Strona 704 z 711 PierwszyPierwszy ... 204604654694702703704705706 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 546 do 10 560 z 10662

Wątek: Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Dokładnie bo nikt nie wierzy w taki przebieg

Jaszczomp BF
    50-65 tyś rocznie to raczej połowa DE/NL nie robi, to nie USA i Route66 . W Holandii dupią rowerami, w Niemcach też nie dojeżdżają do roboty z Monachium do Hamburga .. zresztą można wejść na mobile.de i przebiegi posprawdzać.
    Co nie zmienia faktu, że przebiegi znacząco się różnią przed wjechaniem na lawetę w Niemczech i po zjechaniu w Polsce.

Widziałem parę tych samochodów, i jest różnica między audi A np vw w jakości wykończenia i dlatego sprowadza głównie audi i z tego co mówił to sprzedaje samochody bez ingerencji w licznik.
    Samochodów z małym przebiegiem nie sprowadza bo mu się nie opłaca, chyba że uszkodzony. Poza tym sprowadza tylko z Danii. Mówi że tam są bardziej zadbane i jeszcze mniej kombinowane.
    Ok 15 samochodów miesięcznie sprowadza i nie jest to połowa samochodów z Danii.

Duzy przebieg tanio sprzeda,a janusz kupi,przekreci licznik i drogo sprzeda

Panowie, ktoś z likwidacją podpowie?

Jestem poszkodowany, rzeczoznawca przyslał kosztorys, w którym jest amortyzacja czyli obciążenie mnie częścią kosztów za naprawę (wzrost wartości pojazdu). Jako, że sprawca nie miał OC, towarzystwo ubezpieczeniowe przesyła zgodnie z ustawą dokumentację do UFG, ktore ma pokryć koszty likwidacji. Na którym etapie mam się odwołać od tego kosztorysu, żeby przerzucanie się kosztorysami nie trwało 5 lat? Bo teraz UFG powiedzmy zaakceptuje kosztorys TU, na który nie zgadzam się ja.
    Ostatnio edytowane przez thomason ; 09-10-19 o 10:46

już teraz wyślij pismo za potwierdzeniem odbioru, że się nie zgadzasz.
    email także.
    napisz też do rzecznika ubezpieczonych - opisz stan sprawy i na co się nie godzisz itp.
    niby na odwołanie masz 3 lata, ale lepiej działać z miejsca.

Z tym rzecznikiem słusznie, jutro napiszę.
    Ogólnie to wszystko za wszystkich trza załatwić. Warsztat, na który wystawiłem pełnomocnictwo na wszelkie czynności najpierw powiedział rzeczoznawcy TU, że nie mają auta na placu, a dzisiaj sie dowiedziałem, że nie zrobią swojego kosztorysu, bo nie są stroną. Trzeba znać i cytować ustawę, żeby dojść swoich racji. Dramat.

Sztywny Pal Azji
    A nadal są durnie którzy uważają, że OC nie powinno być obowiązkowe

bo to ci, ktorzy jezdza bez

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Lub ci którzy jeżdżą tylko miesiąc lub dwa autem, raczej nikt o zdrowych zmysłach nie jeździ bez OC.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

zdrowy czy nie zdrowy.
    jeżdżą. pałowanie za to winno być.

widocznie nie ma checi lapania tych bez oc, bo nie widze wiekszego problemu skoro te informacje sa w cepiku.

U mnie jeszcze koleś 2 dni po kolizji wysłał smsem numer polisy, bo do końca twierdził, że jest, ale nie moze znaleźć dokumentów. Dzwonie do TU i drugie pytanie - godzina zdarzenia. Odpowiadam zgodnie z prawdą i pani w słuchawce odpowiada, że nie przyjmie zgłoszenia, bo kolizja o tej, a polisa zawarta 7 godzin później. Oby mu UFG dojebało porządnie, może się nauczy.

skurwol jaki.
    ja teraz się biję z wartą.
    Zaniżona wycena i nie uznali pociętej opony.
    Rzeczoznawca taki chuj, że szkoda gadać. Napisał papier i teraz ciężko to ominąć.
    Tak jakby specjalnie nie uznał opony i w uwagach dodał, że zniszczenie nie związane z tym zdarzeniem, gdzie debil widzi, że auto po całym boku było przeorane i po oponie też, bo auto terenowe. Nie miły był jak tylko podjechał i nadąsany. Ciotę miał czy co i teraz przez chuja mam problemy.
    Ale mam już jego prywatne dane pocisnę chujka. dla satysfakcji, bo prosty i ułomny ze mnie człek

I co mu zrobisz ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów