Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trest aka ment bardzo milo wspominam, wedlug mnie taki tren ale bardziej na mase ,pewnie przez estro i wtedy troche wody wchodzi ale plus taki ze nie mialem zadnych sidow typowych dla trenu a nawet samopoczucie bylo bardzo dobre jak i libido
    Ment mialem jako ph w kapsach i tez inj ale nie pamietam juz jaka firma moze androchem ? dawno to bylo juz i jestem zaskoczony ze zadna firma inj u nas tego nie robi ,ale moze problem z destepnoscia do surowca

Komentarz

• U mnie lata ment z Bayer.

Komentarz

• Bayer zrazilem się do tych podjebek jak mieli nawet hujowa metke hehe ale teraz może ktoś inny gotuje

Komentarz

• W necie z opisu środka wynika że buduje suchą masę i dobrze sprawdza się przy redukcji więc u Ciebie chyba dieta jak zawsze była dopięta
          W kapsie jest 15mg,zalecane dawki minimalne to 5-15,czy jeden kaps na pierwszy raz na pewno wystarczy?

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
            Bayer zrazilem się do tych podjebek jak mieli nawet hujowa metke hehe ale teraz może ktoś inny gotuje
            Latają dwie wersje bayera jakiś czs temu miałem metke i była git.

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
              W necie z opisu środka wynika że buduje suchą masę i dobrze sprawdza się przy redukcji więc u Ciebie chyba dieta jak zawsze była dopięta
              W kapsie jest 15mg,zalecane dawki minimalne to 5-15,czy jeden kaps na pierwszy raz na pewno wystarczy?
              Ale jak pamiętam estro up na tym a więc łatwo o masę

Komentarz

• Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
                U mnie lata ment z Bayer.
                bayer i phoenix mieli metylotestoteron w oxie, takze ten tego...
                Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
                «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Tak jak pisalem jeżeli hujowa metke mieli to nie chce myśleć jak reszta hehe

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
                    bayer i phoenix mieli metylotestoteron w oxie, takze ten tego...
                    A wiesz coś na temat dawkowania tego MENT'a?

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                      Trest aka ment bardzo milo wspominam, wedlug mnie taki tren ale bardziej na mase ,pewnie przez estro i wtedy troche wody wchodzi ale plus taki ze nie mialem zadnych sidow typowych dla trenu a nawet samopoczucie bylo bardzo dobre jak i libido
                      Ment mialem jako ph w kapsach i tez inj ale nie pamietam juz jaka firma moze androchem ? dawno to bylo juz i jestem zaskoczony ze zadna firma inj u nas tego nie robi ,ale moze problem z destepnoscia do surowca
                      Mój dill mówił że squibb na przyszły rok wrzuci ment inj w dobrej cenie.
                      Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Komentarz

• super

Komentarz

• Oo to sq sie rozwija oby tak dalej

Komentarz

• Zamieszczone przez spike Zobacz posta
                            Mój dill mówił że squibb na przyszły rok wrzuci ment inj w dobrej cenie.
                            Zamieszczone przez log Zobacz posta
                            A wiesz coś na temat dawkowania tego MENT'a?
                            u mnie chlopaki walili roznie, ale Ci tacy co miska zapieta na ostatni guzik i znaja dobrze swoj organizm najlepsz efekty mieli na codzinnych injekcjach 50mg rano, dzilanie jak turbo prima sylwetkowo, a power cos jak antek na treningu ze niesmiertelnosc. ja sam mam odlozone 200tabletek i jesli faktycznie znow sie pojawi i to w promocji o ktorej pisze spike to przy powrocie do sportu stestuje 50mg inj z co 2 dni a miedyz dniai 20mg tabletki.
                            «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
                              u mnie chlopaki walili roznie, ale Ci tacy co miska zapieta na ostatni guzik i znaja dobrze swoj organizm najlepsz efekty mieli na codzinnych injekcjach 50mg rano, dzilanie jak turbo prima sylwetkowo, a power cos jak antek na treningu ze niesmiertelnosc. ja sam mam odlozone 200tabletek i jesli faktycznie znow sie pojawi i to w promocji o ktorej pisze spike to przy powrocie do sportu stestuje 50mg inj z co 2 dni a miedyz dniai 20mg tabletki.
                              To ten ph jeden kaps 15mg ed raczej mało będzie?

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                                To ten ph jeden kaps 15mg ed raczej mało będzie?
                                jaki ph?? 10mg ment acet, ten sam co w injekcjach siuwax. minimum 30mg dziennie. zwlaszcz ze wiem ze na Ciebei slabo dziala towar to nie ma co zalowac
                                Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X