Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Też zauważyłem pimp na SR do tego nikt prawie nie ma (nawet Guru ). Znalazłem z neogenici na niby polecanych stronach ale nie zamawiałem jeszcze. 2-3 dni i zaraz wyjebki się pokażą na necie
    Ostatnio edytowany przez przemo2741; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Faktycznie niezłe piszą o tym,jeszcze jakieś opinie ??

Komentarz

• Panowie lgd z Mk dobre połączenie? Czy lepiej solo któryś na trochę masy i ubicia..? Hmm to po Mk czy GW wywala takie syfy?

Komentarz

• Po gw

Komentarz

• Potwierdzam mk677 androchem działa kozak

Komentarz

• Czego po Mk można się spodziewać bo lgd już testowałem

Komentarz

• Na pewno apetyt i mam wrażenie, że też pogorszenie wrażliwości insulinowej.
                Czaję się na te andro może wezmę ze 2 paki na test, wypadało by pociągnąć co najmniej 6 msc.
                Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
                J.B.

Komentarz

• Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
                  Na pewno apetyt i mam wrażenie, że też pogorszenie wrażliwości insulinowej.
                  Czaję się na te andro może wezmę ze 2 paki na test, wypadało by pociągnąć co najmniej 6 msc.
                  To żeś zachęcił, wzmaga apetyt i pogarsza wrażliwość insulinową
                  Kurwa idealne kombo
                  Ostatnio edytowany przez Mawashi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Więc

Komentarz

• Dla chudziny jak znalazl

Komentarz

• Mówią że pogarsza wrażliwość insulinowa. Ja jak narazie 2 tygodnie zrem jak swiniak Ale nie widze podlewania jakoś specjalnie. Bardziej nabycie mięśnia od wewnątrz glikogen /woda. Do cyklu dla niejadka jak znalazł. Nie da się nie żreć xd

Komentarz

• Hm to po Mk czytałem że tak pompuje że po spacerze łydki napuchnięte.. hm??
                          Mk blokuję i pytanie czy lepiej solo czy w połączeniu z lgd?

Komentarz

• Mk blokuje??? Chyba z osaryną pomyliłeś... Tu chodzi o ibutamoren
                            Ostatnio edytowany przez P_S; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Te forum chyba schodzi na psy pytam 3 post dostaje jakieś zdawkowe odpowiedzi że z czymś pomylił dalej nie mam odp czy z lgd warto czy blokuję jak efekty..tak wiem pełno na necie ale chciałem tutaj z bieżącego źródła... Szkoda zaśmiecać temat 4 postem o tej samej treści jak 0 rzeczowych informacji

Komentarz

• 280 stron tematu o sarmach, MK i GW. Wejdź na pierwsze strony i masz tyle odpowiedzi ile chcesz. Nowe efekty nie pojawiają się, środek ten sam

Mk nie blokuje,
                                Gw nie blokuje,
                                Reszta zbija teścia.
                                www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

Pracuję...
                                X