Strona 662 z 686 PierwszyPierwszy ... 162562612652660661662663664672 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 916 do 9 930 z 10278

Wątek: Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Thiago i Ziki czekamy
    Wybacz ale nie mam podjazdu do takiej złotej rączki co sie buja takimi furami na co dzień jak Ty

ps.czym jezdzisz bo zapomniałem ?
    Ostatnio edytowane przez ziki2000 ; 08-03-19 o 21:00

Jaszczomp BF
    Fordem Focusem mk2 2004r. 140kkm zrobione na liczniku 300kkm pokazuje, niestety chyba szybko go nie zmienię, no chyba że jakaś kolizja i całkowita pójdzie, tak to coś czuję że szybko się nie rozpadnie.

Solidne auta, nudne ale solidne. Stara szkoła kompaktów.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Solidne auta, nudne ale solidne. Stara szkoła kompaktów.
    Miałem kupować ale u nas mówią Ford gówno wort hehe i trafiło na fabie czego tez nie żałuje bo auto bez awaryjne

Co do Skody jeszcze:
    preferuję raczej benzyniaki, a skody mają pod maską TSI, czyli wg. opinii najgorszy silnik z możliwych...
    W razie zmiany fury muszę jednak konkretny risercz zrobić.

Poczciwy dzik
    Stare audi "klęknęło" (coś z elektryką i gaśnie ot tak... żeby za kilka min. odpalić. Mechanik rozkłada ręce). Ktoś jechał/miał doczynienia z mega silnikiem Forda... 999cm3 125km? Kupię chyba dla panny Focusa bo z wyglądu jej się podoba, a ja nie będe dyskutował
    Ewentualnie CH-R ale jak pomyślę o cvt na obwodnicy i prędkości 120+ to aż mną trzęsie.
    Ostatnio edytowane przez pepka ; 13-03-19 o 19:48

aż tak jej nie słychać.
    dla kobitki będzie to nieodczuwalne.

w subaru xv za to wkręca się ten dźwięk w czaszkę.

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Co do Skody jeszcze:
    preferuję raczej benzyniaki, a skody mają pod maską TSI, czyli wg. opinii najgorszy silnik z możliwych...
    W razie zmiany fury muszę jednak konkretny risercz zrobić.
    Jak szukałem benzyniaka to naczytałem się tych opinii, wad, usterek itp. Z silników benzynowych z grupy VW (1.4-2.0, o większych pojemności nie sprawdzałem) jak chesz mieć spokój to tylko MPI. Musisz sprawdzić w danych ile kw ma MPI a TSI, te pierwsze będą miały mniej. I wtedy sortowanie na allegro np. i widać, że takich egzemplarzy jest znacznie mniej niż bardziej awaryjnych jednostek.
    Ostatnio edytowane przez semozo ; 14-03-19 o 10:59

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    aż tak jej nie słychać.
    dla kobitki będzie to nieodczuwalne.

w subaru xv za to wkręca się ten dźwięk w czaszkę.
    Niby tak. Nie mogę pojąć "fenomenu" tej skrzyni i zamiłowania do niej japońców. Nawet nowa rav4 wyje przy większych prędkościach, wkurwia nieziemsko. Z drugiej strony 90% zastosowania planowanego auta to będzie miasto. Na trójmiejskiej obwodnicy to i tak walka o przetrwanie, często autem +300 koni jest strach na lewy pas wjechać

Cytat Zamieszczone przez semozo Zobacz posta
    Jak szukałem benzyniaka to naczytałem się tych opinii, wad, usterek itp. Z silników benzynowych z grupy VW (1.4-2.0, o większych pojemności nie sprawdzałem) jak chesz mieć spokój to tylko MPI. Musisz sprawdzić w danych ile kw ma MPI a TSI, te pierwsze będą miały mniej. I wtedy sortowanie na allegro np. i widać, że takich egzemplarzy jest znacznie mniej niż bardziej awaryjnych jednostek.
    Dzieki

Tylko chwilę oglądałem, ale FX to świetny samochód.

Ja w jednym mieście w środę spotkałem na parkingu pod szpitalem Jeepa jak mój, tylko czarnego i w wersji specjalnej LX 5.9 litra.

Podszedłem, zapytałem.

Starsi ludzie w środku. Właścicielka na fotelu pasażera, z kulami.
    Pytam czy przypadkiem nie chce sprzedać auta?

Ano chce, ale musi znaleźć coś niższego bo trudno jej już wchodzić..

Poprosiłem o numer tel, kontakt na wypadek sprzedaży.

Jak będzie dzwonić i cena będzie rozsądną do stanu - kupię drugiego.

Zdecydowałem.

Oficjalnie na handel, sprzedać z zyskiem. Ale zostanie. Oby tylko zadzwoniła.

Ajak.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 17-03-19 o 21:46

Jaszczomp BF

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów