Strona 51 z 1262 PierwszyPierwszy ... 414950515253611011515511051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 765 z 18928

Wątek: Białka- opinie

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Ja już brałem Myo czekoladowy orzech, bo smak kozak, ale niestety 69.4g białka i 16g węgli na 100g skutecznie mnie zniechęciło.

Sztywny Pal Azji Awatar Spetz
    Wg Richa to i tak najlepsze białko na świecie

Ultimate Nutrition - ISO Sensation 93

Smak chocolate fudge, powiedziałbym typowy dla UN, czyli nie przytłaczający, bez przesadnej słodyczy, ale jak najbardziej smaczny. Rozpuszczalność łyżkowa, w końcu izolat. Po Moyofusion i innych wynalazkach odzwyczaiłem się od tak wodnistej konstystencji. Wypija się i zapomina, nic nie leży na żołądku. Imponująca wartość 93% białka, ciekaw jestem jakby wypadło w testach na zgodność z etykietą i tutaj jedna uwaga. Są dwa rodzaje tego białka. W standardowych puszkach czyli 900g i 2270g, gdzie na porcję 33g jest 30g białka + enzymy i stymulatory insuliny, a jest jeszcze puszka 1590g o której nie ma w ogóle wzmianki na oficjalnej stronie, jakby wersja OEM dla krajów rozwijających się Sprzedają je w tej samej cenie i puszce co 900g, także biała jest pod samo wieczko, ale na porcję 33g ma 28g białka, bez enzymów i reszty, ale podsypali 2g gluty i 0,5 BCAA. Ja mam tą bieda wersję.
    Ostatnio edytowane przez Miniak ; 08-04-10 o 20:41

Syntrax - Nectar
    smak jabłkowy

Nie wiem czym się wszyscy podniecają mocno średnie

Poczciwy dzik Awatar emilooos
    Gaspari Myofusion - BANAN

czułem, że będzie ogień, ale ten smak przeszedł sam siebie
    jest doskonały jak dla mnie.

Gaspari Myofusion - TRUSKAWKA

bardzo dobre, choć zbliżone do innych białek o tym smaku. widocznie lepszej truskawki nie da się zrobić.

Jutro zmixuję po porcji z powyższych, zobaczymy jak wyjdzie mix.

No ale jak widać, niektórzy forumowi pro nie pozwalają sobie na 5g węgli zamiast 2 czy 3, wierząc, że zrobi im to różnicę.

Co do CZEKOLADOWEGO MASŁA ORZECHOWEGO - też jest poezja jak dla mnie, choć po całej puszce już trochę się nudzi. Dlatego ekstra, że poszerzają ofertę smakową. Dla mnie najlepsze białko na rynku do stosowania zamiast posiłku / na noc, bo po treningu stosuję hydrolizaty amin. Póki nie będę zmuszony przejść na białka typu zero carb, zostanę przy MyoFusion.
    Ostatnio edytowane przez emilooos ; 09-04-10 o 21:27
    Road to MP & MŚ.

Ma ktoś miarke z VPX SYNGEX i białeczko VITAFIT?
    Chcialbym wiedzieć ile gr Vitafit jest w w/w miarce

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Mam miarke , ale brak Vitafita
    Tak sie zastanawiam co teraz testowac bo Syngex srednio mi smakowal. Chyba rozejrze sie za Cytosport Complete Whey Cocoan Bean - bardzo dobrze wspominam

Cytat Zamieszczone przez emilooos Zobacz posta
    No ale jak widać, niektórzy forumowi pro nie pozwalają sobie na 5g węgli zamiast 2 czy 3, wierząc, że zrobi im to różnicę.
    Nie żebyś pił do mnie , ale jak walę nawet do 120g prochu dziennie i jestem na CKD to niestety białko zabiera mi trochę pola do manewru węglami, więc wolę coś bardziej "dietetycznego"

dokladnie
    a te 16g to nie blonnik niestety
    ja wole w zamian zjeść pol kromki pumpernikiela do jajecznicy niz dorzucac wegle z bialka

myofusion jak dla mnie przeslodzone
    Pozdrawiam, Maciek

Gaspari Myofusion - BANAN

czułem, że będzie ogień, ale ten smak przeszedł sam siebie
    jest doskonały jak dla mnie.

Gaspari Myofusion - TRUSKAWKA

bardzo dobre, choć zbliżone do innych białek o tym smaku. widocznie lepszej truskawki nie da się zrobić.

Jutro zmixuję po porcji z powyższych, zobaczymy jak wyjdzie mix.

Co do CZEKOLADOWEGO MASŁA ORZECHOWEGO - też jest poezja jak dla mnie, choć po całej puszce już trochę się nudzi. Dlatego ekstra, że poszerzają ofertę smakową. Dla mnie najlepsze białko na rynku do stosowania zamiast posiłku / na noc, bo po treningu stosuję hydrolizaty amin. Póki nie będę zmuszony przejść na białka typu zero carb, zostanę przy MyoFusion.
    bo forumowi pro wola zaplacic mniej za bialko ktore ma tyle wegli - za cene myofusion mozna miec bialko o duzo lepszych parametrach a nie bulka

a ile w łapach macie, ze tacy mądrzy jesteście ?

przestańcie cudować z tymi dietami, bierzcie się za porządny trening a nie biadolicie o dodatkowe 5g węgla, które wam się uzbiera sypiąc przypadko więcej owsianki do talerzy niż macie wyliczone.
    Ostatnio edytowane przez emilooos ; 10-04-10 o 10:12
    Road to MP & MŚ.

Ja węgli w ogóle nie jem, to nie przypadkowo nie ma jak wsypać

a ile w łapach macie, ze tacy mądrzy jesteście ?

Przestańcie cudować z tymi dietami, bierzcie się za porządny trening a nie biadolicie o dodatkowe 5g węgla, które wam się uzbiera sypiąc przypadko więcej owsianki do talerzy niż macie wyliczone.
    48

to zmień dietę, po co się tak katować ?
    Road to MP & MŚ.

pepsport.pl Awatar niwix
    Chemiczny Ali - Naczelny toksykolog

Nie odpowiadam na PW, pytania w adekwatnych tematach, linki w dzienniku. Będę mógł, odpowiem. Cheers!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów