Conor McGregor w szale demoluje autobus przed galą UFC 223! Policja wydała nakaz aresztowania

Aktualizacja 6.04

Conor McGregor  po prostu podporządkował się władzom w związku z atakiem autobusowym w Barclays Center …

Jak wcześniej informowaliśmy, gliniarze chcieli porozmawiać z Conorem po tym, jak wrzucił wózek do autobusu, który przewoził kilka zawodników i załogę UFC. Wielu ludzi zostało rannych podczas ataku – w tym  Michael Chiesa … który został hospitalizowany. Źródła mówią, że Conor został oskarżony o 2 pomówienia: o napaść z powodu wykroczenia i jeden przypadek kryminalnej zbrodni.

Opłata za szkody w autobusie wynosi ponoć około 8 000 USD.

TMZ Sports uzyskał wideo pokazujące Conora atakującego autobus – tak naprawdę nie ma żadnej obrony. Dana White stwierdził, że McGregor ma mnóstwo kłopotów i poza sprawą karną, prawdopodobnie zostanie pozwany przez kilka osób zaangażowanych w ten incydent.

 

Conor McGregor w tym tygodniu został pozbawiony tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej, przez szefa federacji UFC Dana White. Irlandczyk mocno się zdenerwował i skomentował to na Twitterze tak:

 

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza:  “Niczego mnie nie pozbawicie. Nic nie zrobicie, piz*y”.

McGregor i jego koledzy pojawili się dziś pod koniec dnia, gdzie odbywała się konferencja prasowa przed sobotnią galą UFC 223. Conor został sfilmowany, gdy próbował rzucić metalowym wózkiem w autokar, gdzie znajdowali się inni zawodnicy, m. in. Karolina Kowalkiewicz. Na szczęście Polce nic się nie stało. Za to Michael Chiesa, który miał zmierzyć się z Anthonym Pettisem, podobno doznał urazu głowy, gdy próbowano powstrzymać McGregora. Nie wiadomo jak poważne są jego obrażenia i czy dojdzie w sobotę do jego walki. Wraz z Irlandczykiem był również rosjanin Artem Lobov, który po bójce został natychmiast usunięty z rozpiski UFC 223, gdzie miał walczyć z Alexem Caceresem.

O co tak naprawdę poszło?

McGregor bardzo często towarzyszy Rosjaninowi, podczas walk. Khabib Nurmagomedov spoliczkował Artema Lobova za to, że kilka miesięcy temu mocno go skrytykował oraz przedstawił go w złym świetle. Po dzisiejszej konferencji ekipa Conora szukała Khabiba, by… sami wiecie po co.

Policja w Nowym Jorku wydała nakaz aresztowania Conora McGregora i wysłała za nim list gończy. Czy to oznacza koniec jego kariery? Na pewno stracił szacunek wielu osób w branży…

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *