Big Lenny, czyli mega freak

Zastanawialiście się kiedyś, czy kulturyści należą do wysokich osób? Odpowiedzią na to zagadkowe pytanie będzie postać Big Lennego – najwyższego wśród profesjonalistów. Waży 140 kg, a na karku ma już prawie 50 lat! Nieskromnie przyznaje, że ma najsilniejsze mięśnie brzucha na całym świecie. Ciężko stwierdzić czy to prawda. O tym mega freaku można na pewno powiedzieć jedno – cierpi na palumboizm.

O co właściwie chodzi?

To dobre pytanie. Przypadłość ta dotyka głównie kulturystów, a charakteryzuje się po prostu wydętym brzuchem. Niektórzy twierdzą, że jest to prawdopodobnie skutek przyjmowania sterydów na bazie HGH lub syntholu, przez który mogą zanikać mięśnie. Niby mięśnie są mocne, ale nie można tego stwierdzić na pierwszy rzut oka…

Mięśnie rozwijają się nieregularnie, skośne brzucha szybko ulegają zagęszczeniu, a efekt tego wszystkiego widoczny jest na zdjęciu poniżej.

Big Lenny, czyli mega freak

Jak się okazuje, to nie koniec problemów zdrowotnych Lennego. W grudniu 2017 roku trafił do szpitala z migotaniem przedsionków i trudnościami w oddychaniu!

To wielki cios dla kulturysty, kiedy jego ciało nie jest uważane za atrakcyjne. Wielki brzuch stał się charakterystyczny dla Big Lennego. Mimo wszystko, sportowiec nie poddał się i brał czynny udział w zawodach, na przykład w NPC Dayana Cadeau Classic. Pytanie tylko, kto pozwolił mu wystartować w takim stanie? Sędziowie musieli być ślepi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *