10 YouTuberów, których koniecznie musisz obserwować!

Każdy z Was zna popularny na całym świecie serwis YouTube, gdzie można publikować i oglądać rożne filmiki. Chociaż na Instagramie i Snapchacie także istnieje taka możliwość, to niestety na nich są ograniczenia czasowe i pod żanym względem nie mogą równać się z YouTube. Wiele osób decydując się na przygodę z siłownią zaczyna właśnie od oglądania filmów na tym popularnym kanale. Oprócz wielu ciekawych ćwiczeń i technik treningowych znajdziecie tam również olbrzymią dawkę motywacji. Magazyn GI przygotował zestawienie najlepszych sportowców fitness, których warto subskrybować. Kto jest Waszym ulubionym fitness YouTuberem? Kogo byście dodali do tej listy?

Dana Linn Bailey

Dana to zawodiczka IFBB PRO women’s physique. Ma jedne z najlepszych filmów treningowych na YT. Są pełne przydatnych treści i do tego perfekcyjnie montowane. Przy nagrywaniu pomaga jej mąż Rob, a śledząc jej kanał z pewnością zdobędziecie potężną dawkę motywacji.

Steve Cook

Steve ma jeden z najstarszych kanałów YouTube i dokumentuje swoje życie poprzez swoje filmy. Jeśli jesteś fanem sylwetek ze złotej ery kulturystyki i dążysz do właśnie takiej budowy ciała, Cook jest osobą, którą musisz obserwować.

Bradley Martyn

Chodzenie na siłownię i robienie codziennie ciągle tych samych ćwiczeń może być nudne. Martyn ma niesamowitą zdolność i robi niewiarygodne rzeczy na siłowni. Niektóre z nich to przysiad z dwiema dziewczynami na sztandze, martwy ciąg z użyciem jednego ramienia i kucanie na deskorolce elektrycznej.

Elliott Hulse

Elliott Hulse jest gwiazdą mediów społecznościowych, strongmanem i osobistym trenerem z Nowego Jorku. Zyskał sławę dzięki swoim motywacyjnym filmom na YouTube, stając się “wizytówką” treningu siłowego, sprawności fizycznej i porad duchowych. Wykorzystał serwis YouTube do promowania swojej siłowni “Strength Camp” jako miejsca, w którym każda osoba może stać się najsilniejszą wersją siebie. Po rozpoczęciu przygody z podnoszeniem ciężarów, prawdopodobnie będziesz mieć mnóstwo pytań. Zanim zaczniesz szukać odpowiedzi w Internecie, przejdź do kanału Elliotta, gdzie możesz znaleźć odpowiedzi.

Hodge Twins

The Hodge Twins czyli bracia Keith and Kevin Hodge, to popularni YouTuberzy, którzy są znani ze swoich rozrywkowych filmów. Świetnie sprawdzają się w demaskowaniu mitów i recenzowaniu różnych produktów. Hodge Twins idą po prostu na spacer i eksperymentują prawie ze wszystkim. Ich awans na szczyt rozpoczął się w grudniu 2008 r., kiedy zaczęli przesyłać zabawne filmy związane z fitnessem i bieżącymi wydarzeniami. Od tego czasu stali się wschodzącymi gwiazdami w branży rozrywkowej, a także przedsiębiorcami – z własną linią odzieży i dodatków.

Marc Lobliner

Lobliner “Maszyna” jest przedsiębiorcą i właścicielem firmy zajmującej się sprzedażą dodatków i odzieży, a także jest dyrektorem ds. marketingu w kilku różnych firmach. Jest także kulturystą i osobowością internetową, a fani z całego świata podążają za jego dietą, treningiem i poradami dotyczącymi suplementacji. Marc koncentruje się na pomaganiu innym w osiągnięciu celów i dzieleniu się treściami, które pomogą ci osiągnąć sylwetkę Twoich marzeń.

Dom Mazzetti

Dom Mazzetti to fikcyjna postać przedstawiona przez Mike’a Tornabene. W 2011 roku Mike stworzył postać Dom Mazzetti i od tego czasu stał się popularny. Postać stała się sensacją w Internecie, a wielu fanów przyjęło jego wybryki i dziwaczny humor. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, koniecznie musisz subskrybować jego kanał BroScienceLife.

CT Fletcher

CT Fletcher to legenda w trójboju siłowym i kulturystyce, który ma na swoim koncie sześć tytułów mistrza świata. W tym 3 tytuły Mistrza Świata w wyciskaniu na ławce i 3 tytuły Mistrza Świata w uginaniu ramion ze sztangą na biceps na jedno maksymalne powtórzenie. Jeśli lubisz oglądać filmy motywacyjne przed treningiem, nie ma nic lepszego niż CT Fletcher.

Mark Bell

Mark Bell to amerykański profesjonalny trójboista siłowy, posiadacz patentu, właściciel Super Training Gym i były zawodowy zapaśnik. Mark nazywa siebie “Meathead Millionaire”, ponieważ udało mu się osiągnąć wolność finansową robiąc to, co kocha: podnosząc ciężary i promując trójbój. Bell daje niewiarygodnie skuteczne wskazówki, by podnosić jeszcze więcej.

Mike Rashid

Mike Rashid nie jest typowym celebrytą fitnessu. Rashid jest kulturystą i byłym bokserem, który wierzy w rozwijanie swojego umysłu i ciała na równi. Często też medytuje, wierząc, że uwaga jest kluczem do obniżenia stresu. Łącząc to z kondycją i kulturystyką, Mike wspomniał o mniejszym stresie, co oznacza mniej kortyzolu, hormonu, który może być kataboliczny. Im mniej kortyzolu znajduje się w jego ciele, tym więcej masy mięśniowej zatrzyma. Oprócz tego, że jest właścicielem popularnej siłowni w Miami, Mike prowadzi własną linię ubrań, która odniosła duży sukces od samego początku. Mike w filmach udziela porad dotyczących życia, które lubi nazywać “klejnotami umysłu”.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *