i tak zrobi oprócz tego.

Twix, i tak jak wszyscy Ci napisali, zbadaj hormony - estrogeny, prolaktyne. Możesz poratować się ziołami prodopaminowymi, np schisandrą, vitexem.
                            www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

U mnie jak pisałem deka z nolva i super samopoczucie
                              Natomiast bez nolvy czułem się jak mnich

Komentarz

Pracuję...
                              X