Strona 2 z 1262 PierwszyPierwszy 123412521025021002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 18928

Wątek: Białka- opinie

HDT PRO BLEND 55
    Nie wiem, czy to zakwalifikować do białek jako takich. Ja to stosuję jako zamiennik posiłków.
    Smakowo jest super. Moim zdaniem wanilla jedna z najsmaczniejszych jakie w ogóle piłem. Bardzo dobra rozpuszczalność.
    Ocena ogólna: 9/10
    Wszystkie białka piję z wodą. Nigdy z mlekiem.
    Ostatnio edytowane przez usuniety_677 ; 28-11-08 o 10:28

dlaczego mialbys nie kwalifikować do białek skoro to jest odzywka 80% białka ????

zgadzam sie że pyszna w chuj !

obecnie po wstaniu pije to:

chcialem coś na wode , cos owocowego

smak zielone jablko , ropuszczalność ok , troche sie pieni

jednak poza jablkiem czuc niestety taki typowo serwatkowy "mleczny" posmak , moze minimalnie , ale jednak smak jablkowy moglby byc mocniejszy
    MOCNYBLOG zapraszam

VITO to ja
    gg: 1440656

No ładnie ładnie. Bo miałem wersję z naklejoną naklejką po polsku i było napisane, że jest 55g białka

Już nie mogę edytować. Dopiero teraz w necie zobaczyłem, że ma 80g. To moja ocena rośnie do 10/10. Ale niezła wtopa Zamiast napisać, że w porcji to napisali że w 100g i stąd moje głupie wymysły A głupi nie sprawdziłem.
    Ale ten co robił etykiety to lekko nieogarnięty, bo na etykiecie od krety mam napisane, żeby brać kretę HDT 12 razy dziennie po 5g
    Ostatnio edytowane przez usuniety_677 ; 29-11-08 o 09:43

Ścięgno sarny Awatar Asariah
    To teraz moja kolej:

100% whey protein concentrate - Olimp
    wanilia - okropna, wstrętna, obrzydliwa 1/10; strasznie mnie mdliło po tym białku i miałam az torsje, rozpuszczalność mogłaby być lepsza 1/10 - ogólnie białko kiepskie 1/10
    kokos - da się pić ale krótko, smak po jakimś czasie nie przypomina kokosowego tylko jakiś taki dziwny sie robi, ale jest lepszy od wanilii 3/10, rozpuszczalność jako powyżej 1/10

ProLongatum Biogenix
    smak czekolada z mlekiem super, jak kakao. Odkryłam, że aby nie było piachu, to musi to białko postac z godzinkę, wtedy ten piach sie rozpuszcza. Z wodą obrzydliwe w smaku, więc daję 4/10. Rozpuszczalnośc słaba i jest trochę piany. Ogólnie dobre białko dla niewybrednych smakowo.

Sojavit - Olimp
    dostałam kiedyś, to było moje pierwsze białko - obrzydliwe, bez komentarza, wywaliłam wszystko do kibla

Nitroprogen - Trec
    wanilia była chemiczna i nie wchodziła mi, z mlekiem było dobre jak postało w lodówce pół dnia. Z woda wstrętne. Jak ktoś lubi takie smaki, to ok mi nie podeszło

Nature's Best - Delicius Whey Protein
    Jak sama nazwa wskazuje, bardzo smaczne Karmel bardzo dobry Belgijska czekolada jeszcze lepsza, a czekolada - kokos mistrzostwo rozpuszczają się od razu, zero grudek, zero piany piłam tylko z woda i były pyszne. Naprawde dobre białka lekko kremowa konsystencja

CytoSport - Complete Whey Protein
    Dostałam wanilię i ku memu naprawdę ogromnemu zaskoczeniu smakuje mi ona, a po przebojach z Treciem i Olimpem myslałam, że nie ma czegos takiego jak smaczne białko waniliowe. Rozpuszcza się momentalnie, zero grudek, nie pieni się. Smak nie jest chemiczny. Jest delikatny bardzo, nie za słodki. Polecam.

Six Star Proffesional Whey Protein
    znowu wanilia (a ja nie lubię waniliowych białek). Rozpuszczalność dobra, piany nie ma, ale smak okropny. Moim zdaniem koło wanilii to nie stało. Szkoda, że wtedy nie wziełam czekolady. Może być dla niewybrednych.

Doradca: Suplementy Awatar ripahza
    Whey Fusion PEAK - smak czekolada
    Na mleku bardzo fajny smak, takie mocne kakao nie za słodkie w sam raz.. Na wodzie smakuje podobnie ,więc elegancko z tym Po tyle miesiącach z nieszczesnym smakiem waniliowym ta czekolada zaczyna smakowac mi jak nektar Rozpuszczalnosć bardzo dobra.. Skład WPC z dodatkiem WPI.
    dodam tylko ,że kupione okazyjnie

Cytat Zamieszczone przez Martainn Zobacz posta
    Już nie mogę edytować. Dopiero teraz w necie zobaczyłem, że ma 80g. To moja ocena rośnie do 10/10. Ale niezła wtopa Zamiast napisać, że w porcji to napisali że w 100g i stąd moje głupie wymysły A głupi nie sprawdziłem.
    Ale ten co robił etykiety to lekko nieogarnięty, bo na etykiecie od krety mam napisane, żeby brać kretę HDT 12 razy dziennie po 5g
    http://www.mocnyblog.pl/2008/04/01/pro-blend-55™-test/
    tu jest moj teścik tego
    MOCNYBLOG zapraszam

VITO to ja
    gg: 1440656

Q.N.T. DELICIOUS WHEY PROTEIN - NATURE'S BEST - koncentrat białka serwatki

Kawowy - przypomina troszkę kawę zbożową z mlekiem (albo kakao z mlekiem z posmakiem kawy, ale raczej to pierwsze). Słodkie, rozpuszaczlność wzorowa. Bardzo dobra z mlekiem. Ciekawa alternatywa dla osób bardzo lubiących smak czekoladowy. 8-9/10

Czekoladowy - przypomina w smaku kakao z mlekiem. Słodkie, rozpuszczlność wzorowa. Bardzo dobra z mlekiem. 8-9/10

Waniliowo - kremowy - odżywka po rozpuszczeniu w mleku ma waniliowy smak i jest faktycznie kremowa!:-) Używałem miksera na wysokich obrotach!:-) wtedy dopiero można było w pełni docenić smak i konsystencję odżywki! Za smak, zapach i rozpuszczalność 10/10

Malinowy - w niewielkim stopniu czuć malinę. Słodkie, rozpuszczalność wzorowa. Pomimo, że w niewielkim stopniu przypomina malinę, to odżywka z mlekiem bardzo dobra. 7/10

Miętowy - bardzo dobra rozpuszczalność, słaby zapach, delikatny miętowy posmak. 7/10

Ogólnie wszystkie smaki tej odżywki jakie piłem były dobre, wzorowo się rozpuszczały za pomocą łyżki, ale były za słodkie jak dla mnie...

PERFECT ZERO CARB ISOPURE - NATURE'S BEST - izolat białka serwatki

Truskawkowy i cytrynowy - Oba smaki oceniłbym na 3, nie miało to nic wspólnego ani z cytryną ani z truskawką, oba były mdłe. Rozpuszczalność na 5! Konsystencja w wodzie była mętna (kto widział reklamy Nature's Best będzie wiedział o co chodzi;-). 5/10

SYNTHA-6 - BSN

Chocolate Peanut Butter - zapach bardzo ładny, czekolada z orzechem. W smaku, jakbym pił ,,tłustą czekoladę'' Rozpuszczlność bardzo dobra. Z mlekiem nawet niezłe, z wodą niedobre. Ogólnie się zawiodłem. Nie jest to złe, ale oczekiwałem mercedesa, po tym co się wcześniej naczytałem. 5/10

LEAN DESSERT - BSN

Fresh Cinnamon Roll - zapach bardzo ładny, cynamonowy. W smaku ciekawe, ale czy przypomina aż tak cynamon?...z mlekiem gęstawe/gęste nawet. Rozpuszczalność bardzo dobra. Ogónie dobre...ale znowu oczekiwałem mercedesa...7/10

EGG PRO - MEGABOL - koncentrat białka jaja

Smaki: truskawkowy i pomarańczowy. Obie odżywki ani zapachem ani smakiem nie przypominają truskawki i pomarańczy. Są niedobre, mają lekko słonawy posmak. Piję je z mlekiem. Mam dwa opakowania po 300g i męczę je już 2 miesiące. Rozpuszczlność bardzo dobra. Za smak i zapach dałbym 1/10, za rozpuszczalność 8/10. Jest to moja pierwsza proteina jajeczna...i nie wiem czy wszystkie tak ,,pachną" i smakują?

Ostrowia - koncentrat białka serwatki

Smaki: owoce leśne, bananowy, czekoladowy, waniliowy. Wszystkie te odżywki mają tylko zapach, natomiast praktycznie nie mają smaku i są niesłodkie.
    Natomiast moim ulubionym smakiem jest naturalny. Piję go z 15g Puchatka i 200ml 3,5% mleka. Mnie bardzo smakuje taka kombinacja. Ma aksamitną konsystencję (dużo zależy od mleka!) Bardzo dobrze się rozpuszcza. Zero jakichkolwiek problemów żołądkowych. Za smak naturalny z Puchatkiem i tłustym mlekiem daję 10/10!
    Ostatnio edytowane przez vlk ; 29-11-08 o 16:58 Powód: czyszczenie po nabijaczu

Ścięgno sarny Awatar Pawson
    ON 100% Whey - jak dla mnie największy kozak wśród mieszanek. Smak czekoladowy idealny (na wodzie, na mleku jeszcze lepiej). Rozpuszczalność też idealna. Smak 10/10, ropzuszczalność 10/10

Twinlab AM Protein Fuel - piłem wanilię, całkiem niezła. Rozpuszczalność też w porządku. Smak 8/10, ropzuszczalność 9/10

Twinlab PM Protein Fuel - czekolada, idealne białko na noc. Robi się takie gęste, że pije się to jak szejka w macu piękine wypełnia brzusio na noc smak 10/10, rozpuszczalność 9/10

OPTIMAL RESULTS MUSCLE PROTEIN - smak Fench Vanilla z wodą za słodkie smak 5/10 rozpuszczalność 8/10
    SYNTRAX Matrix - ciasteczka zajebis.... z wodą oczywiście 9/10 białko super 9/10

Moderator Body-Factory.pl Awatar Faftaq
    Syntha-6 Moccachino

- smak: 8/10 - smaczne, sycące białko
    rozpuszczalnosc: 7/10 zrozumiale przy miksach roznych frakcji

Kaizen 100% whey

czekolada:

- smak: na poczatku srednio mi podchodzil, pozniej tak zasmakowal, ze czasem chodzil mi po głowie pól dnia 9/10

- rozpuszczalnosc bardzo dobra: 10/10

wanilia:

- tutaj odwrotnie, na poczatku fajnie, pozniej mi sie znudzila i tęskniłem za kakaowym 6/10

warte uwagi jest to, ze bylo to wyjatkowo lekkostrawne białko (pewnie ze wzgledu na sporą dawke enzymów)

Izolite trec

tropical:

- bardzo smaczny 9/10

- rozpuszczalnosc: dobra 7/10

jabłko z cynamonem:

- wbrew wielu opiniom mi smakowalo 8/10

- rozpuszczalnosc dobra: 8/10

arbuz, owoce lesne

smak mi nie podchodził, jedynie pierwsze dwie - trzy porcje w wypadku arbuza 5/10

dymatize elite whey

czekolada z miętą:

smak - syf: 2/10

rozupszczalnosc: dobra 8/10

wanilia:

- mi nie smakowala zbytnio, ale lepiej niz poprzednik: 5/10

- rozpuszczalnosc j/w

capuccino (czy jakis inny kawopodobny - nie pamietam)

- smak w miare: 6/10

- rozp j/w

trec perfect whey

wanilia:

smak: słaby, ale moze byc 5/10

rozpuszczalnosc: przecietna 4-5/10

czekolada:

smak lepszy, ale w porownaniu z poprzednikami tez kiepsko 6/10

rozpuszczalnosc j/w

warto wspomniec, ze przy wiekszych dawkach - problemy trawienne

bx prolongatum:

wanilia:

smak: moze byc, ale bez rewelacji 6/10

rozpuszczalnosc: nawet nawet jak na polski mix bialek 7/10

czekolada: mi smakowala, przyjemna, nie narzucająca się 8/10

rozp: j/w

przy wiekszych dawkach problemy trawienne

olimp soyavit:

smak: no comment, do wypicia jednie jako dodatek do zupy lub ewentualnie z wodą ( zmlekiem, jogurtem - farsa) 1/10

rozpuszczalnosc: czego tu sie spodziewac, w porownaniu wheyami - padaczka, ale na pewno lepsza niz peptyd glutaminy.

problemy trawienne przy wiekszych dawkach

hitec 80% whey

czekolada/wanilia : fajne nawet 8/10 pilem swego czasu regularnie na zmiane z wanilia, dopoki nie trafilem na paczke wanilii ktorej nie mogel niczym rozupscic. dla mnie komus cos sie pomyliło przy opisywaniu opakowan.

rozpuszczalnosc: zazwyczaj dobra, do owej chwili ktora opisalem powyzej.

olimp 100% whey complex

wanilia:

smak: srednio 5/10 (moze ja nie lubie wanilii po prostu)

rozpuszczalnosc: srednio 6/10

Olimp sp80

wanilia

smak: bieda, ostra wanilia, gryząca w gardlo 3/10

rozpuszczalnosc: 5/10

syntrax matrix

ciastko zkremem:

smak: aktualnie mój faworyt, jem drugą pakczke i ciagle mi smakuje: 10/10

rozpuszczalnosc: mix bialek wiec nie ma rewelacji, poza tym zaostają na dnie te pseudo strzępki cistka. wybitnie trudno domyc kubek jak nie zaleje od razu wodą. 6/10

scitec 100% whey w paczuszkach.

jadlem rozne smaki, wszystkie fajne, ale najmilej wspominam chyba chocolate rapsberry i cos z kokosem.... 9 - 10/10

rozpuszczalnosc bardzo dobra 9/10

tyle pamietam. jak przekrecilem jakies nazwy - trudno.
    Ostatnio edytowane przez Faftaq ; 01-12-08 o 00:13

Moderator Body-Factory.pl Awatar Faftaq
    sorry za bledy - chcialem edytowac, ale minelo 5 min...

co do sp 80 - to sprdzedalem po pierwszych porcjach (za duzy udzial jaja jak sie okazalo)

BULDOGER
    białko jaja tak właśnie smakuje, masz pewność że nie pijesz wegli a masz te 85-90% białka. jeśli odżywka ma więcej niż 30% białka jaja w składzie idzie to odczuć w smaku
    Pozdrawiam, Maciek

Dzięki Czarny, dobrze wiedzieć, a powiedz mi jeszcze czy nawet proteiny jajeczne najlepszych firm tak smakują?

nie znam dobrze smakującego samodzielnego izolatu białka jaja
    mysle że technologicznie jest to do przeskoczenia (oprocz posmaku)
    ale wchodzilyby w grę weglowodany, rozne slodziki

w miksach owszem dobrze smakuje ale jak mowilem w niewielkiej ilosci, raczej jako dodatek
    Pozdrawiam, Maciek

16. Szukasz odpowiedniej odżywki białkowej?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów