Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    Mówię ze standard . Cykl to tez jakiś lat w stylu 500 teścia tygodniowo pare tyg . Hcg 2 tyg po 1500 2 razy w tyg , potem 2 tab clom 7 dni i potem 1 tab jakies 14 dni. Mówcie co robić. Poratujcie cos
    3x schodziłem z testa z czego tylko 1x robiłem pełnoprawny odblok gdy dorzucona była tura, Nigdy nie było problemu, zawsze wszystko po jakimś czasie wracało do normy (na badaniach) nawet bez pct, libido nie spadało mi nigdy, masa i siła ledwo co a dawki szły większe niż Twoje. Albo przesadziłeśprzy odbloku albo masz na prawdę jakąś grubą jazdę z organizmem.
    Moja rada będzie wchuj glupia ale każdy ze zgromadzonych tu wie, że za mądry nie jestem.

Jeśli nie masz zamiaru strzelać to, wejdź z powrotem na cykl i zobacz co się stanie, potem zrób porządny odblok

Edit. Kurwa, jednak nie jestem taki głupi bo prosekto to samo napisał xD
    Ostatnio edytowany przez Cajmer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No właśnie nie chce cyklu żadnego . Mogę wejść na jakiegoś propa na 2-3 tyg i odblokować
      Nie badałem testa nigdy , tylko jak on byłem. Ale nie mógł być niski taki bo zawsze czułem popęd itp a tu kompletnie nic . Cykl tez jakiś krótki i słaby był . Chyba samo tez powinno do normy wrócić jak odblok w lipcu?

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
        Libido to nie tylko testosteron.
        tak - wlasnie o tym pisałem ale w jego przypadku mamy prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że to testosteron
        «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

No właśnie nie chce cyklu żadnego . Mogę wejść na jakiegoś propa na 2-3 tyg i odblokować
          Nie badałem testa nigdy , tylko jak on byłem. Ale nie mógł być niski taki bo zawsze czułem popęd itp a tu kompletnie nic . Cykl tez jakiś krótki i słaby był . Chyba samo tez powinno do normy wrócić jak odblok w lipcu?
          powinno zacząć wracać, ale reguły nie ma. mojemu koledze przysadka nie odblokowala sie przez poltora roku po cyklu bez odbloku, ale mial dobre libido i tak, w badnaiach dopiero wyszlo, tyle, że on jest seksoholikiem wiec wiesz wsyzstko siedzi w psychice
          «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Komentarz

• Wrzuć dodatkowo ashwagandhe i różeniec, zestaw z kfd na allegro 60 zł na trzy miesiące chyba (koszt żaden a może pomoże).

Komentarz

• To co panowie radzicie ? Wejść na propa na 3 tyg i potem odblok ?? Czy zostawić to w cholerę i wziąć się za siebie ? Jakie konkretnie suple i ile? Nie ukrywam ze pracy dużo , żarcie niezdrowe brak ruchu

Komentarz

• Zamieszczone przez log Zobacz posta
                Wrzuć dodatkowo ashwagandhe i różeniec, zestaw z kfd na allegro 60 zł na trzy miesiące chyba (koszt żaden a może pomoże).
                Ahwagange na niskiego tescia?? Rozwiń się bo nie Czaje. Miało być te ziolko na kortyzol robiłem sobie badania kortyzolu na ashwie (kosmiczne dawki) wielokrotnie nie odnotowalem nawet znikomego wpływu, więc tym bardziej pośrednio nie zadziała na testosteron

Komentarz

• Chodziło mi o działanie jako adaptogen, siadła psycha to może się lepiej od ziółek poczuje (nie mówię że na pewno zadziała ale grosze kosztuje więc IMO warto spróbować).

Komentarz

• Biorę ashwe jakiś czas juz

Komentarz

• To co tu teraz zrobić ? Wrzucić suple i zadbać o siebie czy odblok ? Jak suple to co proponujecie

Komentarz

• Zacznij od provi i zobaczysz, ale po tym squbiba libido na bank ruszy.

Komentarz

• Tak tylko nie chce na tym cały czas lecieć , na tej chemii. Chciałem o dziecko się starać a tu hujnia z popędem. Prawda jest taka tez ze hujowo jem , spaslem się, brak aktywności i dużo pracy. To tez pewnie ma wpływ. Do tego myśle ze walczę z czasem bo kobieta zaraz 40 i mam wbite ze muszę się spieszyć i sam się nakręcam
                          Ostatnio edytowany przez masa24; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tak tylko nie chce na tym cały czas lecieć , na tej chemii. Chciałem o dziecko się starać a tu hujnia z popędem. Prawda jest taka tez ze hujowo jem , spaslem się, brak aktywności i dużo pracy. To tez pewnie ma wpływ. Do tego myśle ze walczę z czasem bo kobieta zaraz 40 i mam wbite ze muszę się spieszyć i sam się nakręcam
                            Ma to wielki wpływ na całość hormonów po cyklu..zdarza się że kilka miesięcy po małych cyklach przychodzi załamanie hormonalne. Dłuższe cykle z dłuższym odblokami mają więcej plusów z każdej strony
                            Ostatnio edytowany przez prosekto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Panowie ale co próbować ?

Komentarz

• Zacznij od poprawy jakości życia, zadbaj o sen i dobre odżywianie. To nic nie kosztuje. Dodaj ruch, nie mówię o "magicznym" cardio, wystarczy spacer od 10 minut dziennie. Spacer z psem/dzieckiem/audiobookiem. Żadnego biegania itp. Kilka razy w tygodniu docelowo 20-30 plus dobre odżywianie (dobre czyli racjonalne a nie kurczak z ryżem).

Komentarz

Pracuję...
                                X