Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    A widzisz, na mnie GW zawsze dziala. Jem od SA od bardzo bardzo dawna i sobie chwale.
    Badania watroby na ideal, zauwazalny przyrost wytrzymalosci przy interwalach i widze, ze organizm lepiej mieli syfskie zarcie (nie podlewa tak)
    Jedyny minus co mnie zadziwilo to, ze zaczely wyskakiwac mi syfki na plecach, co dziwne bo nigdy po gw tego nie mialem ale moze to juz ten czas ;p
    Dla mnie gw to sarm nr 1,

a co do tego LGD jest sens leciec dlugi cykl?
    dlatego zastanawiam sie czy to wina gw czy wypustu, ale stawiam 75% na wypust. ile lecisz juz na gw? co do lgd to na wszystkim jest sens leciec dlugi cykl jesli Ci sluzy, a jak nie sluzy to nie leci. wsluchaj sie w siebie, jak potrzbeujesz mozesz robic badnaia pomocniczo.

Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta

Jakiej firmy? Jak juz wszycho z towaru przerobiles to to bedzie slabe w porownaniu. Ale cos powinno sie dziac mimo wszystko
    niedlugo bedzie 2 lata jak jestem czysty, ale mimo wszystko zwlekam z ocena firmy, choc to krzak a nie firma bo dopiero po fakcie dowiedzialem sie ze to cyber robi, jakbym wczesniej wiedzial to nawet jakby mi zaplacili 10000 euro bym tego nie wzial, za 25000 juz by sie zastanawial.....
    Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
      20tyg na LGD jest sens? Cisne ju? 3 miesiac 10mg LGD + 20mg GW i w sumie chcialbym jeszcze z 2 miechy potrzymac do konca cyklu.
      Ja bez podk?adu najd?u?ej lecia?em 12 tygodni. Gdzie? ko?o jedenastego tygodnia czu?em, ?e to ju? nie to i ?rodek przestaje dzia?a? ale zak?adam, ?e to przez supresje testa(zak?adam bo si? nie bada?em). Zawsze jeszcze mo?na próbowa? podbi? dawk?. Jak czujesz ?e dzia?a to ci?gnij.

Komentarz

• To sprobuj pro nutrition

Komentarz

• Prosekto po cybera suplach nawet laxogenin ludzi blokowa? itd

Komentarz

• Zamieszczone przez galactus Zobacz posta

Ja bez podk?adu najd?u?ej lecia?em 12 tygodni. Gdzie? ko?o jedenastego tygodnia czu?em, ?e to ju? nie to i ?rodek przestaje dzia?a? ale zak?adam, ?e to przez supresje testa(zak?adam bo si? nie bada?em). Zawsze jeszcze mo?na próbowa? podbi? dawk?. Jak czujesz ?e dzia?a to ci?gnij.
            Poki co dziala bo czuje, ze sila leci w gore... podklad z testa jest caly czas. Zjem po prostu do konca i potem zrobie sobie rest od specyfikow ;d

prosekto

na GW juz lece od listopada, caly czas 20mg. Wedlug mnie najlepszy sarm, czuje, ze sie kreci. Jeden z nielicznych srodkow, ktore na prawde dobrze na mnie wplywaja
            Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
              To sprobuj pro nutrition
              Ja nie by?em zadowolony z obecnego wypustu pro Nutrition o czym zreszt? pisa?em.
              zarówno Ja jak i moja kobieta (on jad?a 10mg w razie "w" gdyby tam by? jaki? Anabol w srodku) praktycznie brak czegokolwiek.(Ja to miksowa?em z RAD to jak pisa?em ?eb bola?).

Nie wiem jebac te sarmy to ju? chyba lepiej da? kobiecie jak chce si? bawi? w to ciut mocniej 5-10mg oxy dobrej jako?ci (squibb) lub jakie? 10mg epi to ja ubije i dotnie mocniej i szybciej i potencjalnie nie powinno rozjebac jej gospodarki totalnie.

Komentarz

• Epi dla kobiety troch? przesada, za wysoko androgenne, ale LGD wp?ywa pod k?tem osi HPG du?o mocniej, ni? Oxa. D?u?ej dochodz? do siebie kobiety.
                Ostaryna - bardzo fajna twardo?? u kobiet, GW reakcja ?wietna.
                Tura w dawce 5-10mg te? fajnie.
                Z inj NPP.

Po RADzie ból g?owy to normalna sprawa, z racji dzia?ania nootropowego.
                www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

• A na odbloku co mog? doda? bo nie mam pomys?u

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
                    Epi dla kobiety troch? przesada, za wysoko androgenne, ale LGD wp?ywa pod k?tem osi HPG du?o mocniej, ni? Oxa. D?u?ej dochodz? do siebie kobiety.
                    Ostaryna - bardzo fajna twardo?? u kobiet, GW reakcja ?wietna.
                    Tura w dawce 5-10mg te? fajnie.
                    Z inj NPP.

Po RADzie ból g?owy to normalna sprawa, z racji dzia?ania nootropowego.
                    kriss, epi dobrze sie sprawdza u kobiet, duzo lepsze ksztalty lapia niz na oxie, primie czy ostarynie, ostaryna moze i nie jedzie po hormonach jak saa, ale jest toksyczna dla organizmu i ciagnie wode. Oczywiscie szanuje Twoja wypowiedz i Twoje obserwacje, dorzucam tylko swoje skromne 3 grosze
                    Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
                    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Tzn. W ?adnym wypadku nie zaprzecz? tego, co napisa?e?, bo to prawda. Tylko u mnie obserwacje troch? inne z racji tego, ?e patrz? mocno na zdrowie i skutki uboczne - dziewczyny przy Epi potrafi?y mie? ju? lekk? chrypke. Oczywi?cie dzia?anie jest takie, jak opisujesz, ale bior? pod uwag? za/przeciw. Dla tych których liczy si? cel - nawet bold w dobrej dawce czy dobra deka pi?knie porobi G?ównie kwestia precyzowania oczekiwa?, ustalenia kierunku.

Za to Ostaryne dziewuchy u mnie uwielbiaj?. Brak odczu? od strony uk pokarmowego, w?troby, lepsza kondycja w?osów i stawów. Z naciskiem na te zajadaj?ce AI.
                      Ka?dy ma inne do?wiadczenie i b?dzie pisa? z innego punktu widzenia, a wyj?tki stworz? regu??.
                      www.PanDietka.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
                        Tzn. W ?adnym wypadku nie zaprzecz? tego, co napisa?e?, bo to prawda. Tylko u mnie obserwacje troch? inne z racji tego, ?e patrz? mocno na zdrowie i skutki uboczne - dziewczyny przy Epi potrafi?y mie? ju? lekk? chrypke. Oczywi?cie dzia?anie jest takie, jak opisujesz, ale bior? pod uwag? za/przeciw. Dla tych których liczy si? cel - nawet bold w dobrej dawce czy dobra deka pi?knie porobi G?ównie kwestia precyzowania oczekiwa?, ustalenia kierunku.

Za to Ostaryne dziewuchy u mnie uwielbiaj?. Brak odczu? od strony uk pokarmowego, w?troby, lepsza kondycja w?osów i stawów. Z naciskiem na te zajadaj?ce AI.
                        Ka?dy ma inne do?wiadczenie i b?dzie pisa? z innego punktu widzenia, a wyj?tki stworz? regu??.
                        Moja ?ona teraz podda?a si? eksperymentowi na oscie.
                        TJ teraz a tak naprawd? to by?o w Listopadzie 2020 gdzie zrobili?my comeback po ci??ach i innych perypetiach.
                        40dni na dawce bodaj?e 10 a ostatnie 10 dni na 20mg osty.

Ogólnie mocno naciagla wody ?e jak zdj??a leginsy to miala odci?ni?te przez 5h ale du?y wp?yw na pompe i si??. Do tego ona wraca?a po przerwie wi?c z 56kg takiego lekkiego ulanca mieli?my na koniec 60kg mimo ujemnego bilansu kcl.

Po odstawieniu to borykali?my si? z lekko rozregulowanym uk?adem hormonalnym.
                        Pierwszy okres po odstawieniu, opó?niony o tydzie? i praktycznie 1dzien plamienia, drugi te? spó?niony i 3dni plamienia, 3ci ju? o czasie ale te? 3dni i dopiero 4 by? w miar? normalny (u niej 5-7dni lania si? krwi^^).
                        Do tego tr?dzik na ?rodku pleców, I lekki na piersiach. Nic mega ale z idealnie g?adkiej skóry ju? taka nie jest, I do dzi? walczymy z tym tr?dzikiem.

z innych plusów to jej wysokie libido skoczy?o jeszcze wy?ej i zrobila si? du?o wra?liwsz? tam, ?e 2-3orgazmy to by? standard w sensie, a rekordowo zaliczyli?my raz 5 i stwierdzi?a ?e stop Bo umrze^^.
                        Do tego nie trzeba by?o jej namawia? na cokolwiek,.

Komentarz

• chlopaki piszmy bez polskich znakow. wiem ze bieda i wstyd co z forum zrobili, ale jakos trzeba sobie radzic, a tak 10 min wiadomosc sie czyta z tymi ??
                          co do pro nutrition to obecny wypust gw to gips

Komentarz

• Pro nutrition robi cyber?

Komentarz

• Z tego, co pisa? kiedy? w swojej grupie na FB i pisz? na forach to tak.
                              www.PanDietka.pl

Komentarz

• Pany, zg?asza? si? po stuff, bo oczy?ci?em skrzynk? i nie pami?tam wszystkich zam.
                                It's the final cut down - UD 2.0 by AzAzElKK

Komentarz

Pracuję...
                                X