Alexia Clark i jej treningowe inspiracje

Alexia Clark (28 l.) to fitnesska i prawdziwa gwiazda social mediów. Pochodzi z Arizony w Stanach Zjednoczonych. Reklamowała już wiele produktów – od preparatów do spalania tłuszczu po ubrania sportowe. Jest rozpoznawalna i doceniana w branży fitness w USA, a na Instagramie ma pseudonim Quenn of Workouts. Ma ponad 1,3 mln followersów! Jak widzicie na zdjęciach, Alexia jest szczupłej budowy ciała. Waży około 52 kg przy 167 cm wzrostu. Skończyła marketing na Stanowym Uniwersytecie Arizona, ale zamiast pracować w zawodzie, woli spędzać czas na siłowni.

https://www.instagram.com/p/Bi-Zn8UjMgp/?taken-by=alexia_clark

Od dziecka była aktywna fizycznie, ale nie myślała o sportowej karierze. Dopiero w 2016 roku, kiedy znane magazyny branżowe zaczęły wykorzystywać jej zdjęcia oraz filmiki z treningów, które umieszczała na Instagramie, rozwinęła się jej kariera. Dzięki temu, szybko stała się rozpoznawalną w branży. Jej treningi to tradycyjne podnoszenie ciężarów połączone z crossfitem oraz z wykorzystaniem gum oporowych. Trenuje sześć razy w tygodniu, a oprócz treningu i szkolenia innych, pracuje również jako modelka. Pozowała między innymi do Women’s Health Magazine i Good Morning America.

https://www.instagram.com/p/BelBApOnVpr/?utm_source=ig_embed

Jeśli nie macie pomysł na nowe ćwiczenia, to na profilu Alexii znajdziecie mnóstwo inspiracji treningowych. Podkreśla, że ćwiczenia nie mają polegać na zmuszaniu się do nich, tylko mają dawać przyjemność i budować poczucie szczęścia w nas samych. Jeśli połączysz to z odpowiednim odżywianiem, efekty na pewno wkrótce się pojawią. Jej propozycje treningowe są naprawdę bardzo ciekawe!  Zajrzyjcie na jej profil. Mamy nadzieję, że ta piękność z Arizony Was zainspiruje!

https://www.instagram.com/p/Bi5h10JnnJD/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/Bi4lN1JH0u8/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BizbmV4Hw_w/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BisA2i5nzJ8/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BikxlOZHceb/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BicviHNHwjr/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BiU4P9QHwBY/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BiNTsNln8V6/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BiZkV4pHL2d/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/BiC0pYgHwC4/?taken-by=alexia_clark

https://www.instagram.com/p/Bh13Rrwn8rz/?taken-by=alexia_clark

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *