Dexter Jackson marzy o emeryturze

Dexter Jackson to bez wątpienia legenda kulturystyki. Niedawno podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie oddania, dzięki któremu odniósł sukces na scenie kulturystyki. Wiele myśli, że bycie kulturystą to łatwa sprawa. Jedzą i trenują – praca jak marzenie. Ale brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe. Dexter Jackson, który jest jednym z najbogatszych kulturystów na świecie (wartość majątku szacowana jest na 7 milionów $), opublikował film, w którym mówi o tym jak to jest być kulturystą. 9- krotny zwycięzca Arnold Classic powiedział, że “nie może się doczekać przejścia na emeryturę”. A to dlatego, że ma dość jedzenia dużych ilości mięsa i ryżu. Oto co powiedział Dexter:

“Widzicie tę frustrację na mojej twarzy? Wszyscy myślą, że robię to od tak dawna, to powinno być proste. Ludzie mi mówią często, że chcieliby mieć taką pracę jak ja, bo jedyne co robię, to jem. Rzeczywiście mógłbym jeść przez cały dzień kanapki z masłem orzechowym, frytki, ciasteczka oreo i inny sh*t. Ale kiedy musisz spożywać “czyste” posiłki, 7 razy dziennie, w tym 2 porcje ryżu na każdy posiłek, ok 300 g białka… Sam spróbuj czy jest to takie łatwe. A kiedy mówię, żeby spróbowali rak jeść i to faktycznie próbują mówią potem:”Człowieku, nie wiem, jak to robisz “. Nie myślcie sobie, że spożywanie  dużej ilości jedzenia daje mi frajdę. Nie lubię tego robić. I wcale nie narzekam, tylko mówię, że nie mogę się doczekać, aby przejść na emeryturę! Marzę o tym, by jeść 2-3 razy dziennie i nie mogę się doczekać, kiedy to nastąpi.”

Można więc stwierdzić, że kulturyści nie lubią swoich ogromnych ilości jedzenia… Ma to w sumie sens. Jeśli ktokolwiek z Was próbował zjeść ogromny talerz brokułów, gotowanego kurczaka z ryżem, to wie, że nie jest to posiłek na miarę dania z najlepszej restauracji. A teraz wyobraźcie sobie, że musicie tak jeść codziennie i to po kilka razy! Dexter wspomniał, że jedyny zawodowy kulturysta, który nie ma nic przeciwko jedzeniu dużej ilości posiłków, to Kai Greene. Oto co Dexter Jackson powiedział o Kai:

“Kai?! Tak, widziałem tego jokera, który jadł … Nikt nie może przebić Kai Greene’a.  Mam na myśli to, że jest duży i ma niesamowitą sylwetkę, ale musi karmić swoje ciało, aby to utrzymać. Poszedł do IHOP (restauracja International House of Pancakes) i zjadł posiłek za około 150 dolarów. Pamiętajcie, że jeden posiłek w IHOP nie kosztuje więcej niż 20 USD, a on zjadł tam za 150 dolarów.”

A Wy ile posiłków jecie? Dalibyście radę jeść jak Dexter albo Kai?

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *