10 najseksowniejszych pośladków na Instagramie

Szukasz inspiracji, motywacji czy po prostu chcesz wiedzieć na jakie instagramowe konta warto zajrzeć? Niezależnie od powodów, te piękne panie bardzo się starają, abyś znalazł (znalazła) to czego szukasz. Przedstawiamy top 10 najseksowniejszych pośladków na Instagramie. Jesteśmy ciekawi, czy nasze wybory były trafne. Dajcie znać w komentarzach!

1. Jen Selter – jest nie tylko młoda i piękna (ma 24 lata), ale również pomaga innym w uzyskaniu zgrabnej sylwetki. To trenerka fitness z USA. Nie dziwi więc fakt, że jej popisowymi ćwiczeniami są właśnie te na jędrne pośladki.

https://www.instagram.com/p/Bd5NsHyHkaI/?utm_source=ig_embed

2. Alice Matos – dziennikarka, bizneswoman, atletka – tak mówi sama o sobie. Na jej profilu zobaczycie ją nie tylko w wersji na zdjęciu. Zapraszamy do odwiedzin!

https://www.instagram.com/p/BeVs-czjZLj/?utm_source=ig_embed

3. Michelle Lewin – Wenezuelka, która ma tylko 164 cm wzrostu. Wydała kilka książek, które mają pomóc innym w uzyskaniu figury bogini. Po zdjęciu widać, że Michelle nadaje się na specjalistkę w tym zakresie.

https://www.instagram.com/p/Be1AWjRhe1f/?utm_source=ig_embed

4. Paige Hathaway – trenerka i gwiazda Instagrama odwiedziła nawet Polskę. Tym, którzy nie mogli oglądać jej na żywo, pozostaje odwiedzenie profilu Paige.

https://www.instagram.com/p/Beihi65Berx/?utm_source=ig_embed

5. Nikki Blackketter – subtelna, kobieca i seksowna. Jej zdjęcia jedynie to podkreślają.

https://www.instagram.com/p/BcnO_q9Bp6X/?utm_source=ig_embed

6. Karina Elle – trenerka fitness, modelka, a do tego gwiazda Instagrama. Możemy ją oglądać w różnych odsłonach – zawodowej, prywatnej oraz tej roznegliżowanej.

https://www.instagram.com/p/BY7JnD9lq4m/?utm_source=ig_embed

7. Ana Cheri – amerykańska modelka nie zapomina o regularnym dodawaniu wpisów. Po prostu dba o swoich fanów. Zakład, że dziś do nich dołączysz?

https://www.instagram.com/p/BfKQ8z6BMJg/?utm_source=ig_embed

8. Ashley Kaltwasser – W latach 2013-2015 trzykrotnie zdobyła tytuł Ms Bikini Olympia. Trudno się dziwić. Jej figura (nie tylko pośladki) robią wrażenie.

https://www.instagram.com/p/BfWULR3hgQw/?utm_source=ig_embed

9. Courtney King – oszczędza swoim fanom fotografii w negliżu, ale jeśli już postanowi wstawić zdjęcie swojej figury, zawsze robi piorunujące wrażenie. W 2016 roku zdobyła tytuł Ms Bikini Olympia.

https://www.instagram.com/p/BTFXCg8lsMn/?utm_source=ig_embed

10. Yanet Garcia – Meksykanka, 27-latka i pogodynka. Podczas pracy nie może eksponować swoich walorów, bo chyba nikt nie zwróciłby uwagi na mapy z pogodą. Natomiast doskonale robi to na Instagramie, gdzie udowadnia, że regularne ćwiczenia mogą zdziałać cuda.

https://www.instagram.com/p/Be3iMbJjfjT/?utm_source=ig_embed

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *