Strona 645 z 664 PierwszyPierwszy ... 145545595635643644645646647655 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 661 do 9 675 z 9946

Wątek: Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Jaszczomp BF
    Kurła fakt 91r. to 28 lat ... chyba przez te stanowisko kierownicze ujebałem mu 10 lat z wieku samochodu

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Spryciarze ze SM. Na patrolach otyłe wąsy i matki polki. Zmierzam dziś do referatu z zamiarem właściwej rozmowy na temat słuszności działań owych służb w mieście, a tam witają mnie 2 ~25 letnie panienki w umundurowaniu i wyszykowaniu jakby były gotowe na karnwałowe spotkanie zaraz po zakończeniu pracy. I jak tutaj nie uśmiechać się do smukłej 25 letniej blondyneczki. Dostając mandat człowiek wychodzi radośniejszy niż tam wchodził....
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

SZPECjalisty
    co to może się dziać: podczas hamowania ABS i kiedy komputer załącza ASP zaczyna być słychać piszczenie.

Dziś akurat byłem na przeglądzie i hanluce, zawieszenie itp wszytsko oki

U mnie piszczy jak klocki nie rozgrzane ale to pewnie nie to

raczej na pewno nie to,
    jak hamuje i abs nie zalacza sie, to piszczenia nie słychać;

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    SZPECjalisty
    co to może się dziać: podczas hamowania ABS i kiedy komputer załącza ASP zaczyna być słychać piszczenie.
    Wypuść zakładnika z bagażnika to przestanie piszczeć przy nagłych manewrach ...

Jaszczomp BF
    Kenio to piszczenie dochodzi z zewnątrz pojazdu ? np. do przesmarowania rolki silnika abs`u, czy to piszczenie z deski rozdzielczej ? np. sterownik, taśma za kierownicą, czujnik w kole. Zmieniałeś koła z letnich na zimowe jaką masz różnicę w wielkości kół ? jeśli ze środka to czy pisk jest stały czy np. 3 piski jeden za drugim , słychać ? Jaki samochód ?

Taki pisk jak z komputera Atari? I tylko w zimie?

U mnie oznaczało to początek końca pompy abs.

Właśnie taki.

Podpowiem że u mnie trwało to ze 3 lata co najmniej.

Skończyło się wymianą pompy abs gdy przestała działać.

Używana, cena nowej jest irracjonalna.

Możesz spróbować do niej zajrzeć i sprawdzić silnik. Tzn elektromechanik raczej. Być może starczy wymienić szczotki i przesmarować.

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Kenio to piszczenie dochodzi z zewnątrz pojazdu ? np. do przesmarowania rolki silnika abs`u, czy to piszczenie z deski rozdzielczej ? np. sterownik, taśma za kierownicą, czujnik w kole. Zmieniałeś koła z letnich na zimowe jaką masz różnicę w wielkości kół ? jeśli ze środka to czy pisk jest stały czy np. 3 piski jeden za drugim , słychać ? Jaki samochód ?
    z zewnątrz raczej, ale Pan Miętowy już chyba zdiagnozował;
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Podpowiem że u mnie trwało to ze 3 lata co najmniej.

Skończyło się wymianą pompy abs gdy przestała działać.

Używana, cena nowej jest irracjonalna.

Możesz spróbować do niej zajrzeć i sprawdzić silnik. Tzn elektromechanik raczej. Być może starczy wymienić szczotki i przesmarować.
    szczotki/ka w silniku abs była wymieniana zeszłej zimy;
    auto na codzien potrzebne, wiec poki abs i asp działaja to sobie daruje mechaniora, aczkolwiek z ta pompą abs moze byc trafna diagnoza

Można go podpiąć pod maszynę i sprawdzić błędy, bo to trochę ze szklanej kuli wróżby. Ale u mnie tak było, co ciekawe tylko zimą. Długo to trwało. Potem abs czasami się zapalał, następnie gasł. Aż zgasł.

Ale jazda analogowym mechanicznym dyliżansem z napędem na cztery buty była interesująca.
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 05-01-19 o 18:51

Mnie ostatnio spodobała się toyota Auris hybryda. Na dzień dobry jak to Polak zamontował bym LPG ale cena za 2013 zaczyna się od 40tys i dostępność mala

Fajna ta auriska. Wbrew pozorom nawet spore autko. Materiały takie se. Cena jescze spora. Faktycznie ciężko coś upolować sensownego.

Fajna to ona nie jest, ale trzyma cenę. Choć ten napęd to tylko wspomaganie raczej przy ruszaniu i manewrowaniu na parkingu.

Do miasta ok.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów