Akop Szostak nokautuje przeciwnika podczas WCA FIGHT NIGHT!

Akop Szostak 1,5 roku temu, po drugiej z rzędu porażce w MMA ogłosił, że kończy karierę w sportach walki. Jego bilans walk wynosił 2-2. Pojawiły się plany by wrócić do kulturystyki, ale ostatecznie na planach się skończyło i zdecydował, że…

Akop Szostak znowu walczy w MMA

Wczoraj podczas wieczornej gali WCA FIGHT NIGHT warszawski trener celebryta wygrał z Wojtkiem Balejko. Przerwał tym samym swą złą passę. Początek walki był spokojny i panowie robili rekonesans. Tutaj bardziej aktywny wydawał się być Balejko. Pod koniec rundy zniecierpliwiony Akop podkręcił tempo i zaczął dynamicznie atakować rywala. W drugiej rundzie Szostak był jeszcze mocniej naładowany i sprowadził przeciwnika do parteru. Posyłał mu ciosy z góry raz po razie. Balejko był niezdolny do obrony i sędzia przerwał walkę.

Akop miał spory doping, na którym czele stały oczywiście mama oraz żona Sylwia, która krzyczała wniebogłosy tak, że pewnie straci głos na kilka dni 🙂. Wsparcie miał również w znajomych i przyjaciołach. Na galę przybyli: Paulina Ihnatowicz i Kacper Młynarkiewicz (wsparcie na 300%), Fitlovers, przyszły tata Paweł Głuchowski z Natalią Kruczyńską, Ada Kaczmarek i jej narzeczony Norbert Daszkiewicz, Małgorzata Mączyńska, a także Mariusz Pudzianowski. Jakie kolejne plany? Narazie cisza w eterze, ale na pewno niebawem się dowiemy. Gratulacje za udany powrót!


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *