Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wtedy domyślam się że okres stosowania środka się wydłuży więc śmiało.

Komentarz

• ...
      Ostatnio edytowany przez mgr_mysza; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
        Wtedy domyślam się że okres stosowania środka się wydłuży więc śmiało.
        Bardziej myślalem o tym żeby tak zrobić w pierwszych dwóch tygodniach żeby się rozkręciło a od 3 tygodnia już lecieć 10mg codziennie do końca z 2-3 miesiące

Komentarz

• Wątpię by ktoś tak stosował i robił przy okazji codziennie badania więc każda odpowiedź to będzie tylko gdybanie. Ja bym leciał stałe dawki bo to raczej nie przedtreningówka. No i muskle rosną wtedy gdy odpoczywają więc tym bardziej trzymałbym stałą dawkę. Ewentualnie spróbuj i jak możesz zdaj relację czy się sprawdziło.

Komentarz

• Jem RAD z ProNutrition (shred stack 7mg rad 7mg gw, 2 tabs czyli 14mg rad 14mg gw i ekstra jeszcze 10mg.gw).
            Mija tydzien i tak, chwilowo za bardzo tego noopeptowego dzialania nie czuje.
            Od.ok 14/15 zaczynam miec popoludniami.bóle glowy ale na ta chwile nie wiem czy to RAD czy praca.
            Bo liczac ze bole zazwyczaj są.od 14/15 to bardziej podejzewam stress i napiecie karku.
            Zadnej gonitwy mysli , zadnego problemu ze snem

za to libido mocno w dól, leci w tle test ale od tygodnia checi raczej brak.
            Ale tez moze wynikac ze stresu w pracy jak i malej ilosci snu obecnie (6h maks).

Komentarz

• Zamieszczone przez galactus Zobacz posta
              Wątpię by ktoś tak stosował i robił przy okazji codziennie badania więc każda odpowiedź to będzie tylko gdybanie. Ja bym leciał stałe dawki bo to raczej nie przedtreningówka. No i muskle rosną wtedy gdy odpoczywają więc tym bardziej trzymałbym stałą dawkę. Ewentualnie spróbuj i jak możesz zdaj relację czy się sprawdziło.
              Spoko, obczaje. Jem tak w sumie GW i jest Ok

Komentarz

• Cajmer spokojnie możesz tak robić. Je się np antka tylko prewo i działa. Tak samo jak bijesz test np cypio to też po 24h masz stężenie wyższe niż dzień przed następna iniekcja.

Vader nie każdy musi czuć to działanie "promozgowe" A wręcz właśnie może zamulac i głowę i libido np.

Komentarz

• Vaadeer informuj na bierzaco bo tez odpalam nidlugo tyle ze bez testa. Gw mocno zbawienny dla mnie ciekawi mnie ten rad. Jak dawkujesz tzn jakie pory dnia

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                    Vaadeer informuj na bierzaco bo tez odpalam nidlugo tyle ze bez testa. Gw mocno zbawienny dla mnie ciekawi mnie ten rad. Jak dawkujesz tzn jakie pory dnia
                    jem na raz . 2 x shred + gw po sniadaniu.
                    Nie mam czasu sie rozdrabniac, Rad ponoć ma okres poltrwania ponad 24hrs.

Komentarz

• OK . minęło troche czasu.
                      Wnioski:
                      PO ok 1.5tyg zamula i popołudniowe bóle głowy minęły.
                      Jest teraz nawet tak że mam zdecydowanie lepsze samopoczucie i humor niż zazwyczaj choć też nie nonstop .
                      Waga w 2tyg wzrosła mi o 2kg ale wizualnie jest mega lepiej - pomimo redukcji.
                      Z drugiej strony jem teraz ok 400g ww a do tej pory leciałem keto więc i nabilo glikogenem mocno.
                      Nie czuję tego mind-muscle jakoś lepiej ale przy tych samym Preworkoucie, i tej samej muzie potrafię się mega mocno wkręcić w machanie żelastwem i jak czuje ze juz boli to wale jeszcze kilka ruchów i czuję z tego chorą satysfakcję ^^

Z wad:
                      Albo to środek albo wypełniacz ale mega obciąża mi to zoladek(zgaga, brak apetytu) i jelita (gazy, rozwolnienie) musiałem rozbić to z 1dawki na 3dziennie do tego różne ziółka i prozdrowotne suple na trawienie itp(berberynach, betaina, curumina, piperyna , ocet jabłkowy by dokwasich bebech itp
                      )
                      I jest w miarę Ok ale nie jest tak idealnie jak było przed braniem.

Komentarz

• Przypomnij ty to solo jesz tylko shreda?

Lada dzien chyba odpalam
                        Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                          Przypomnij ty to solo jesz tylko shreda?

Lada dzien chyba odpalam
                          Dosłownie 1 post wyżej miałeś napisane.
                          2 x shred + 1 x gw dziennie. TEST w tle ofc.

Komentarz

• Aaa to przeoczylem

Komentarz

• Może podsypane stad rewolucje żołądkowe

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                                Może podsypane stad rewolucje żołądkowe
                                Może ale nie działa jakos mega spektakularnie żebym spuchł w oczach jak po metyltescie

Komentarz

Pracuję...
                                X