Strona 685 z 700 PierwszyPierwszy ... 185585635675683684685686687695 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 261 do 10 275 z 10494

Wątek: Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Cytat Zamieszczone przez spike Zobacz posta
    w wersji AMG :-)
    nie kop biednego
    btw.

siedziałem w tej amg, fotele ekstra. nie jeździłem, bo nie stać mnie na tankowanie...ale zacnie się prezentuje jak na taką popierdołkę
    pytam bo padła oferta na lizing w mb, a obecne auto chyba nie przeżyje zimy.

beemwu odpada. dla mnie bardzo słaba jakoś w stosunku do ceny. ale seria jeden to nie siódemki
    z tych małym bmw to m2 mógłbym przytulić. tylko sokiem z cebuli nie zatankuję...

wczoraj cla szotingbrejk amg wymacałem.
    kurwa ale bym ruchał. i niepraktyczne auto bardzo jak na "kombi".

Bmw w powyższych lipa jedna wielka w stosunku do ceny w podstawowych wersjach. MB da radę i można fajne pakiety wywalczyć w leasingu.
    Mastif nowa a klasa fajna w podstawie już za dobre pieniądze można mieć dobre wykonanie.
    Sąsiad właśnie odebrał e63s i to moje małe marzenie za parę lat jak dobrze pójdzie.
    Prowadzenie i rozpisywanie diet : https://www.facebook.com/nutribalancelublin/

Sztywny Pal Azji
    BMW to pięciu latach się nie nadaje do jazdy, i wtedy szczęśliwy posiadacz popycha to biedniejszemu, który nie ma na naprawy.

E63 też mam chrapkę. Podobno najszybszy mietek w historii. Tylko że dla mnie coupe robi robotę wyglądem bo sedan jednak dalej zbyt limuzynowaty. Apropo cla ten nowy teraz fajnie wygląda, poprzedni mi się nie podobał

Jaszczomp BF
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    BMW to pięciu latach się nie nadaje do jazdy, i wtedy szczęśliwy posiadacz popycha to biedniejszemu, który nie ma na naprawy.
    Brat ma F30 z 2014r. i nie pasuje do Twojego opisu, kolega ma E36 coupe 2X letnie i też nie zamierza sprzedać, a jego dziewczyna kupiła sobie E90 .. też nie nowe, inny kolega zamienił się Pheatona+ dopłata ,a wziął zadbane E39.

To nie auta się psują tylko kiepscy użytkownicy to z nimi robią, bo przykład dwóch braci którzy mają Alfa Romeo też już okolice 20lat , założyli gaz i trzaskają tyle km co nie jeden PH.

Ale to moje zdanie.

Żagiel Awatar Szafa
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Przejedź się zdrową E39, może zmienisz zdanie : )

Co do MB, moja kobieta miała A-klasę 2017 - meeega zajebiste auto. Teraz lata C-coupe nowym i przez te dwa samochody kompletnie zmieniłem zdanie o MB (kocham BMW :F )- są to mega zajebiście komfortowe auta, zajebiście spasowane i wykończone. Zupełnie inna charakterystyka niż BMW, C klasa po prostu płynie po drodze.

Polecam, Magda Gessler : )

Spike widziałem tego potwora. obłędny jest.

co do BMW vs MB - (czytanie ze zrozumieniem i dedukcja leży u niektórych...)
    mowa jest o nowych autach w seriach bazowych abc-123 , a nie 5 czy 10 letnich piątkach czy siódemkach ...
    ja zwracam uwagę na stosunek jakości do ceny i w moim odczuciu mb biję na głowę bmw. w księstwie lubelskim bmw jest tyle, co skody fabii, trochę pooglądałem i pomacałem. wnioski wyciągnąłem.
    mam w bliskiej ekipie/rodzinie kogoś od aut, co siedzi w tym od 40 lat(3 pokolenia) i utwierdza mnie, że mb to dużo lepszy wybór( a senior rodu u nich zawsze bmw zapierdalał i dalej ma ze dwie sztuki, ale przesiadł się do klasy E )
    kluczowa jest cena + fvat, gdyby nie ten czynnik to bym pewnie coś innego rozważał.
    ale jest opcja na fajny rabat i fajne auto do miasta.
    na marzenia jeszcze przyjdzie czas(klasa G: sasasaa), chociaż wrangler jedno spełnił i ciągle jest wow, gdy na niego patrzę, to musieliśmy się rozstać

jutro jadę obejrzeć cla 200 amg.
    my tu pitu pitu , a jeszcze może być tak, że pokaże papier na lizing do podpisu, a ktoś z góry powie:
    "chyba się z chujem na głowy pozamieniałeś" i dalej będę jeździł trabantem.

Każde auto ma swoje plusy i minusy, o dziwo mega komfortowe auta też nie do końca są na nasze drogi, fakt że dziury wybiera miękko, ale znowu nierówności i koleiny na drogach powodują że majta autem na boki, przykład jak latam po swoim zadupiu S5 to lepiej mi się jeździ na trybie dynamic niż na comfort z racji tego że tryb comfort na 255/35/19 po tych drogach 120-140 i już czujesz że musisz pilnować żeby nie wypaść z drogi. Na utwardzonym amorku jest pewniej a też dziury wybiera miękko, ale nie jest to mietek. Chociaż Mietek c klasa ale w amg też jest twardy

oczywiście, że każde ma wady i zalety, do tego nakładają się indywidualne preferencje oraz czynniki zewnętrzne (dzieci, bagaż, konieczności jazdy w terenie, garaż/brak garażu, trasa/miasto/wioska/zapadlisko)
    oraz kasa.
    btw. dziś widziałem świetne s6 allroad. jakby ktoś dodał tam pakiet sportowy jeszcze, eleganckie i uniwersalne auto.

Syn prezesa zamówił M3

Rabat dostał bardzo gruby.

A ja zrobiłem wnętrza Kija i Dżipa

Jak nowe.

Jaszczomp BF

Patrząc na fotografie wydawać by się mogło, że kierowca nie miał szans na przeżycie. Okazuje się jednak, że nic mu się nie stało. Opuścił auto zaraz po zdarzeniu, wezwał lawetę, a następnie oddalił się od pojazdu, ponieważ bardzo się spieszył. Strażacy zorganizowali nawet akcję poszukiwawczą, ponieważ nie było jasne w jakim stanie może być kierowca. Jednakże w finale ten sam zgłosił się na policję

Audi tt jak mi sie wydaje... male a mocne widac

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    e63s jest mega dojebany, w wersji Coupe wyglada wyglad bardzo podobny do mojego. S63s to moje marzenie .

Fajny widziałem dziś na mieście, CLS 550.

Co do BMW vs MB, wiadomo jakie zdanie, ja jeździłem BMW E90 i teraz C klasa bez porównania w ogóle.
    Ostatnio edytowane przez P4TRYK ; 11-05-19 o 18:50

tylko czemu te nowe auta takie plastikowe są... tak nawet te za 0.5mln zł i za milion złotych
    w tym merc 63...

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez thiago Zobacz posta
    tylko czemu te nowe auta takie plastikowe są... tak nawet te za 0.5mln zł i za milion złotych
    w tym merc 63...
    Ja nie mam plastiku, mam takie drewno: http://2.bp.blogspot.com/-doIPHgtJmm...40/feature.jpg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów