Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• AOD - stosowanie kiedy i ile, efekty?
    2 sprawa - "nie czuje" juz tescia, ale nie jestem jakims koneserem saa, mimo to coś bym dorzucił typowo ppd redukcje i regeneracje, w glowie master, znowu provi, gw, powyzsze aod + ? Tren to jeszcze nie moje progi, ale taki trenavar - Trendione? Ps kiedy naprawia problem z PL znakami?

Komentarz

• Ktos doswiadczony moze odp?

Komentarz

• Jak nie czujesz testa to go odpusc na jakis czas i wrocisz z nostalgia.
        Jak chcesz dodac to epi/oxe/masteron/turanabol. Spory wachlarz.
        ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
          AOD - stosowanie kiedy i ile, efekty?
          2 sprawa - "nie czuje" juz tescia, ale nie jestem jakims koneserem saa, mimo to coś bym dorzucił typowo ppd redukcje i regeneracje, w glowie master, znowu provi, gw, powyzsze aod + ? Tren to jeszcze nie moje progi, ale taki trenavar - Trendione? Ps kiedy naprawia problem z PL znakami?
          rob mostki co 6 miesciecy i zmieniaj estry, ale jak mostek teraz zrobisz jak taka bida z hcg to juz nie wiem
          «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• No wlasnie, to primo, a secundo chce coś w końcu dorzucić, bo jedyne strzały jakie robilem, to z testa, master sie nada, i ile na początek?

Komentarz

• Zamieszczone przez paulsenior Zobacz posta
              No wlasnie, to primo, a secundo chce coś w końcu dorzucić, bo jedyne strzały jakie robilem, to z testa, master sie nada, i ile na początek?
              300 krotki, 500 długi
              «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Dorzucenie do tego provi 25/50 pewnie mija sie z celem?

Komentarz

• Nie mija. 50mg może Ci ładnie bujnąć hormonami.

Komentarz

• Ja już 10 miechow na provi 50mg ed
                    zwiekszylem teraz na 75mg i nadal test zerowy bez koksu
                    Chociaz ciało jakby lepiej wyglada na provi ,bo jak zabrakło to odczułem to w lustrze
                    Zobaczymy jak z nasieniem będzie

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                      Ja już 10 miechow na provi 50mg ed
                      zwiekszylem teraz na 75mg i nadal test zerowy bez koksu
                      Chociaz ciało jakby lepiej wyglada na provi ,bo jak zabrakło to odczułem to w lustrze
                      Zobaczymy jak z nasieniem będzie
                      proviron utwardza sylwetke i poprawia egeneracje. niektórzy tez czuja lekki przyrost sily

Komentarz

• U mnie nawet stara partia Provi ze Swissa rozbudowuje gruczoły piersiowe przy 50mg. Na libido bardzo mocno wpływa, jak ktoś z natury ma spore to na takiej dawce przeistacza się w chore.

Komentarz

• Poki co to znaczy rozbudowuje gruczoly piersiowe

Komentarz

• Jadł ktos nowe GW po 30 mg, czy nie ma sensu i dłuzej po 20 mg lepiej.

Komentarz

• Nowe GW zbieralo slabe opinie na forum SA tj dziala przeciwzapalnie ale cos slabo z tym paleniem fatu i wydolnoscia.
                              Tj slabiej niz stare Gw.

Ja teraz przetestuje to klasyczne GW od SA pierwszy raz w zyciu i dam pierwsza opinie pewnie za 2-3tygodnie.
                              Bo wychodzi na to ze wszedzie obecnie alno gips albo 90%gipsu i 10% gw

Komentarz

• No zobaczymy jadlem stare i nowe zawsze od Guru i działało.

Komentarz

Pracuję...
                                X