Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak chcesz zrealizowac plan powyzej to najrozsadniejsza opcja to w tym momencie ciac ile sie da bo moze Ci to troche zajac jednak. Potem decyzje co dalej. Test plus master wystarczy na ta chwile imo, mozna dac cos w kierunku spalania, jakis spalacz, yoha, czy sally.

Komentarz

• Zamieszczone przez mgr_mysza Zobacz posta
      Jak chcesz zrealizowac plan powyzej to najrozsadniejsza opcja to w tym momencie ciac ile sie da bo moze Ci to troche zajac jednak. Potem decyzje co dalej. Test plus master wystarczy na ta chwile imo, mozna dac cos w kierunku spalania, jakis spalacz, yoha, czy sally.
      Leci już spalacz + yoha też. (Lipodrene Elite co to za czort a bez dmaa a klepie mocniej niz ten hardcore z dmaa)
      Generalnie leca mocne spalacze z rana bo wstaje 4:30, by upchać cardio to trening zaczynam zazwyczaj 5:30(+/-10m) I mam czas maks do 7:30, chwilowo i wydolnosciowo udaje mi się zamknąć w 5jednostkach treningowych .
      Potem praca a w domu "aktywnosc" z dziećmi.
      Jak przed redukcja większość dni zamykałem w okolicy 8tys kroków dziennie tak teraz minimum 12 a najczęściej ok 14-16tys.
      Gdzie mogę to chodzę, spacery z dzieciakami oni na rowerkach a ja biegam jak ten fit ojciec za nimi po.lasach i polach.
      (tutaj zainspirował mnie Seba kot z tym trochę że taka spontaniczna aktywność też daje rade).

Komentarz

• Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta

Dzięki za odp. No niby tak ale w tym roku czeka mnie zmiana kodu na 3 z przodu, I stwierdziłem że po tych latach machania zelastwem bym chciał dla własnej satysfakcji ponapinac poślady w stringach wysmarowany bronzerem.
        w moim wzroście (186) relatywnie zdrową opcja jest klasyk gdzie przy obecnej sylwetce powinienem się dać radę wcisnąć w limit i może nawet jakoś wyglądać.
        Celem byłby start na pazdziernik-listopad teraz to taki pre-cut by zejść nisko, zobaczyć jak to wygląda w ogóle I realnie ocenić sylwetke co ew uda się z nią zrobić w pozostałym czasie.

Nigdy nie jadłem wina nie licząc krótkiego epizodu więc może wino 4-5tyg 30mg + master e 500 na start i zobaczymy w jaka stronę to zmierza?
        ​Wino ma być SQ więc wydaje mi się że taka ilość styknie, master raczej celuje w exportmeda bo $$$$ na 3flaszki SQ mam 4 exportmeda i jeszcze kilka PLN w kieszeni.
        186cm to duzo masy do nabicia nawet do klasyka. dasz radę, ale roboty duzo do zrobenia bedziesz mial jesli chodzi rozmiar. po pre cucie bedzie Ci latwiej trzymac bf.
        wino squibba bylo tez badane wersja zolte tebletki i zdaje mi sie ze 12mg bylo na tabletke. z reszta wstawial tu ktos na forum. wiec powinienes latwo znalezc.
        Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].
        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta

186cm to duzo masy do nabicia nawet do klasyka. dasz radę, ale roboty duzo do zrobenia bedziesz mial jesli chodzi rozmiar. po pre cucie bedzie Ci latwiej trzymac bf.
          wino squibba bylo tez badane wersja zolte tebletki i zdaje mi sie ze 12mg bylo na tabletke. z reszta wstawial tu ktos na forum. wiec powinienes latwo znalezc.
          Może źle sprawdzałem ale pod kulturystykę klasyczna do 186 jest wzór wzrost-100+9KG daje to 95-96kg jak mnie zmierz.
          w classic psyhiq jest ten sam wzór ale +13kg.
          ( na ta chwilę moje zrozumienie jest takie że zależy czy zawody organizuje Polski Związek czy Np. Federacja NPC )

Może jestem zbytnim optymistą ale zeszło już te 6-7kg i waga obecnie to 108kg.
          Zakładam że z 10 jeszcze zejdzie i powinienem być na limicie.
          Do tego odwodnienie itp.

Zakładam do tej pory że ja mogę mieć problem wbić sie w te 95-96kg przy nabiciu glikogenem niż to że będzie duzo do budowania.
          Ale może brakuje mi doswiadczenia i to co myślę że będę wyglądał przy 95 to osiągnę przy 89^^.
          Pocieszam sie ze CBum wygrał Olympie w classic physiq z niedowagą ^^ I to bodajże 2 lub 3kg.

Komentarz

• Panowie, proszę o jakiś namiar na gościa od squibba.
            Ostatnio edytowany przez owen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Panowie szybkie pytanie enan pierwszy raz w życiu 1-12 tygodni e4d czasami co 5 po 250, jak z HCG dokładać w 3-4 tygodniu ?

Komentarz

• Dwóch urologów mówiło mi ze bez sensu dokładać jak nie widać zmian jąder
                Ja natomiast uczony wiedza forum zawsze dokładałem

Komentarz

• No ja właśnie słyszę tez rożne opinie na ten temat i nie wiem sam co zrobić.... może poprostu zrobić badania w 4 tygodniu to może przybliży bardziej sytuacje ?

Komentarz

• Na taki cykl jeszcze w dodatku pierwszy nie potrzebujesz hcg
                    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• To jak proponujesz rozwiązać kwestie odbloku ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
                        Potem praca a w domu "aktywnosc" z dziećmi.
                        Jak przed redukcja większość dni zamykałem w okolicy 8tys kroków dziennie tak teraz minimum 12 a najczęściej ok 14-16tys.
                        Gdzie mogę to chodzę, spacery z dzieciakami oni na rowerkach a ja biegam jak ten fit ojciec za nimi po.lasach i polach.
                        (tutaj zainspirował mnie Seba kot z tym trochę że taka spontaniczna aktywność też daje rade).
                        Wow, dawno nie spotkałem się z tak rozsądnym podejściem. Spontaniczna aktywność jest bardzo ważna bo to ona spada podczas adaptacji organizmu podczas cięcia. Akurat tutaj mówisz o zabawie z dziećmi ale są to tez takie rzeczy jak gestykulowanie czy nawet mruganie.

PS Seba Kot miał fajne materiały a teraz opiera to na takich click baitach że dałem sobie spokój.

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                          Wow, dawno nie spotkałem się z tak rozsądnym podejściem. Spontaniczna aktywność jest bardzo ważna bo to ona spada podczas adaptacji organizmu podczas cięcia. Akurat tutaj mówisz o zabawie z dziećmi ale są to tez takie rzeczy jak gestykulowanie czy nawet mruganie.

PS Seba Kot miał fajne materiały a teraz opiera to na takich click baitach że dałem sobie spokój.
                          Niestety, obecnie jak nie masz w naglowku "wzial z nie swojej dupy do swoich ust kutasa kolegi, i zbudowal dzieki temu 6pak bez treningu" to marna szansa na jakis rozglos.

Tytuly filmikow moze i clickbaitowe ale merytoryka i jakosc tresci mimo wszystko wciazk ok.
                          Tj dalej jako amator dowiaduje sie czegos, chocby drobnostki z kazdego filmiku.

Mimo wszystko czym dluzej tym ciezej, powoli lapie sie na tym ze "zabawa z dziecmi" konczy sie tym ze szukam im czegos/wymyslam co maja robic i patrze ale fizcznie lubie zastygnac w bezruchu i orientuje sie po chwili ze odwalam wlasnie w chuja ciecie ^^

Komentarz

• Zamieszczone przez Alik Zobacz posta
                            To jak proponujesz rozwiązać kwestie odbloku ?
                            w trakcie cyklu hcg nie potrzbeujesz. na odblok po 1wszym cyklu tez raczej starczy sam clom, ale nie ukrywam ze po dla bezpieczenstwa zdcydowanie dolozylbym hcg, myslalem ze piszesz o braniu podczas cyklu

Komentarz

• Tak pisałem o braniu podczas cyklu, ale jeśli na pierwszy raz nie ma potrzeby to Ok. Kiedy jakieś badania zrobić ? Jak polecasz ten odblok zrobić dawkowanie itd ?

Komentarz

• Panowie czy proviron może syfić? Jaka dawka i jak długo brać żeby poczuć różnice w libido? Muszę się przygotować na weekend

Komentarz

Pracuję...
                                X