Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Za duzo kombinujesz. Masz dobry stuff czy na SA czy u Wojtka. Po co kombinowac?
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Komentarz

• Ben wciska ciągle Brawna?
      Ja pierdole

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
        Za duzo kombinujesz. Masz dobry stuff czy na SA czy u Wojtka. Po co kombinowac?
        Jeszcze handlują?
        Z pół roku tam nie zaglądałem, jak nie więcej... Epi mają? i czy legit jak wczesniej

Komentarz

• Raczej bez zmian, 2 miesiące temu kończyłem Epi i było ok. Wysyłki chyba mają tylko inaczej ogarnięte, ale dużo dłużej się nie czeka.
          www.PanDietka.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
            Za duzo kombinujesz. Masz dobry stuff czy na SA czy u Wojtka. Po co kombinowac?
            chcialem czegos nowego sprobowac iponiosl mnie chyba hype to raz a i oferta sie na SA mocno skurczyla

Komentarz

• Chyba sie nie skurczyla tylko oficjalnie nie ma w postach pelnych list jak sie nie myle

Komentarz

• Zacząłem ponad tydzień temu epi SA. ale u mnie leci w dawce 20mg na mostek do 250mg cypka co 7-8dni więc jakieś lekkie smyranie tylko pewnie poczuje. Trening gbc więc będę próbował coś wyciąć

Komentarz

• Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
                  Chyba sie nie skurczyla tylko oficjalnie nie ma w postach pelnych list jak sie nie myle
                  Aż dziś spojrzałem i w sumie odpadły 2 produkty - nie mają fury i m1-4aad, także nie wiem o czym Tumi mówi. Akurat cuda, których bym nie ruszył, więc mi różnicy nie robi, ale całe życie Ph jeść też nie będę
                  www.PanDietka.pl

Komentarz

• Niektórzy całe życie na oralach solo, to dla nich takie "zawężenie asortymentu" to tragedia
                    Epi od SA leciałem na wakacje 30mg 12 tyg. Było bardzo ok

Komentarz

• Listy aktualnych supli od SA dostępne są na PW. Wystarczy je wysłać do prowadzącego dział i przyjdzie zwrotka.
                      @Kostuch spróbuj się zalogować i zobaczyć czy nie masz info, bo swego czasu puszczali zbiorcze PW.
                      http://bit.ly/KuGuaRPŻ Produkty finansowe w jednym miejscu !!

Komentarz

• Kostuch - epi z masterkiem bedzie leciał?

Komentarz

• Ten Od-Block od SA to clomid czy coś innego?

Komentarz

• Tak, to clomid.

Komentarz

• Zamieszczone przez galactus Zobacz posta
                              Ten Od-Block od SA to clomid czy coś innego?
                              Mam PW z 03.10. Nie ma tego w ofercie. Chyba że o czymś nie wiem, ale zwykle dają wszystko co jest.
                              http://bit.ly/KuGuaRPŻ Produkty finansowe w jednym miejscu !!

Komentarz

• Już nie pamiętam czy z tym Cloidem czy z Exe ale coś kompletnie nie działalo kiedyś od SA. Z resztą wiadomo że takie rzeczy to tylko z apteki.

Komentarz

Pracuję...
                                X