Kuchnia wietnamska
 
stare 07-11-08, 15:59   #16
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Dla kibiców wstęp za free. Bez żadnego problemu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 14:29   #17
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Lista startujących.

Juniorzy

-64
Krzysztof Łaszkiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Bartłomiej Bartoszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Kamil Świstek BERSERKER'S TEAM POLAND
ŚWIĄTEK FILIP BJJ KONIN
Łukasz Lipkowski BRASA
Żmuda Bartek Judo START Częstochowa
Kurzej Daniel Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Andrzej Kamiński Linke Gold Team
Szymański Mateusz Linke Gold Team
Cichosz Kamil Linke Gold Team
Kamiński Adam Linke Gold Team
Maciej Świętek Linke Gold Team
Maksymilian Mazur Rio Grappling Club
Michał Zembroń Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
małek piotr Strefa Walki
juszczak mateusz Strefa Walki
Szczepaniak Kacper Strefa Walki
Paweł Filocha Strefa Walki
Piotr Kosiński United Gym
Filip Kierzkowski United Gym
Piotr Stieler Jamniuk Gorzów Wlkp.
Patryk Wojtaszyk Gracie Barra Team Draculino

-69
Jaźwa Bartek Gracie Barra Team Draculino
Michał Feszczak BERSERKER'S TEAM POLAND
Adam Kozakiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Bartosz Kierklo BERSERKER'S TEAM POLAND
Artur Chachlica BERSERKER'S TEAM POLAND
UGORSKI ADAM BJJ KONIN
Adrian Goliński BRASA
Stefańczuk Cezary Copacabana
Kapica Łukasz Copacabana
Krzysztof Kozaczka Fizol Team Błękitni Tarnów
Filip Sadowski Gameness Team Poznań
Szymański Roman Gracie Barra Team Draculino
Kurzej Karol Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Serwin Miłosz Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Tomek Mohr Linke Gold Team
Świstak Miłosz Linke Gold Team
Dybowski Tomek Linke Gold Team
Damian Bakowski Linke Gold Team
Miłosz Łukowicz Rio Grappling Club
Daniel Andrzejewski Rio Grappling Club
Maciek Czernik Rio Grappling Club
Krzysztof Flak Rio Grappling Club
Patryk Jankiewicz Strefa Walki
Konrad Lewandowski United Gym
Bartek Kopera United Gym
Michał Krakowiak United Gym
Michał Mikołajczyk United Gym
Szymon Porębski Vataha
Dawid Ledwoch Lutadores Opole
Michał Wiącek UKS judo Kontra

-74
Marcin Wiśniewski Alliance
Bartosz Minko BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Chrząszcz BERSERKER'S TEAM POLAND
Mateusz Moskal BERSERKER'S TEAM POLAND
Tomasz Bartkowiak BRASA
Wrzos Sebastian Copacabana
Piotr Myśliwiec Fizol Team Błękitni Tarnów
Będkowski Michał Judo START Częstochowa
Karol Nowicki KS Pretorian Gorzów Wlkp
Damian Gruse Linke Gold Team
Kwiatek Maciej Linke Gold Team
Sadoch Mariusz Linke Gold Team
Ekiert Kamil Linke Gold Team
Piotr Dziedzic Linke Gold Team
Świdroń Robin Linke Gold Team
Mostowski Mariusz Linke Gold Team
Gwiazdowski Kuba Linke Gold Team
Łukasz Swatowski Rio Grappling Club
Paweł Potocki Strefa Walki
Szymański Paweł Strefa Walki
Arkadiusz Choiński United Gym
Tomasz Dębski United Gym
Adrian Trzcinka United Gym
Dominik Gruchot United Gym
Adam Mielczarek Lutadores Opole
Wojtek Kucharski Lutadores Opole
Tomasz Rolf UKS judo Kontra

-79,3
Łukasz Mielczarek BERSERKER'S TEAM POLAND
Jakub Dyczka BERSERKER'S TEAM POLAND
Adam Ramski BERSERKER'S TEAM POLAND
Waligóra Grzegorz Gracie Barra Team Draculino
Meller Rafał Gracie Barra Team Draculino
Kołodziejczak Marek Gracie Barra Team Draculino
Wiśniewski Paweł Linke Gold Team
Kacper Zaorski-Sikora United Gym
Miłosz Wasiak United Gym
Jordan Błoch United Gym
Adrian Ciesielski United Gym
Michał Lenart United Gym
Marcin Karol Jamniuk Gorzów Wlkp.

-84,3
Jacek Lewicki BRASA
Michał Wierzbicki
Dawid Majer BERSERKER'S TEAM POLAND
Cezary Stańczyk Strefa Walki

84,3
Piotr Wszeborowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Patryk Borbel BERSERKER'S TEAM POLAND
Przemysław Paluch BERSERKER'S TEAM POLAND
Mariusz Pieńkowski Fizol Team Błękitni Tarnów
Adam Ambroży KS Pretorian Gorzów Wlkp
Daniel Holub Linke Gold Team
Szewczyk Tomek Linke Gold Team
Adrian Fesser Linke Gold Team
Adrian Kremski Rio Grappling Club
Łukasz Dzbik Rio Grappling Club
Łukasz Fręchowicz Strefa Walki
Daniel Domankiewicz Strefa Walki
Przemysław Wojdat United Gym
Amadeusz Szyszka Lutadores Opole
Adrian Grydkiewicz Jamniuk Gorzów Wlkp.
Konrad Kolenda Gracie Barra Team Draculino
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 14:29   #18
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Kobiety:

-56
Kurek Urszula Copacabana
Kurzej Klaudia Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Grabowicz Adriana Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Joanna Kalkowska Strefa Walki
Sandra Gemska Strefa Walki
Karolina Sołtysiak United Gym
Magdalena Hnedi United Gym
Joanna Pieczewska Złomiarz AWF Gdańsk
Beata Jończyk Lutadores Opole

-66
Czech Martyna Gracie Barra Team Draculino
Sandra Paszkiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Karolina Zawodnik BERSERKER'S TEAM POLAND
Wilanowska Anna Copacabana
Saroma Monika Copacabana
Gdula Agnieszka Grappling Kraków
Szczerba Edyta Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Joanna Ogrodnik Łamator Racibórz
Elżbieta Domagalska United Gym

66
Magdalena Jarecka United Gym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 14:31   #19
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Białe pasy

292 zawodników.
-64
Maciej Sakowicz Alliance
Papaj Ludwik Grappling Kraków
Jarek Zwolan Linke Gold Team
Tomasz Gaszewski Octagon Rybnik
Kamil Ciepulis Rio Grappling Club
Mateusz Szynek Rio Grappling Club
Maciej Kuzik Strefa Walki
Jakub Kurp Strefa Walki
Tomasz Malinowski United Gym
Jacek Frątczak United Gym
Bartek Stapowicz Lutadores Opole
Jędrzej Swaton Gracie Barra Team Draculino

-70
Janusz Andrejczuk Alliance
Krzysztof Wiśniewski AZS UAM Poznań
Michalak Mateusz Gracie Barra Team Draculino
Danielak Piotr Gracie Barra Team Draculino
Jandy Marcin Gracie Barra Team Draculino
Janusz Staszewski Gracie Barra Team Draculino
Sławomir Bartosz Czubko BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Babirecki BERSERKER'S TEAM POLAND
Dawid Szulta BERSERKER'S TEAM POLAND
Mateusz Bartosiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Krzysztof Ulchurski BERSERKER'S TEAM POLAND
Błażej Mielczarek BERSERKER'S TEAM POLAND
Andrzej Maciaszek BERSERKER'S TEAM POLAND
Waagn Petrosyan BRASA
Roman Eichstaedt BRASA
Piekut Wojciech Copacabana
Włodarek Piotr Copacabana
Tomasz Michalski Fizol Team Błękitni Tarnów
Łach Rafał Grappling Kraków
Słomiński Piotr Grappling Kraków
Broński Bartłomiej Grappling Kraków
Maksym Witkowski Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Miłosz Grobelny Linke Gold Team
Tomasz Ciuksza Linke Gold Team
Gregorowicz Bartosz Linke Gold Team
Michał Saroma MMA Warszawa
Dominik Rajkowski MMA Warszawa
Mateusz Ratajczak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Wiktor Siekierka Rio Grappling Club
Artur Kuzera Rio Grappling Club
Rafał Białogoński Rio Grappling Club
Dawid Rendszmid Strefa Walki
Emil Krawczyk Strefa Walki
Łukasz Kaśniewski United Gym
Dariusz Klat United Gym
Paweł Błachowicz United Gym
Artur Gozdalik United Gym
Filip Krawczyk United Gym
Arkadiusz Szymański United Gym

-76
Jacek Stolarski Alliance
Paweł Koszela AZS UAM Poznań
Arek Kwiatkowski Gracie Barra Team Draculino
Kamil Kubera Gracie Barra Team Draculino
Przemek Saluda Gracie Barra Team Draculino
Sławomir Żbik BERSERKER'S TEAM POLAND
Mariusz Pabich BERSERKER'S TEAM POLAND
Bartosz Jędrasik BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Guzik BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Kaużyński BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Buss BERSERKER'S TEAM POLAND
Błażej Bocheński BERSERKER'S TEAM POLAND
KACZA ADAM BJJ KONIN
Kamil Bali BOI-Team Wrocław
Dariusz Małecki BRASA
Krzysztof Kożuch BRASA
Hubert Furtak BRASA
Kasprzyk Dariusz Copacabana
Kwiatkowski Marcin Copacabana
Weroniecki Mirosław Copacabana
Barański Adrian Copacabana
Smoliński Piotr Copacabana
Bednarzak Karol Copacabana
Włodarczyk Marek Copacabana
Sebastian Wójcik Copacabana
Kojder Wojciech Grappling Kraków
Madej Bolesław Grappling Kraków
Klasa Arkadiusz Grappling Kraków
Konarski Michał Judo START Częstochowa
Leszek Zdrojewski KS Pretorian Gorzów Wlkp
Grzegorz Klin Linke Gold Team
Szymon Klimas Linke Gold Team
Kotarski Sławek Linke Gold Team
Marek Jakimowicz Linke Gold Team
Robert Marcol Octagon Rybnik
Filip Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Patryk Horbatiuk Rio Grappling Club
Kamil Jagodziński Rio Grappling Club
Marcin Dąbek Rio Grappling Club
Krzysztof Rosa Shooters MMA Ostrów Wlkp
Sebastian Kalina Shooters MMA Ostrów Wlkp
Krzysztof Rębarz Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
Zwoliński Mariusz Strefa Walki
Szymon Figaj Strefa Walki
Adam Lewandowski Strefa Walki
Damian Fidala Strefa Walki
Sebastian Szymczak United Gym
Maciej Kruszyński United Gym
Tomasz Hajzler United Gym
Jarosław Siwek United Gym
Piotr Pawlik United Gym
Paweł Gratka United Gym
Robert Machnik Lutadores Opole
Łukasz Wargin Lutadores Opole
Jan Wodnicki

-82,3
Damian Lipiński Alliance
Kamil Jurczuk Alliance
Klosa Norbert Gracie Barra Team Draculino
Adam Świderski Gracie Barra Team Draculino
Bartos Igor Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Liber Gracie Barra Team Draculino
Artur Pawlak Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Kędzierski Gracie Barra Team Draculino
Michał Chomicki Gracie Barra Team Draculino
Maciej Niedziołka BERSERKER'S TEAM POLAND
Bartosz Węgielnik BERSERKER'S TEAM POLAND
Sebastian Bugajewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Damian Szalimow BERSERKER'S TEAM POLAND
Jacek Skinder BERSERKER'S TEAM POLAND
Łukasz Warcholiński BERSERKER'S TEAM POLAND
Mikołaj Lewandowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Mariusz Rybak BERSERKER'S TEAM POLAND
Maksymilian Cichocki BRASA
Krystian Konieczny BRASA
Grzegorz Chmiel BRASA
Piotr Radomski BRASA
Wójcicki Łukasz Copacabana
Pawłowski Michał Copacabana
Wołowiec Paweł Copacabana
Swacik Robert Copacabana
Żochowski Rafał Copacabana
Karteczka Tomasz Grappling Kraków
Kudzia Dariusz Grappling Kraków
Szczęch Sebastian Grappling Kraków
Cioch Kamil Grappling Kraków
Zgliczyński Maciej Grappling Kraków
Organiściuk Michał Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Swornowski Piotr Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Swornowski Arkadiusz Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Łukasz Przybylski Linke Gold Team
Mariusz Ilin Linke Gold Team
Krzysztof Gembski Linke Gold Team
Damian Kłosek Łamator Racibórz
Kamil Dasiak Octagon Rybnik
Wojciech Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Michał Kusyk Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Przemysław Majewski Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Arkadiusz Durlej Rio Grappling Club
Jacek Doliński Rio Grappling Club
Paweł Wilkus Rio Grappling Club
Paweł Kita Rio Grappling Club
Radosław Lech. Spartakus Rzeszów Sambo System.
2. Jan Holizna Spartakus Rzeszów Sambo System.
ROBERT GŁUCH Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
kożbiał marcin Strefa Walki
Damian Jochaniak Strefa Walki
Jakub Rutkowski Strefa Walki
Zbyszko Zwibiger Strefa Walki
Tomasz Leda Strefa Walki
Maciej Tkaczyk Strefa Walki
Jakub Mroczkowski Strefa Walki
Szczepaniak Filip Strefa Walki
Michał Szczepański Strefa Walki
Morawski Jan UKS Judo 48 Częstochowa
Jarosław Niewdach United Gym
Dorian Styrcz United Gym
Michał Kernstein United Gym
Paweł Kałuszka United Gym
Artur Misiak United Gym
Przemysław Książczyk United Gym
Mikołaj Mataśka United Gym
Tomasz Chmielarski United Gym
Konrad Dyl Vataha
Rafał Dawidziuk Vataha
Paweł Tomalik Lutadores Opole
Jan Bielawski Lutadores Opole
Grzegorz Biegański Jamniuk Gorzów Wlkp.
Piotr Rejtczak MMA Siedlce

-88,3
Hubert Lebiedziński Alliance
Michał Marciniak AZS UAM Poznań
Milejski Adam Gracie Barra Team Draculino
Hodor Daniel Gracie Barra Team Draculino
Krystian Kulig Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Ferenc Gracie Barra Team Draculino
Michał Morek Gracie Barra Team Draculino
Grzegorz Kaszuba BERSERKER'S TEAM POLAND
Rafał Kamiński BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Wiśniewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Radosław Juszczak BERSERKER'S TEAM POLAND
Witold Piotrowski BERSERKER'S TEAM POLAND
GORZANIAK ROBERT BJJ KONIN
Adam Tomaszewski BRASA
Grzempa Mariusz Copacabana
Ivan Ivanov Copacabana
Woźniak Michał Copacabana
Tabaka Paweł Copacabana
Mysiakowski Marcin Copacabana
Dzielski Robert Copacabana
Mariusz Chojnowski Copacabana
Bartosz Bałut Fizol Team Błękitni Tarnów
Ratajczak Adrian Gracie Barra Team Draculino
Kucnerewicz Dominik Gracie Barra Team Draculino
Gawryłow Tomasz Grappling Kraków
Kryczka Krzysztof Grappling Kraków
Olszak Sławomir Grappling Kraków
Domański Jarosław Grappling Kraków
Pukalski Pukała Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Jarosław Męcfel KS Pretorian Gorzów Wlkp
Łukasz Zienkiewicz Linke Gold Team
Jakub Baran Linke Gold Team
Ludka Michał Linke Gold Team
Kuba Szymański Linke Gold Team
Krzysztof Pyclik MMA Warszawa
Łukasz Zawada Rio Grappling Club
Tomek Szychowiak Rio Grappling Club
Jarosław Nadziak Rio Grappling Club
Piotr Chałuda Rio Grappling Club
Krzysztof Bonet Rio Grappling Club
Adam Biega Spartakus Rzeszów Sambo System.
Piotr Paterek Stefa Walki
Nikodem Ksycki Stefa Walki
Bartosz Kwitowski Stefa Walki
Radosław Mroczkowski Stefa Walki
Grzegorz Chałubiński United Gym
Marcin Rychwalski United Gym
Rafał Siuta United Gym
Mirek Kośny Lutadores Opole
Mateusz Filipiak Lutadores Opole
Adam Dec Lutadores Opole
Marcin Żełubowski Lutadores Opole

-94,3
Łojek Krzysiek Gracie Barra Team Draculino
Bartek Włodarczyk Gracie Barra Team Draculino
Tomek Paczesny Gracie Barra Team Draculino
Paweł Szymański BERSERKER'S TEAM POLAND
Łukasz Lipiński BERSERKER'S TEAM POLAND
Dawid Marczyński BOI-Team Wrocław
Marcin Fraitag BRASA
Dłuski Patryk Copacabana
Zagrajek Krzysztof Copacabana
Dawid Stefański Fizol Team Błękitni Tarnów
Komarnicki Marek Gracie Barra Team Draculino
Lepiarz Wojciech Grappling Kraków
Pachut Dariusz Grappling Kraków
Wolnowski Szymon Judo START Częstochowa
Kęsik Damian Linke Gold Team
Maciek Durzewski MMA Warszawa
Robert BINEK Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
WALDEMAR LIJEWSKI Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
Adrian Mielcarek Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
prus jakub Strefa Walki
Rafal Baranowski Strefa Walki
Daniel Głowacki Strefa Walki
Krzysztof Majchrzak United Gym
Marcin Bandel United Gym
Paweł Jastrzębski Lutadores Opole
Marcin Zawadzki MMA Siedlce

-100,5
Łukasz Wiśniewski AZS UAM Poznań
Piotr Rutkowski AZS UAM Poznań
Maciej Sosnowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Wojciech Raś BERSERKER'S TEAM POLAND
Łukasz Olszak BERSERKER'S TEAM POLAND
Marcin Jaciubek BERSERKER'S TEAM POLAND
Dominik Waluda BERSERKER'S TEAM POLAND
Zwolski Radosław Copacabana
Tomasz Mącior Fizol Team Błękitni Tarnów
Wolak Grzegorz Grappling Kraków
Grzegorz Kowalczyk MMA Warszawa
Krzysztof Kołodziejewski Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
Antkowiak Mateusz Strefa Walki
Błaszczyk Przemysław UKS Judo 48 Częstochowa
Mariusz Kruczek United Gym
Marcin Miśkiewicz United Gym
Jacek Sosnowski Vataha
Aleksander Rybarczyk Vataha
Rafał Domalewski Lutadores Opole

100,5
Jacek Ciołkowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Kamil Kawecki BERSERKER'S TEAM POLAND
Szymon Warszawski BERSERKER'S TEAM POLAND
Krzysztof Runiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Marcin Rąbel BERSERKER'S TEAM POLAND
Kamil Wątróbka BERSERKER'S TEAM POLAND
Sławomir Możdżeń BRASA
Kaczyński Mateusz Copacabana
Rejdych Adam Grappling Kraków
Filip Kopij Rio Grappling Club
Hubert Lech Spartakus Rzeszów Sambo System.
Łukasz Kreskowiak Street Boxing CHDK TEAM Chodzież
Piotr Mikołajczyk Strefa Walki
Łukasz Lepianka United Gym
Robert Krawczyk United Gym
Mirosław Kwiatkowski Vataha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 14:32   #20
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Niebieskie pasy

188 zawodników

-64
Bartek Kurka Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Chilarecki Gracie Barra Team Draculino
Piotr Podstawczuk BERSERKER'S TEAM POLAND
Adam Morawiec BOI-Team Wrocław
Kamil Klunder BRASA
Karol Salamon Octagon Rybnik
Michał Bańka Rio Grappling Club
Tomasz Smierzchalski Strefa Walki

-70
Held Marcin Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Goliński Gracie Barra Team Draculino
Marek Pietrzak Alliance
Kamil Chudecki BERSERKER'S TEAM POLAND
Mariusz Sieschuła BRASA
Paweł Kantowicz BRASA
Orzełek Iwo Copacabana
Moskalewicz Wojciech Grappling Kraków
Zimny Alan Grappling Kraków
Michał Chełkowski Linke Gold Team
Marcin Kabat Linke Gold Team
Kamil Tarnawski Łamator Racibórz
Bartosz Bąk Łamator Racibórz
Wojciech Mizerny Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Marcin Kowacki Strefa Walki
Robert Piotrowski United Gym
Robert Żmuda Vataha
Paweł Malarz Złomiarz AWF Gdańsk

-76
Kamil Koperski AZS UAM Poznań
Manjura Tomek Gracie Barra Team Draculino
Łysak Wojtek Gracie Barra Team Draculino
Darjewski Krzysztof Gracie Barra Team Draculino
Jan Młynarczyk Gracie Barra Team Draculino
Sylwester Gniadek Gracie Barra Team Draculino
Filip Markiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Wojciech Lech BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Plich BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Łukaszewski BRASA
Tomasz Grykałowski BRASA
Bartosz Zielonka BRASA
Krzysztof Chełmikowski BRASA
Drożdżyński Marek Copacabana
Janiszewski Maciej Copacabana
Piotr Jarosz Gameness Team Poznań
Kozak Maciej Grappling Kraków
Urbaniak Piotr Grappling Kraków
Kuciński Krzysztof Grappling Kraków
Piotr Czech Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Karol Dzieniszewski Linke Gold Team
Szymon Pajaczkowski Linke Gold Team
Tomek Mączka MMA Warszawa
Grzegorz Stańczuk MMA Warszawa
Dawid Kura Octagon Rybnik
Grzegorz Mandzyn Octagon Rybnik
Filip Horbowski Strefa Walki
Piotr Pytlas Strefa Walki
Robert Pysno United Gym
Maciej Zarzycki Vataha
Paweł Zarzycki Vataha
Adam Górny Złomiarz AWF Gdańsk
Daniel Wrześniewski Złomiarz AWF Gdańsk
Filip Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp

-82,3
Marcin Błachut Alliance
Szymkowiak Jacek Gracie Barra Team Draculino
Paweł Bobnis Gracie Barra Team Draculino
Kubik Tomasz Gracie Barra Team Draculino
Piotr Dudkiewicz Gracie Barra Team Draculino
Paweł Dąbrowski Gracie Barra Team Draculino
Tomasz Michałowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Tomaszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Marcin Majerski BERSERKER'S TEAM POLAND
Kamil Maślij BERSERKER'S TEAM POLAND
Wojciech Podgórski BERSERKER'S TEAM POLAND
Maciej Jewtuszko BERSERKER'S TEAM POLAND
Paweł Nędzi BERSERKER'S TEAM POLAND
Maciej Kałuszewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Bartłomiej Korzeniewicz BOI-Team Wrocław
Michał Pawlikowski BRASA
Dawid Majewski BRASA
Paweł Konieczny BRASA
Michał Rokita BRASA
Maciejewski Mieszko Copacabana
Wikło Ignacy Copacabana
Wojtkowski Piotr Copacabana
Tokarski Jan Copacabana
Flak Maciej Copacabana
Szczudrawa Jan Grappling Kraków
Sieradzki Jacek Grappling Kraków
Więcek Adrian Grappling Kraków
Ochniowski Krzysztof Grappling Kraków
Żyła Rafał Grappling Kraków
Jabłoński Paweł Piotr Husarz Białystok
Artur Piotrowski Linke Gold Team
Tom Kornowski Linke Gold Team
Szymon Tarapata Łamator Racibórz
Krzysztof Kiliman MMA Warszawa
Marcin Korbel Octagon Rybnik
Michał Mankiewicz Octagon Rybnik
Daniel Wartak Rio Grappling Club
Tomasz Kręgiel Rio Grappling Club
Łukasz Jabłoński Rio Grappling Club
Wojciech Zaradzki Strefa Walki
Krzysztof Gawliński United Gym
Łukasz Kopera United Gym
Marcin Chyliński United Gym
Paweł Werszynin United Gym
Wojciech Kasperkowiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp

-88,3
Krzysztof Skarbiński Alliance
Ficek Jakub Gracie Barra Team Draculino
Kostarz Przemek Gracie Barra Team Draculino
Paszek Tomek Gracie Barra Team Draculino
Adam Zając Gracie Barra Team Draculino
Tomasz Narkun BERSERKER'S TEAM POLAND
Łukasz Markiewicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Paweł Iwanowicz BERSERKER'S TEAM POLAND
Łukasz Michałowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Haraburda BERSERKER'S TEAM POLAND
Mikołaj Sabela BERSERKER'S TEAM POLAND
Damian Sroga BOI-Team Wrocław
Robert Izydorek BRASA
Paweł Hyżewicz BRASA
Hubert Habas Copacabana
Wosiek Marcin Copacabana
Olszewski Kamil Copacabana
Maciej Kaczówka Fizol Team Błękitni Tarnów
Ormaniec Łukasz Gracie Barra Team Draculino
Konieczka Przemysław Gracie Barra Team Draculino
Kiciński Michał Grappling Kraków
Touahri Salim Grappling Kraków
Mateusz Kurylczyk KS Pretorian Gorzów Wlkp
Adrian Mazur Linke Gold Team
Tomasz Jopek Linke Gold Team
Sebastian Protasiewicz Linke Gold Team
Tomasz Walicki Linke Gold Team
Leszek Jaremkowski Linke Gold Team
Dawid Granacki Octagon Rybnik
Kamil Tarnowski Rio Grappling Club
Grzegorz Szymański Strefa Walki
Mariusz Przybylski Strefa Walki
Kamil Wtorkowski Strefa Walki
Maciej Glabus Strefa Walki
Łukasz Fengler United Gym
Marek Zbróg United Gym

-94,3
Krzysztof Młyński BERSERKER'S TEAM POLAND
Maciej Różański BERSERKER'S TEAM POLAND
Norbert Pobitrowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Mocek BRASA
Kołodziej Sebastian Copacabana
Pacek Łukasz Copacabana
Migo Karol Grappling Kraków
Karasiewicz Marcin Grappling Kraków
Patryk Kania Klub Husaria Włocławek TEAM SHOOTERSMMA
Chmiel Dominik Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp
Szymon Wójcie Rio Grappling Club
Michał Dybowski Rio Grappling Club
Radosław Senger Strefa Walki
Filip Czarnota Strefa Walki
Piotr Patyk Vataha
Stanisław Talaśka Złomiarz AWF Gdańsk
Michał Pakuła Gracie Barra Team Draculino
Kuba Mętel Gracie Barra Team Draculino

-100,5
Kamil Uminski Alliance
Tomasz Molski BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Darmofał BERSERKER'S TEAM POLAND
Paweł Pepłowski BERSERKER'S TEAM POLAND
Adam Nowak BERSERKER'S TEAM POLAND
Kułaj Karol Copacabana
Stachera Jarosław Copacabana
Frydrych Krzysztof Copacabana
Pilarz Paweł Gracie Barra Team Draculino
Sławomir Świtała Rio Grappling Club
Bartosz Ludwiczak Strefa Walki
Tomasz Dobiński United Gym
Raul Skała Vataha

100,5
Tomasz Janiszewski Alliance
Warchoł Łukasz Gracie Barra Team Draculino
Klonek Grzegorz Gracie Barra Team Draculino
Sebastian Maciejewski Gracie Barra Team Draculino
Tomasz Wilk BERSERKER'S TEAM POLAND
Tomasz Majka BERSERKER'S TEAM POLAND
Wojciech Lach BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Węglewski BERSERKER'S TEAM POLAND
Adam Kamiński BRASA
Piotr Muss BRASA
Gąsiński Paweł Copacabana
Kurek Paweł Copacabana
Matejko Marek Grappling Kraków
Ryszard Zdanowicz Linke Gold Team
Arek Gryglicki Linke Gold Team
Tomasz Kozuń Vataha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 14:34   #21
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Elita

57 zawodników

-70
Szamota Sławek Gracie Barra Team Draculino
Trzcionka Robert Gracie Barra Team Draculino
Kujawa Aleksander Copacabana
Szczudrawa Maciej Grappling Kraków
Marek Musioł Łamator Racibórz
Damian Stasiak United Gym
Dawid Białowąs Złomiarz AWF Gdańsk

-76
Polok Maciek Gracie Barra Team Draculino
Grzegorz Kloc BERSERKER'S TEAM POLAND
Rafał Skorupa BERSERKER'S TEAM POLAND
Tobera Marcin Copacabana
Zawadzki Jakub Copacabana
Lasota Rafał Grappling Kraków
Jurga Rafał Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Lubomir Grochocki KS Pretorian Gorzów Wlkp
Patryk Szymanski Linke Gold Team
Adam Bugla Łamator Racibórz
Krystian Kwiecień Rio Grappling Club
Rafał Iwaszkiewicz Rio Grappling Club
mila ireneusz Strefa Walki
Łukasz Bartosz Strefa Walki
Jabłoński Paweł UKS Judo 48 Częstochowa

-82,3
Robert Siedziako BERSERKER'S TEAM POLAND
Michał Materla BERSERKER'S TEAM POLAND
Maciej Kowalski BRASA
Łukaszewicz Krzysztof Copacabana
Tomasz Cholewicki Linke Gold Team
Dominik Malkowski Linke Gold Team
Łukasz Bagiński Złomiarz AWF Gdańsk
Łukasz Liszek Złomiarz AWF Gdańsk
Mirek Rymarz Lutadores Opole

-88,3
Krzysztof Węzka BERSERKER'S TEAM POLAND
Piotr Bagiński BERSERKER'S TEAM POLAND
Grzegorz Nowicki BERSERKER'S TEAM POLAND
Sawicki Jakub Copacabana
Poźniak Krzysztof Copacabana
Robert Wardzała Fizol Team Błękitni Tarnów
Maksymilian Wiśniewski Gameness Team Poznań
Marcin Malewski Linke Gold Team
Karol Stasiak Pretorian-Perfect Harmony Koźmin Wlkp.
Krzysztof Sosnowski Złomiarz AWF Gdańsk
Leszek Zieliński Złomiarz AWF Gdańsk
Tomasz Jurkiewicz Gracie Barra Team Draculino

-94,3
Paweł Kamiński BRASA
Marek Kowalczyk Linke Gold Team
Karol Stankiewicz Linke Gold Team
Szwedowicz Pawel Linke Gold Team
Michał Margoś Linke Gold Team
Tomasz Drozdzik Rio Grappling Club

94,3
Kornel Zapadka BERSERKER'S TEAM POLAND
Przemysław Biskup Gameness Team Poznań
Wojnowski Przemysław Gracie Barra Team Draculino
Łukasz Zalewski Gracie Barra Team Draculino
Korycki Paweł Klub-SQRA GOLD TEAM WROCŁAW
Grzegorz Szatkowski Linke Gold Team
Błaut Marek UKS Judo 48 Częstochowa
Adrian Sas United Gym


688 zawodników...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 17:23   #22
Pinecone
Moderator: Grappling
 
Avatar Pinecone
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Postów: 1,282
W dupe, 688.Imponujaca liczba, naprawde imponujaca.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-08, 17:29   #23
_Luk
Moderator: grappling
 
Avatar _Luk
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Skąd: W-wa
Postów: 11,149
Pinec wybierasz się ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-08, 22:27   #24
bajek
Żagiel
 
Avatar bajek
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Łódź
Postów: 125
Powodzenia wszystkim, ja wpadne na widownie o ile nie bede zabardzo zmeczony po treningu.
Oczywiscie GB wygra nie
__________________
"....Płacz na treningu , śmiej się podczas walki..."
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-08, 13:19   #25
apnoe
Administrator BF
 
Avatar apnoe
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Łódź
Postów: 1,524
Delta znasz może jakis gryplan na sobotę - o której najlepiej wpaść - finałowe walki, rozdanie medali itd. bo na całą sobotę (a pewnie tyle bedzie to trwało - 668 zawodników) to rady nie dam a porobiłbym troche fotek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-08, 17:01   #26
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Już są. Ale nie podano jeszcze nic do wiadomości. Dzisiaj będę na treningu, to postaram się wszystkiego dowiedzieć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-08, 23:35   #27
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Niczego się nie dowiedziałem. Pytałem ale nie wiadomo jeszcze co i jak. Spóźniłem się w dodatku. Tak to jest gdy człowiek biegnie z treningu na trening... Widziałem ustawione drabinki. Latają gdzieś po sieci. Co do godziny startu i finałów. Z doświadczenia wiem że można wsadzić taką informację w...Kieszeń. Zawsze są opóźnienia. Największym było kilkugodzinne podczas zawodów mniejszej rangi w ubiegłą zimę. Czekałem na drugą walkę kilka godzin...

Ostatnio edytowane przez delta ; 18-11-08 o 00:00.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-08, 09:23   #28
apnoe
Administrator BF
 
Avatar apnoe
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Łódź
Postów: 1,524
Dajcie znać o której godzinie najlepiej przyjechać - mniej więcej chociaż. Jakby co to będe miał prawdopodobnie koszulkę brązową koszulkę BF.

Ostatnio edytowane przez apnoe ; 21-11-08 o 09:23.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-08, 13:00   #29
delta
Moderator: mma
 
Avatar delta
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Piekiełko
Postów: 4,907
Mata 1
10:00 - 11:30
Elita 70, 76, +94
11:30 - 15:00
Niebieskie 88
15:00 - 17:00
Niebieskie 76

Mata 2
10:00 - 11:30
Elita 82, 88, -94,
11:30 - 15:00
Niebieskie 82
15:00 - 17:00
Niebieskie 70, 64

Mata 3
10:00 - 12:00
Białe 70
12:00 - 16:00
Białe 76

Mata 4
10:00 - 16:00
Białe 82

Mata 5
10:00 - 13:00
Białe 88
13:00 - 14:30
Białe 94
14:30 - 15:30
Juniorzy 79

Mata 6
10:00 - 11:30
Juniorzy 64
11:30 - 13:30
Juniorzy 69
13:30 - 15:30
Juniorzy 74

Mata 7
10:00 - 11:30
Juniorzy 84, + 84
11:30 - 12:30
Niebieskie 100
12:30 - 13:30
Niebieskie + 100
13:30 - 15:00
Kobiety 56, 66, +66

Mata 8
10:00 - 11:00
Białe + 100
11:00 - 12:30
Białe 100
12:30 - 13:30
Niebieskie 94
13:30 - 14:30
Białe 64


Absoluto rozpocznie się od ok. 16:00 na wolnych matach
Finały i dokończenie absoluto ok. 18:00

Apnoe. Jak będziesz po 16-stej to powinno być w sam raz. Jakieś opóźnienia będą na bank. Ale nie będziesz siedział tam do nocy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-08, 23:27   #30
apnoe
Administrator BF
 
Avatar apnoe
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Skąd: Łódź
Postów: 1,524

Jutro wieczorem lub w poniedziałek dorzuce więcej zdjec.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bjj, mp bjj, zdjęcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:10.

 

Powered by vBulletin® Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright Body-Factory.pl
A vBSkinworks Design

 


Hurtownia Odżywek


Dzisiaj polecamy




Fight24.pl


SDW.PL - Sport Dla Wszystkich
Gladio fight club