Strona 3 z 1266 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 18981

Wątek: Białka- opinie

Sztywny Pal Azji Awatar Wylliam
    piszcie sobie w innym temacie
    "Jak kraść, to miliony
    jak ruchać, to księżniczki..."

Wylli, ale to przestroga dla innych
    znajomy kupił białko jaja (akurat maximize o smaku czekoladowym)
    tego jeść się w większej ilości bez dodatków nie da

dostałąm całą puche, przydaje się na wypieki . . .

Czarny, a jak sprawa ma się z izolatem białka soi? Ma charakterystyczny zapach, smak? Czy może smakuje dobrze? Tak jak w poprzednim przypadku mam na myśli samodzielny izolat. Podaj jakiś dobrze smakujący...
    Ostatnio edytowane przez BULDOGER ; 06-12-08 o 07:04

Dymatize Elite Coffe Mocca

rozpuszczalnosc 9/10

smak : z poczatku super po czasie się nudzi 8/10

Prolab Pure whey chocolate peanut butter

rozpuszczalnośc 2/10 zostają grudki nawet jak mieszam 5 min

smak : z poczatku kiepski z czasem ok 7/10

Nectar Syntrax vanilia crem bean torte

rozpuszczalnosc : 10/10

smak : trochę sztuczny taki syntetyczny 7/10

Nectar Sytrax truflowy

rozpuszczalnośc: 10/10

smak : nawet sympatyczny 9/10

Syntrax Nectar Latte cappuccino

rozpuszczalnosc 10/10

smak: bezsprzecznie 10/10 najlepsze "kawopodobne" białeczko jakie w zyciu piłam

Syntrax Matrix czekolada

rozpuszczalnosc 8/10

smak 2/10

srednio to idzie wypic niedobre

Bx Prolangutam czekolada

rozpuszczalnosc 8/10

smak: tragedia 0/10 w zyciu nie jadłam tak niedobrego białka , obok czekolady to to nawet nie lezało.

Nie kupujcie tego pod zadnym pozorem.

Dymatize Elite 12 hour Fudge brownie

rozpuszczalnosc : 10/10

smak 10/10

Białko wyczesane w kosmos, nie ma nic lepszego . Smak niesamowity . Moje podniebienie szaleje jak pije to białko.

Universal Pro whey wanilia

rozpuszczalnosc 6/10
    smak 2/10

kiepskie bialko
    Isopreme Ultimate Nutrition czekolada

rozpuszcalnosc 8/10

smak 1/10
    porazka, cięzko to przełknąc, do tego strasznie bolał mnie zoładek po tym białku . Nie polecam

Ultimate nutrition Isocool brzoskwinia
    rozpuszczalnosc 8/10
    smak 5/10
    z poczatku idzie wypic , niestety z czasem, zoladek odmawia wspolpracy

BSN Lean Dessert vanilia

rozpuszcalnosc 10/10

smak 8/10

jak na tyle wegli w porcji to ok , jak dla mnie te bialka bsn to bardziej bulki\

BSN Sytha-6 ciasteczkowe
    rozpuszcalnosc 10/10
    smak 9/10

jak na bulka wymiata

pózniej napisze opinie o reszcie ktore jadłam, bo nie chce mi sie wszystkiego teraz pisac

Doradca: Suplementy Awatar ripahza
    HDT Pro Blend 55- wanilia
    Smak super zarówno na wodzie jak i na mleku.. rozpuczalność również bez zastrzeżeń. Brak problemów żołądkowych. Stosuję przeważnie na noc.. bo to mieszanka.

HDT Pro Blend 55- czekolada
    na wodzie smak sredni, bo bardzo malo slodki
    bez rewelacji
    miesza sie dobrze, pachnie ladnie
    rozpuszczalnosc- 9/10
    smak- 5/10
    "Jak kraść, to miliony

OLIMP Egg Protein 80 banan, wanilia - jak na białko jajeczne to całkiem smaczne ale czuć że to jajecznica specyficzny posmak pozostaje dlatego mieszam to białko z koncentratem i jest ok, rozpuszczalność dobra

OLIMP Whey Pro Matrix banan - smak dobry nie za mocny, rozpuszczalność dobra

OLIMP Whey Protein Complex 100% czekolada - smak bardzo słaby mnie nie podszedł czekoladowego na pewno nie przypomina, rozpuszczalność dobra

PVL NUTRIENTS Whey Maxx czekolada - smak bardzo dobry naprawdę super aż się nie mogę doczekać aż wypiję po treningu, rozpuszczalność dobra

PVL NUTRIENTS Whey Gourmet wanilia - smak może być chociaż trochę za słodka ta wanilia, rozpuszczalność dobra

A gdzie muskle? Awatar FU
    agata, francuski piesek z Ciebie

pvl ma dobre mixy
    ciastkowy moze i lepszy niż matrix syntrax

izolaty słabe w porównaniu do nectaru

niesprawdzone wynalazki z daleka omijam

11. Pyszne odżywki białkowe

Cytat Zamieszczone przez FU Zobacz posta
    agata, francuski piesek z Ciebie

a co Ci do tego?? , ze jestem wybredna.

Zajadaj się ostrowia jak chcesz, temat jest OPINIE , wiec wyrażam swoje.

Zdrowia

raczej francuska sunia

i slusznie
    prosilem, zeby dykusje gdzies indziej toczyc
    "Jak kraść, to miliony

taak..

z tego co pamiętam ..

Matrix Syntrax tylko czekolada, smak elegancki choć kiedyż był lepszy zdecydowanie, rozpuszczalność elegancka, dla mnie znakomity.

Porlongatum BX smaki wszystkie chujnia i syf, rozpuszczalność dobra, skład tez, ale syf w smaku jak zawsze

Kaizen 100% whey protein, czeko smak dobry, na niewielkiej ilości wody koniecznie, kiedyś był lepszy teraz się zepsuł, rozpuszczalność dobra, produkt wypas

pomarańczowy taki sobie

Olimp protein comlpex czekolada, smak syf i chemia, rozpuszczalność średnia, produkt nie nadaje się do spożycia ze względu na smak

HDT 5-1 protein czekolada smak dobry, rozpuszczalność dobra, dobry produkt, nieco dziwnie ciężki..

Carnelabs whey izolate banan..a raczej gówna ptasie, smak najgorszy jaki w zyciu piłem, rozpuszczalność jak mąki ziemniaczanej, syf jakich mało, śmierdzi z woda jak skisłe albo jak mocz, nigdy nie kupować tego, ciężkie niesamowicie i wali glukozą na potęgę

Revolutions protein shake Banan, Czekolada smaki wypas, produkt generalnie znakomity.

Trec Nitroprogen czekolada - wypas, smak, rozpuszczalność, nie wiem czy nie najlepsze obecnie białko jakie jadłem w ostatnich latach, nie mogę się nacieszyć.Ameryka się chowa.

Trec isolite owoce leśne, smak bardzo dobry, rozpuszczalność średnia jak na izolat, ale może wsypałem do mokrego szejkera, sprawdzę jeszcze raz i uzupełnię edytując, produkt bardzo dobry

Pvl whey groumet czekoladowo-miętowy - bardzo dobry produkt, śmiało można łykać

PVl izolat - smah ice tea - znakomity, tyle, czuć ze to błyskawiczne białko

Optimal Results muscle protein czekolada, smak średni, rozpuszczalność dobra ale produkt robi sie gęsty niemal jak kisiel, zastanawiające, ilość bąków nie do zniesienia, gnijesz po tym , oddałem kumplowi za friko, nie nadaje się dla mnie w żadnym wypadku

zdr

Gwiezdna Gwardia
    OLIMP SP 80 - ehh - to tyle w skrócie. Wanilia znośna, truskawka straszna. Oba smaki mocno chemiczne. Rozpuszczalność - ujdzie. Podsumowując wanilia 5/10, truskawka 4/10. Pierwszy i ostatni kontakt z SP80

TREC ISOLITE - smak tropikalny. Dobra rozpuszczalność, smak w porządku. 8/10.

MEGABOL WHEY OPTIMUM - smak: kremowa jagoda. Rozpuszczalność dobra, smak nawet daje radę. 6/10.

PVL WHEY GOURMET - smak biała czekolada. Może być. Coś podobnego do "SP80 waniliowego" - jak dla mnie. Jednak trochę lepsze od wspomnianego białka. 7/10.

MEGABOL ANIMAL AMINO BOOSTER - miałem na szczęście małe opakowanie tego produktu, dostałem przy jakiejś okazji z forum. Smak słaby, do tego straszna piana 4/10.

OSTROWIA WPC-80 - charakterystyczny smak to ... brak smaku - jedynie aromat. Najtańsze było w swoim czasie, rozpuszczalność lipna. Wychodzi nawet dobre jeśli pomiesza się z jogurtem, kawą itd. 2/10 Bez blendera/malaksera nie warto podchodzić do tego... W obecnych czasach nie warto nawet myśleć o tym białku...

ANIMAL AMINO BOOSTER PIANA %-)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów