Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To peptydy nie sarmy
    It's the final cut down - UD 2.0 by AzAzElKK

Komentarz

• Panowie LGD od kogo teraz najlepsze i sprawdzone? Pro nutrition? Dark labs i jakie dawki 14 mg ed starczy?

Komentarz

• Gw0742 - Czy ktos ma porownanie do ostaryny pod katem korzystnego wplywu na stawy sciegna itd?

Komentarz

• Panowie pytanie. Pierwszy raz sarm. 10mg osta + 10mg gw w jednej dawce rano. Czego się mogę spodziewać po 2msc? Warto?
          Saidy typu blok czy wypadanie włosów może tu wystąpić?
          gdzie dostanę proviron ze squibba? Może proviron z gw?

Komentarz

• napisz na pw, to Ci wytłumaczę wszystko
            It's the final cut down - UD 2.0 by AzAzElKK

Komentarz

• Zamieszczone przez animal.med Zobacz posta
              Panowie pytanie. Pierwszy raz sarm. 10mg osta + 10mg gw w jednej dawce rano. Czego się mogę spodziewać po 2msc? Warto?
              Saidy typu blok czy wypadanie włosów może tu wystąpić?
              gdzie dostanę proviron ze squibba? Może proviron z gw?
              Oste brałem chyba z osiem lat temu. Jeśli to pierwszy raz z czymś mocniejszym niż kreatyna to warto. Siły trochę więcej. Masa trochę Ci skoczy(zależy ile jesz). Z tego co pamiętam to ciągnie wodę. Fajnie się komponuje z mono- trochę lepsze efekty. Super działa na stawy. U mnie zniknęło kilka problemów i pod tym kątem warto chyba to brać. Najgorsze efekty uboczne to niesamowita potliwość i senność. Zamula tak że żadne PW mi nie pomagały. Blok raczej nie wystąpi ale zależy od osoby i od tego co naprawdę siedzi w kapsułce. Razem z gw nigdy nie brałem więc o ewentualnych plusach, minusach połączenia nie powiem.

Komentarz

• Dzięki za odpowiedź. Dodam jeszcze że zrobiłem badania okresowe przed i wszystko w normie. Teść 6,6 estro w normie tarczyca trójglicerydy w normie. Jedyne co mnie niepokoi to prolaktyna wyższa 580 na 380 normy bodajże. Jest to jedyny parametr podniesiony. Chce brać oste i gw w 1 dawce rano po 10. Kreatyna cały czas i suplementy witaminowe. Proviron mnie kusi dołożyć. A dodam że oste ma mi też podreperowac staw.
                Ostatnio edytowany przez animal.med; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez AzAzElKK Zobacz posta
                  napisz na pw, to Ci wytłumaczę wszystko
                  Nie mogę napisać pw albo nie umiem 🙄

Komentarz

• 20tyg na LGD jest sens? Cisne już 3 miesiac 10mg LGD + 20mg GW i w sumie chcialbym jeszcze z 2 miechy potrzymac do konca cyklu.

Komentarz

• Zadowolony z GW?

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                        Zadowolony z GW?
                        Ziki wzialem teraz gw polecane tu na forum. Trening: plywanie interwaly kraulem, rower, marsze w plenerze. dieta zbilansowana 1.5g B 1g T reszta wegiel, deficyt 500kcal
                        efekty: wsparcie w spalaniu tluszczu 0/10, poprawa wytrzymalosci 0/10. Nic ponad to co zrobilbym na sucho. Ziolka/grzybki nawet cos dawaly.. Pytalem kucharzy o surowiec gw by mi ktos wyklepal wlasne ale odpowiedz mam ze brak surowca u sprawdzonych chinczykow .
                        wzialem teraz inne gw i zobacze co dalej, ale po raz kolejny widze ze eksperymenty nie maja sensu bo na 90% trafilem na wala
                        Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
                        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• A widzisz, na mnie GW zawsze dziala. Jem od SA od bardzo bardzo dawna i sobie chwale.
                          Badania watroby na ideal, zauwazalny przyrost wytrzymalosci przy interwalach i widze, ze organizm lepiej mieli syfskie zarcie (nie podlewa tak)
                          Jedyny minus co mnie zadziwilo to, ze zaczely wyskakiwac mi syfki na plecach, co dziwne bo nigdy po gw tego nie mialem ale moze to juz ten czas ;p
                          Dla mnie gw to sarm nr 1,

a co do tego LGD jest sens leciec dlugi cykl?

Komentarz

• Laxogenin ktoś chrupie ?
                            Dawalem 200mg ed i coś tam działało ale jak dałem 500mg ed to jak na mecie się czułem

Komentarz

• Ja pamiętam że po laxo miałem zero efektów, żadnych zmian na plus bądź minus jeżeli chodzi o sile wytrzymałość itp ale brałem sporo mniejsze dawki chyba coś koło 50mg. Za to miałem po tym dość mocne stany depresyjne.

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

Ziki wzialem teraz gw polecane tu na forum. Trening: plywanie interwaly kraulem, rower, marsze w plenerze. dieta zbilansowana 1.5g B 1g T reszta wegiel, deficyt 500kcal
                                efekty: wsparcie w spalaniu tluszczu 0/10, poprawa wytrzymalosci 0/10. Nic ponad to co zrobilbym na sucho. Ziolka/grzybki nawet cos dawaly.. Pytalem kucharzy o surowiec gw by mi ktos wyklepal wlasne ale odpowiedz mam ze brak surowca u sprawdzonych chinczykow .
                                wzialem teraz inne gw i zobacze co dalej, ale po raz kolejny widze ze eksperymenty nie maja sensu bo na 90% trafilem na wala
                                Jakiej firmy? Jak juz wszycho z towaru przerobiles to to bedzie slabe w porownaniu. Ale cos powinno sie dziac mimo wszystko

Komentarz

Pracuję...
                                X