Dzięki Emily Skye znów będziesz w formie

Instagram pełen jest influencerów, którzy chcą nas do siebie przyciągnąć. Najczęściej swoim wyglądem, beztroskim życiem, drogimi rzeczami oraz ubraniami, które wkładają na imprezy ze sławnymi ludźmi. Warto jednak podnieść sobie nieco poprzeczkę i zainteresować się tymi osobami, które swoją postawą na co dzień udowadniają, że wszystko jest możliwe. Taka właśnie jest Emily Skye, która inspiruje wiele młodych mam.

https://www.instagram.com/p/BQSXp-PFoOw/?utm_source=ig_embed

Nie bez przyczyny została umieszczona przez magazyn Forbes na trzecim miejscu w kategorii ,,Najbardziej wpływowi influencerzy fitness”. Emily prowadzi dwa konta na Instagramie – jedno wykorzystuje do publikowania filmików z ćwiczeniami, drugie służy jej do zamieszczania zdjęć. Ćwiczenia, które prezentuje młoda mama są stworzone dla tych zabieganych, którzy ciągle nie mogą trafić na siłownię. Emily nie koncentruje się na konkretnych partiach ciała, a wręcz przeciwnie – całościowo kształtuje symetryczną, piękną i zgrabną sylwetkę.

https://www.instagram.com/p/BgOD8oqgg4u/?utm_source=ig_embed

Wydaje się, że kluczem do sukcesu Emily jest po prostu autentyczność. Młoda mama nie bała się pokazać, że pomimo wysportowanej sylwetki, w ciąży przybrała na wadze. Najważniejsze jest jednak to, że konsekwentnie wraca do swojej fit formy, do czego też namawia każdego.

https://www.instagram.com/p/BUcG_GojuJV/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BfbCx_ClgIq/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BUPpBdBF8dK/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BgL8UNelwlv/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BeQk2UUlwN8/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BUpA3g8DUjD/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Be4YQbIAQ4b/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bd2uPF_lT5P/?utm_source=ig_embed

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *