Emocjonujący weekend w branży- podsumowanie

W ten weekend w zawodach międzynarodowych i krajowych startowało wiele znanych osób z branży fitness. Paula Mocior i Małgorzata Flis pojechały do Brazylii, gdzie zdobyły medale w zawodach IFBB ELITE PRO BRAZIL. Paula Mocior- ZŁOTO, a Gosia Flis-SREBRO. Do Brazylii poleciała również prześliczna ulubienica redakcji Fitploty- Anita Szymczak, która zdobyła BRĄZ w IFBB Brazil Amateur Elite Pro. Startowała z pięknymi Brazylijkami, które są młodsze od niej o połowę, więc tym bardziej należą jej się ogromne brawa. Jesteśmy przekonani, że już niebawem Anita zgarnie upragnione złoto w zawodach międzynarodowych.

Start Anity i Pauli stał pod wielkim znakiem zapytania, ponieważ zgubiły się ich bagaże! Miały tam właściwie wszystko: strój, buty, bronzer i kosmetyki! Na szczęście, rzutem na taśmę przywieźli walizki do hotelu i dziewczyny mogły wystartować. Gratulujemy i czekamy na więcej!

https://www.instagram.com/p/BgJemnOHP4W/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BgLvKRnAu4g/?utm_source=ig_embed

Dzisiaj odbyły się również zawody London Royal PRO. Piotrek Borecki wygrał kategorię do 90 kg i kategorię classic physique. Niestety OPEN było poza jego zasięgiem. Piotrek właśnie wyruszył w kolejną podróż, tym razem do Australii na Arnold Sports Festival! Na tych samych zawodach pojawili się również Jakub Szczerba i Dawid Geler, którzy zgarnęli złoto w swoich kategoriach. Piotrek i Jakub liczyli na zdobycie karty PRO. Niestety, innym razem… Partnerka Jakuba- Żaneta Szlęzak (Aniołek Trenera Grzegorza) zajęła II miejsce w bikini fitness. Jakub nie był zadowolony z tego wyniku i nie omieszkał tego skomentować…

https://www.instagram.com/p/BgMacJinAAa/?taken-by=zanetasz

https://www.instagram.com/p/BgMJv_9lDGK/?taken-by=piotrborecki_ifbb_bodybuilder

Na koniec świetna wiadomość z zawodów Puchar Ziemi Puckiej w Żelistrzewie. Nasi ambasadorzy Alicja Pyszka- Bazan oraz SUPER TURBO DZIK Sebastian Szmyt zgarnęli złote medale! Alicja w swoim drugim starcie w bikini fitness, a Seba może cieszyć się potrójnie z wygranej w +90 kg, OPEN i weteranów. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i jako że sezon startowy rusza pełną parą, z niecierpliwością czekamy na kolejne wyniki, afery i skandale. Dajesz czadu Sebek!

https://www.instagram.com/p/BgL9uFyhs11/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BgLwfqCD5Au/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BgLW0SnjgGy/?utm_source=ig_embed

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Mania pisze:

    Gratulacje dla wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *