Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakie epi jest teraz pewne ktoś testował?

Komentarz

• squiba czuc jak trzeba kiedys jeszcze apex ale nie wiem czy jeszcze jest
      brawn itp loteria zapewne

Komentarz

• Ktos ma jakies doswiadczenia z rad140? Wyszedl teraz z pronutrition shred stack. Gw+rad. Mogloby byc dobre w teorii. Bo gw to mam stestowane wzdluz i wszerz.

Ale z rad? Ktos cos.?
        Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nigdy więcej rad xd zero snu, gonitwa myśli. Chujowy nootropowe dzialanie

Komentarz

• Uuuu to nie dla mnie chyba. A jak dzialanie na muskle
            I co to znaczy hujowe nootropowe dzialanie?
            Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Muscle spoko , 3x próbowałem i za każdym razem bezsenność mnie wykanczala. Chujowy nootlropowe działanie tzn rad działa nootropowo, mało o tym jest Ale jak poszperasz to znajdziesz . Siedzisz w nocy i sobie rozkminiasz zamiast spac

Komentarz

• Lgd 7mg na redu styknie?

Komentarz

• Tam chyba do 20mg.

Up ktos jeszcze cos o RAD skrobnie?

Komentarz

• Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
                    Tam chyba do 20mg.

Up ktos jeszcze cos o RAD skrobnie?
                    Chcę minimalna dawkę przetestować, minimalną ale działająca.

Komentarz

• U mnie jak dałem więcej węgli to pompa dobra tyle z efektów hehe

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                        Chcę minimalna dawkę przetestować, minimalną ale działająca.
                        potwiwrdzam.
                        Dobre lgd w dawce 10mg to głównie czuć na pompie.
                        Pompka jest mega .
                        zalezy tez od wagi. tj pisze z perspektywy osoby 100kg+ . Jak ktos wazy 60-70kg to j te 10mg moze go dobrze porobic.

Komentarz

• Rad- wszędzie wyczutasz bardziej na zagranicznych opiniach że rad na początku bóle głowy i działa na neuro przekaźniki czy jak to się nazywa- robi ' bałagan w głowie a na muscle to bardzo mocne czucie miesni.
                          Lepiej już dać lajtowe 15mg mietka, turę jak nie chcesz igly

Komentarz

• Rad siłowo podobnie do lgd ale nie daje takich przyrostów mięśnia. Siła po tym idzie pięknie ale muskle rosną suche i mniejsze niż na lgd. Z minusów także fakt że szybciej czuć supresje testo. Po 5-6 tygodniach na rad już czuć, że nie jest pięknie dla porównania takie lgd z powodzeniem można lecieć 10-12 tygodni. W obu przypadkach mówię o stosowaniu solo bez podkładu. W mojej ocenie LGD>RAD. Co do bólów głowy to miałem zarówno po jednym jak i po drugim.

Komentarz

• Podrzuccie namiary na mk677 androchem

Komentarz

• LGD lepiej trzymać jedno stężenie, czy można rotować między dniami nie treningowymi i treningowymi. Np 10/10/5/10/10/5/5?
                                Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X