Akop Szostak znowu walczy w MMA

Najpierw mówił, że absolutnie nie wróci na ring. A tu proszę. Akop Szostak, trener, zawodnik MMA znów wraca do macierzy. Przerwa od ćwiczeń była wymuszona kontuzją kolana, a konkretniej zerwanym więzadłem. Gdy wrócił na ring okazało się, że nawet jemu forma spada po pewnym czasie… Po dwóch przegranych walkach ogłosił, że będzie próbował swoich sił w kulturystyce. Czy dotrzymał swojej obietnicy?

https://www.instagram.com/p/BeBgkAth7AG/?utm_source=ig_embed

Okazało się, że ciągnie wilka do lasu. Akop Szostak zostaje w MMA! Pierwszą walkę stoczy na małej gali Berkut WCA Fight Team. Kulturysta uważa, że na występ na dużym evencie musi sobie zasłużyć. Na dowód tego, że nawet małe wydarzenia MMA Szostak traktuje poważnie, na YouTubie kręci vlogi ze swoich treningów. Podoba wam się?

Jego walkę będziecie mogli zobaczyć już 6 kwietnia na WCA Fight Night 4. Szostak jeszcze nie zna nazwiska swojego rywala, ale zdradza, że pomocy w przygotowaniu do walki udziela mu Daniel Omielańczuk. Jak na te zmagania reaguje żona Szostaka, Sylwia? Zobaczcie. A wy jak oceniacie jego powrót?

https://www.instagram.com/p/BeEIK0LhKwd/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bd3E3v7h8GI/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BenRpCtBwbG/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/Bds69TWhLXf/?utm_source=ig_embed

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *