Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Krissxd super
    Zostaje na starym. Zoba tam pw
    Nie mam nic Misiu od Ciebie :< Co chwila się skrzynka przepełnia, przydałaby się większa jakaś tutaj, bo ten limit 50 wiadomości jest trochę mały.
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

• Witam wszystkich

Dwa pytanka

1. Jakie opinie o firmie Biolab ?

2. SR9009 vs GW w kontekście palenia fatu itp? Stosował ktoś SR? Mało opini na polskich forach.

Komentarz

• 1 nie wiem
        2 dla mnie sr zero dzialana. Mialem od guru. Gw pro nutri/olympus zawsze elegancko
        Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez BigCityLover Zobacz posta
          Witam wszystkich

Dwa pytanka

1. Jakie opinie o firmie Biolab ?

2. SR9009 vs GW w kontekście palenia fatu itp? Stosował ktoś SR? Mało opini na polskich forach.
          2. j.w miałem sr od anabolix labs i jak dla mnie 0 działania
          Ostatnio edytowany przez przemo2741; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Osobiście SR czułem, czułem, że coś jem, bo czułem się inaczej, ale efektów nie przynosiło żadnych. Ni to pobudzenie, ale problem z zasypianiem, niby bez zjazdu, ale jednak nerwowość. Takie uj wie co.
            Nie umiem nawet tego sprecyzować.
            www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

• Jakie dawki ??

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
                Osobiście SR czułem, czułem, że coś jem, bo czułem się inaczej, ale efektów nie przynosiło żadnych. Ni to pobudzenie, ale problem z zasypianiem, niby bez zjazdu, ale jednak nerwowość. Takie uj wie co.
                Nie umiem nawet tego sprecyzować.
                I zdaje się chyba że chyba padało Ci na oczy więc jakieś działanie było.

Komentarz

• Moja opinia o shred stack (gw+rad) od ProNut.

Ogólnie to minusy;
                  1. Brak wsparcia efektów redukcji, w 40dni waga +2kg. Głównie jakieś takie nabicie ale też dużo wody. Tj wizualnie tydzień po odstawieniu wody zeszło i jest lepiej ale mam wrażenie że jest podobnie jak by było gdybym po prostu redukował.
                  2. Okropne i uporczywe bóle głowy, pierwsze 1.5tyg codziennie a potem losowo nieraz byly, nieraz nie. Od odstawienia brak
                  3. Problemy zoladkowo/gastryczne tj mega gazy i wzdęcia. Udało mi się to ogarnąć jakoś po 2tyg ale było i tak gorzej niż beż tego.
                  4. Mega problemy ze spaniem. Tj wieczorami byłem już mega zmęczony i czasem padałem na ryj o 20:30 a miałem problem wstać o 4:40 ze masakra. Po odstawieniu wstaje beż problemu (tydzień po.odstawieniu 3dni pod rzad wstalem przed budzikiem) zasypiam dalej wcześniej ale jednak o 21:30/22.

neutralne:
                  Przy lekkim.minusie kcl.waga jednak wzrosła, mam wrażenie że wszedł lekki rekomp aczkolwiek zrobiłem się bardziej ulany od wody przez cały okres brania.
                  Mega grzanie, w szczególności po ciepłym posiłku czasem wyglądałem jak bym z sauny wyszedł. Ale termogeneza nie dala spektakularnego efektu redukcji.
                  Za to w zimę mi mega cieplo było mimo.mrozu.

Pozytywne:
                  Brak.

Ogólnie to nie polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
                    Moja opinia o shred stack (gw+rad) od ProNut.

Ogólnie to minusy;
                    1. Brak wsparcia efektów redukcji, w 40dni waga +2kg. Głównie jakieś takie nabicie ale też dużo wody. Tj wizualnie tydzień po odstawieniu wody zeszło i jest lepiej ale mam wrażenie że jest podobnie jak by było gdybym po prostu redukował.
                    2. Okropne i uporczywe bóle głowy, pierwsze 1.5tyg codziennie a potem losowo nieraz byly, nieraz nie. Od odstawienia brak
                    3. Problemy zoladkowo/gastryczne tj mega gazy i wzdęcia. Udało mi się to ogarnąć jakoś po 2tyg ale było i tak gorzej niż beż tego.
                    4. Mega problemy ze spaniem. Tj wieczorami byłem już mega zmęczony i czasem padałem na ryj o 20:30 a miałem problem wstać o 4:40 ze masakra. Po odstawieniu wstaje beż problemu (tydzień po.odstawieniu 3dni pod rzad wstalem przed budzikiem) zasypiam dalej wcześniej ale jednak o 21:30/22.

neutralne:
                    Przy lekkim.minusie kcl.waga jednak wzrosła, mam wrażenie że wszedł lekki rekomp aczkolwiek zrobiłem się bardziej ulany od wody przez cały okres brania.
                    Mega grzanie, w szczególności po ciepłym posiłku czasem wyglądałem jak bym z sauny wyszedł. Ale termogeneza nie dala spektakularnego efektu redukcji.
                    Za to w zimę mi mega cieplo było mimo.mrozu.

Pozytywne:
                    Brak.

Ogólnie to nie polecam.
                    w jakich godzinach brales, dawkach itd
                    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

w jakich godzinach brales, dawkach itd
                      Pierw brałem 2 x shred stack (7mg gw 7mg rad) +GW (10mg).
                      Ale problemy żołądkowo gastryczne były mega I finalnie robiłem to na 3dawki po posiłku
                      8/12:30/19-20

Komentarz

• Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta

Pierw brałem 2 x shred stack (7mg gw 7mg rad) +GW (10mg).
                        Ale problemy żołądkowo gastryczne były mega I finalnie robiłem to na 3dawki po posiłku
                        8/12:30/19-20
                        czyli ostatecznie wychodzilo Ci 21mg deklarowanego GW?
                        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

Tak. Dokładnie, deklarowanego .
                          Nie wiem czy kiedyś to GW było podsypane czy teraz jest nie dosypane ale praktycznie go nie czuje w ogóle tak jak kiedyś (że mi się FAT topił w oczach )

Komentarz

• Ja mam teraz GW androchem pare dni głowa bolała ale już przeszło

Komentarz

• Niedługo SR Ziki wrzucisz, to napiszesz co i jak i czy warto przepłacać zamiast GW
                              It's the final cut down - UD 2.0 by AzAzElKK

Komentarz

• Co teraz na topie z sarmow? Ziomek pyta ktory ma 30 lat, pare cykli sterydowych za soba, 100 kg czystej masy. Nie siedzi na necie, wiec wiedza jesli chodzi o sarmy to znikoma. Co takiemu koniowi polecicie? Interesuje go srodek bezpieczny ale i skuteczny bo bardzo dba o dobor srodkow i lipy nie bierze.
                                Ostatnio edytowany przez nrw; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X