Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Masownik lgd warto i mk677 warto. Brałem oba. To moja opinia . Znowu rad nie warto i ostaryne nie warto. Ale to znowu tylko moja opinia. Może u Ciebie być odwrotnie

Komentarz

• mk brałem kilka lat temu z 3 różnych firm i odstawiłem po kilku dniach, psuje wrażliwość insulinową i mega senność w czasie dnia

Komentarz

• Po to jest to forum żeby wymienić opinie i pytać a nie przeglądać 400 stron z czego połowa jest na o niczym tak jak tu... ponawiam pytanie x 4 czy mk i lgd to dobre połączenie?

Komentarz

• Moim zdaniem ciężko będzie z pompą I nabiciem na obu. Oba mocno ciągną wodę. Biorę na czczo senność nie ma wcale , energii więcej niż bylo

Komentarz

• Oba razem bierzesz?

Komentarz

• Test 500/600 ew + GW 20mg ed.
              Warto dorzucić LGD 10mg ed na rekompie?

Komentarz

• Akurat raz w życiu brałem lgd(o ile było w środku) I powiem Ci
                Z tego krótkiego doświadczenia, że to dobry pomysł.

Komentarz

• Panowie ostatnie pytanie czy pro nutrition to dobra firma jeśli chodzi o sarny??
                  Mk 677 w jednej caps jest 30 mg to ile kaps dziennie jak to dawkować??
                  I czy lipiec będzie solo Mk czy lgd?

Komentarz

• Moim zdaniem LGD. Więcej ubija i daje kopa. MK typowo na moc przerobową.
                    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Komentarz

• ile tego lgd ładujecie?
                      Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
                      J.B.

Komentarz

• A blokuję lgd?

Komentarz

• Tak

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
                            Mk nie blokuje,
                            Gw nie blokuje,
                            Reszta zbija teścia.
                            Masz

Komentarz

• Bo zastanawiam się co będzie lepsze na lekkie ubicie?

Komentarz

• Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
                                Bo zastanawiam się co będzie lepsze na lekkie ubicie?
                                Dałbym epi z provironem lub oxe z provironem. Żaden z tych środków solo nie zablokuje przysadki, oba ubiją, proviron zastąpi testa który będzie obniżony i również proviron ubije sylwetke i podniesie samopoczucie psychiczne. Jeśli chcesz się ubić i nie zablokować to tak bym działał. Lgd Cię ubije ale i zablokuje, na mk zalejesz się wodą i przy bloku od lgd bez tescia będziesz się czuł bez energii mega senny i ciągle głodny przez mk i zachwiane hormony
                                «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

Pracuję...
                                X