Strona 403 z 430 PierwszyPierwszy ... 303353393401402403404405413 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 031 do 6 045 z 6439

Wątek: Czym się powozisz?Testy nowych kompaktów S 388,389.419 ,422,424,428

http://www.dobreprogramy.pl/BMW-M3-C...ows,14555.html

Nie wiem, czy mieliście okazję zagrać, ale szczerze polecam jakby ktoś miał za dużo czasu w te zimowe wieczory. Gra wydana we współpracy z BMW, ma jak najdokładniej odwzorowywać jazdę E90 M3. Do dyspozycji tylko Nurburgring(wyjeżdzając z garażu kawałek dalej, obok zdaje sie ambulansu jest dziura przez która można wjechać na dość spory pusty plac i latać bokiem ). Jak ktoś ma kierownicę to zazdraszczam, ja niestety nie mam .
    Przy wyłączonych wszystkich systemach auto jak dla mnie mega ciężkie do opanowania, trzeba by przegrac w mnóstwo godzin.
    Generalnie fajna zabawa

Weź przestań, to post dla dorosłych.

Szukam tłumika..

Sztywny Pal Azji
    jak mowa o zimie to dzisiaj walczylem z drzwiami w mojej niuni. pomijam fakt ze auto stoi otwarte bo jak zamkne centralny to juz nie otworze. dzisiaj nie moglem sie dostac do srodka klamka mechanizmy pomrozilo jak sie jakos dobilem od drugiej strony to zapadka nie dziala i moglem sobie klepac drzwiami do smierci. podgrzalem woz pobawilem sie i jakos puscilo.poniej wszystko gdzie tylko moglem wypsikalem WD40.narazie chodzi ladnie.ciekawe jak dlugo. jak nie pomoze bede musial rozbierac drzwi czyscis wysztko i smarowac czego nie umiem i nie chce robic bo wiem ze albo zmarnuje pol dnia i nic nie zrobie albo jeszcze cos zepsuje
    do speca nie oddaje bo cfaniak popsika z wierzchu wezmie z 2 stowy a efektu nie bedzie jak rok temu.

do tego zamarzajace szyby od srodka. kocham zime!

dobrze ze passat od tescia nie sprawia problemow.perelka

Ktoś ma ten zestaw do odpalania auta jak nam akumulator rozładuję się...warte uwagi ?

Sztywny Pal Azji
    wd40 do takich akcji to ponoc kupa straszna - mialem/mam ten sam problem, smarowalem w tamtym roku po rozebraniu drzwi olejem silikonowym wszystkie linki w srodku i dzisiaj drzwi od kierowcy odmowily wspolpracy ale od pasazera poszlo normalnie (a smarowane byly jedne i drugie) ; chociaz i tak lepsze to niz wsiadanie tylem albo przez bagaznik jak to niektorzy maja w zimie

Zwierzokoks
    Ze 3 lata ... temu ile to razy jechałem B3 G60 trzymając jedną ręką drzwi ,a drugą zmieniając biegi i trzymając kierownice zanim zamek nie odtajał i dało się zatrzasnąć wd40 jest faktycznie słabe, wypłukuje smarowanie ,a i sam odparuje i chuja z tego wyjdzie, najlepiej taki zamek nasmarować preparatem do zamków, ew wiem że nie którzy denaturatem lub wazeliną techniczną robią ale z jakim efektem to cholera wie.

A co wpsikać / zrobić jak sie szyba opuszcza/podnosi z oporem i piszczy? (ewidentnie ociera o uszczelke)

Sztywny Pal Azji Awatar Mastif
    jebać szybę.
    kup nowe auto !

mi dziś zamarzły drzwi, bałem się szarpać, bo nie wiedziałem czy pierwsza pęknie klamka czy uszczelka...
    po chwili grozy nic się nie zerwało.ale auto odpalało jak gruźlik. akumulator ledwo pociągnął.
    coraz lepsze te baterie...

Mi odcykał jak trzeba, nagrałem to bo kto wie kiedy znowu będzie zimno jak w normalnym kraju z zimą

W prowadnice napsikać tymczasowo smaru silikonowego w sprayu.

Jak się ociepli sprawdzić co się dzieje

Panowie, bije się z myślami co tu zamontować

Ten model tłumika w połączeniu z katalizatorem podobnym co zamontowałem rok temu gra tak:

Magnaflow 14216 polerowany z nierdzewki

https://www.youtube.com/watch?v=4CRmsKS4Lfg

Lub coś jak obecnie, bardziej chrapliwego i surowego w brzmieniu?

Magna kosztuji prawie 5 stówek ten co na filmie..tańsze modele bez polerki - znam jeden w brzmieniu i jest za cichy.

grzmieć czy spoważnieć?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Ja bym wolał to drugie, nie wiem jak jest z wyciszeniem w jeep, ale cenie sobie kulturę jazdy, a mocne brzmienia i to ze nie słychać osoby z tyłu.

Ja bym pytał na forum jeepa jakiś, tam zawsze fanatycy siedzą i znają się na rzeczy.

Usuń ktoś pierwszy post.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 07-01-17 o 00:04
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji
    dorosnij wreszcie i daj pozyc sasiadom;-)

niech malolaty sie mierza na glosnosc wydechu niczym bejcowane strucle wielkoscia mula na scenie

kup pasata tdi jak na starego lysego dziada przystalo

polecam lepszy sort od tescia!

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    To pochwal się jakimiś zdjęciami mummino, Passata sobie chwale jeździłem przedliftem i fajne autko,tylko te płastiki na drzwiach bardzo słabe, wszytko odpada(chyba że znajomy tak trafił) i 110 km daje radę.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji Awatar Mastif
    Głośno i agresywnie!
    Tak ze jak pojedziesz pod biedronkę i dasz po garach, to ludziom ziemniaki i cebula się posypie z toreb, a tym zamożnym mandarynki.
    Jak już kupie bronco to będzie warczał jak camaro, coś magicznego jest w tych dźwiękach, a ze ciągle jesteśmy dziećmi, to nie odmawiaj sobie tej radości

Masz problemy z częściami do jeepa? Czy dużo już idzie kupic w ue?
    Bo cziroki ten kanciasty też mi się bardzo podoba, a rynek części jednak ma znaczenie dla mnie.
    Z wranglerem jest bieda, części trzeba ściągać i ceny kosmiczne.

Sezonowiec
    Panowie, jaki dobry wózek na pierwszy samochód do dajmy 13-15k?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów