Figura blogerki fitness – Instagram a rzeczywistość

To nie ulega wątpliwościom, że każdy z nas chciałby wyglądać dobrze, niezależnie od okoliczności. Dzisiaj możemy znaleźć pełno kont na Instagramie przepełnionych zdjęciami pięknych, wysportowanych i zawsze uśmiechniętych blogerów. Czy faktycznie ich płaskie brzuchy, okrągłe, jędrne pośladki oraz smukłe nogi to prawda?

Blogerka fitness i modelka Anna Victoria chciała zagrać na nosie wszystkim swoim kolegom oraz koleżankom po fachu. Publikuje swoje zdjęcia na Instagramie, na których pozuje oraz te, na których tego nie robi. Co się okazuje? Zobaczcie sami.

https://www.instagram.com/p/BPV9-cUA09D/?utm_source=ig_embed

Nawet najbardziej aktywna osoba, która regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia ma ,,tłuszczyk”. W zależności od pozy, w jakiej zrobimy sobie zdjęcie, możemy całkowicie zmienić sylwetkę. Chcesz mieć płaski brzuch? Ustaw się bokiem i mocno wdychaj powietrze. Twoje nogi są za grube? Nie ma sprawy. Stań na palcach! Na pewno zobaczysz różnicę. Przynajmniej na zdjęciu.

https://www.instagram.com/p/BFt3nZkvh2U/?utm_source=ig_embed

Być może te tricki znacie już od dawna. Anna jednak udostępnia swoje zdjęcia po to, abyśmy w końcu przestali dostrzegać w sobie same mankamenty. Pokochajmy nasze ciała. Trenujmy regularnie i dbajmy o siebie, ale nie katujmy się ciągłymi wyrzeczeniami. Bądźmy z siebie dumni, cieszmy się z naszej formy! Nie warto wstydzić się fałdek na brzuchu, ponieważ… każdy je ma.

https://www.instagram.com/p/BAm8m9bvhxY/?utm_source=ig_embed

Okazuje się, że Anna nie jest jedyną blogerką, która nie pozuje do zdjęć. Sara Puhto swoimi postami, które publikuje na Instagramie, udowadnia, że w przeciągu kilku godzin nasze ciało może diametralnie się zmienić. Sami zobaczcie.

https://www.instagram.com/p/BdH_qtsF5Wm/?taken-by=saggysara

https://www.instagram.com/p/BfksxixFGo8/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BfGIx_xlfp9/?utm_source=ig_embed

Autentyczność, dystans oraz szczerość dały Annie dużą popularność. Jej aktywność na Instagramie śledzi ponad 1,3 mln osób. Jeśli masz problem z zaakceptowaniem swojego ciała, wejdź na jej profil. Zobacz jak można cieszyć się tym, co się ma.

https://www.instagram.com/p/BZMSQaOglGh/?taken-by=annavictoria

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *