Strona 717 z 721 PierwszyPierwszy ... 217617667707715716717718719 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 741 do 10 755 z 10810

Wątek: Fury!Testy S 388,389.419 ,422,424,428,Kia Niro 431, Ceed 450,Optima 490,Stinger519!

Podejmij ryzyko polaka na dorobku i szukaj ałdi, beemwu czy co tego typu.

Sprowadzane dla siebie, kolega zdjęcia dał jak był uszkodzony.. Generalnie w skórze i felgach 18.
    I wtedy jesteś spełniony bo wiesz ze płacisz za mit.

I wszyscy na osiedlu robio ułaaaaa....
    Ostatnio edytowane przez Miętowy ; 15-01-20 o 17:13

Jaszczomp BF
    Albo Nissana 350Z od Mazaka może Robert z Autoholików sprzeda po cenie złomu jak sprawę wygra w sądzie ;-)

i najlepiej w TDI. Może takie coś przeszło by na Podlasiu.

Jednak wole wolnossące 1.8 podatne pod tuningowanie podtlenkiem. Wszystko nowsze to już na turbinach i lpg po 7-9k zł

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    oddalem furke na folie + ceramike, wkurwialy mnie odpryski na masce od kamyczkow, zobaczymy jak zrobia

Jaki koszt takiej usługi ?

5300 netto za folie pakiet bikini czyli caly przod, reflektory etc + ceramika

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    To się wpisuje w koszty uzyskania przychodu?
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

tak.
    teoretycznie każdy wydatek na auto.
    tuning też się łapie.

co do ceramiki - gość od ceramiki z łodzi(obsługuje amg) powiedział, że ceramika wyłącznie na nowe auta. jeśli auto ma np. dwa lata to już nie, a jeśli rok i nie było garażowane to też nie. najlepiej prosto z salonu do zakładu na ceramikę. tego nie wiedziałem.
    daj znać jak ta folia(czy pod paznokciem się rysuje ? ), bo też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy hit czy kit.
    Ostatnio edytowane przez Mastif ; 17-01-20 o 16:09

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    tak.
    teoretycznie każdy wydatek na auto.
    tuning też się łapie.

co do ceramiki - gość od ceramiki z łodzi(obsługuje amg) powiedział, że ceramika wyłącznie na nowe auta. jeśli auto ma np. dwa lata to już nie, a jeśli rok i nie było garażowane to też nie. najlepiej prosto z salonu do zakładu na ceramikę. tego nie wiedziałem.
    daj znać jak ta folia(czy pod paznokciem się rysuje ? ), bo też się nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy hit czy kit.
    O dzięki, tego nie wiedziałem, miałem własnie księgowej pytać

Nada c klasa kupe?

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Nada c klasa kupe?
    tak, wykupilem z leasingu i zaczynam z nim powoli dzialac.

Co będziesz robić?

Zamienisz go na używane Cl500?

nic specjalego, chip, folia, ceramika. Wydechu nie dotykam, bo to nie V8 zeby dawac jakies odglosy. Poki co szukam inspiracji na forum w205.

Taki temat samochodowy, ktos sie orientuje czemu ludzie prowadzacy DG nie moga wziac dofinansowania na samochod elektryczny 30%? Widziałem ten formularz, skoro chce kupic jako osoba prywatna, nie w leasing.

Cytat Zamieszczone przez P4TRYK Zobacz posta
    nic specjalego, chip, folia, ceramika. Wydechu nie dotykam, bo to nie V8 zeby dawac jakies odglosy. Poki co szukam inspiracji na forum w205.

Taki temat samochodowy, ktos sie orientuje czemu ludzie prowadzacy DG nie moga wziac dofinansowania na samochod elektryczny 30%? Widziałem ten formularz, skoro chce kupic jako osoba prywatna, nie w leasing.
    Bo PiS nie ma kasy na to jak przedsiębiorcy się rzucą na te auta ... dlatego też nie ma ustawy o dofinansowaniu dla przedsiębiorców, a miała być ...

prawda to.

ja bym się jeszcze nie pchał w elektryki.
    raczej teraz warto kupić kilka mocniejszych silników(pancernych v6 i v8) i potrzymać tak z 10 lat.
    jak człowiek dożyje to spienięży bez straty. i frajdy w między czasie dużo będzie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów