Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Diabeł Na Oknie Zobacz posta
    Panowie, wiecie może jak z jakością Oxy Squibb lub exportmed? I jak z tym HGH od squibba?
    oxa squibba wrzucalem badania ze 2 lata temu tu na forum, HGH chyba i tak nigdzie nawet nie dostaniesz, podobnie jak HCG wiec nie masz co sie napalac. jesli masz dojscie to zazdroszcze i mozesz byc pewny jakosci. oxa exportmed nie wiem, ale duzo osob na forum pisze ze bierze ich towar to moze ktos sie wypowie
    Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta

A to nie tak ze jak będę trzymać testa w widełkach normy to nie zablokuje nawet syntetyk?
    nie. sa dawki ktore pobudzja przysadke, ale to sa mikrodawki i nie wiem czy sprawdza sie u koksiarza, 100mg prolki w Twoim przypadku dla przysadki rowna sie wejsciu na cykl

Zostaw komentarz:

• spike
    odpowiedział(a)
    Oxa z squibb u mnie grana była to można zobaczyć w dziennikach jakie wyniki w graplerze miałem. Także mogę polecić a hgh z squibb według mnie na równi z Rastan.

Zostaw komentarz:

• Diabeł Na Oknie
    odpowiedział(a)
    Panowie, wiecie może jak z jakością Oxy Squibb lub exportmed? I jak z tym HGH od squibba?

Zostaw komentarz:

• ziki2000
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    ziki 100mg htz zablokuje Cie tak samo jak 750mg i to raz dwa piec. jesli chcesz dac testa by zwiekszyc chwilowo "agresywnosc" plemnikow to najpierw zbadaj nasienie i potem kombinuj. bo jak nasienie slabe to test go nie polepszy
    A to nie tak ze jak będę trzymać testa w widełkach normy to nie zablokuje nawet syntetyk?

Zostaw komentarz:

• maly mis
    odpowiedział(a)
    No ok ale co z dzialaniem. Ktos mial stycznosc z ta firma?
    Ostatnio edytowany przez maly mis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    Taka dawka była ustalona jako lecznica a ug to sobie może sypać ile chce. Meta apteczna po 5mg była.

Zostaw komentarz:

• maly mis
    odpowiedział(a)
    Ktos cos o infiniti labs clen?dziwna dawka 0.03. zawsze bylo 0.02 lub 0.04. bialo niebieska etykieta

Zostaw komentarz:

• Alik
    odpowiedział(a)
    No właśnie tak myśle czy jest sens faszerować się w takim przypadku clomidem

Zostaw komentarz:

• Poki
    odpowiedział(a)
    Po miesiącu jak odstawiasz wszystko to organizm sam powinien się zregenerować.

Zostaw komentarz:

• Alik
    odpowiedział(a)
    Panowie muszę przerwać cykl z powodów osobistych, doradźcie co zrobić z odblokiem przy wynikach powyżej, czy cokolwiek robić czy samo wróci do normy wszystko (miesiąc cyklu jedna fiolka enan ).

Zostaw komentarz:

• Alik
    odpowiedział(a)
    Narazie Niczego nie zaobserwowałem złego poza delikatnym przykurczem jaj ale narazie
    nie przeszkadza, libido itd jak
    najbardziej Ok, jedynie podlewam się trochę woda…

Zostaw komentarz:

• prosekto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alik Zobacz posta
    Ktoś coś doradzi ?
    jak nie masz sidow estrogenowych albo Ci ni eprzeskadzjaa to nie zbijaj

Zostaw komentarz:

• log
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alik Zobacz posta
    Od razu pełna
    Dlatego wywaliło, taper niby niemodny a jednak ma swoje zalety. Możesz poczekać aż się wyrówna albo zbijać, to już od Ciebie i Twojego organizmu.

Zostaw komentarz:

• Alik
    odpowiedział(a)
    Od razu pełna

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X