Strona 1282 z 1283 PierwszyPierwszy ... 2827821182123212721280128112821283 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19 216 do 19 230 z 19245

Wątek: Białka- opinie

Jak dla mnie to jest zrobiona gównoburza przez różną interpretację tego co zostało zakwalifikowane jako cukry. Suma węgli się zgadza.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Badamy Suple wypuściło wynik badania inspirowanego zaniepokojonym konsumentem na kilka dni przed premiera nowego białka KFD Regular+
    Oraz kilka tygodni po premierze białka premium z linii AllNutrition

Przypadek?
    Krótko po zbadaniu witaminy C Jerzego Zięby, tuż po ataku trolli od Ziobry i przed wyborami parlamentarnymi. Nie ma to jak najebać cukru do białka, zrobić z niego gainera i wmówić ludziom że to wina konkurencji

Cytat Zamieszczone przez Miniak Zobacz posta
    Jak dla mnie to jest zrobiona gównoburza przez różną interpretację tego co zostało zakwalifikowane jako cukry. Suma węgli się zgadza.
    Jak wcześniej najebali soi do WPC to też nie widziałeś problemu bo suma białka się zgadzała?

Sztywny Pal Azji
    Suma białka z WPC się nie zgadzała. Jeszcze gorzej było z Abnexenem gdzie była tylko połowa deklarowanego białka.
    Teraz ilość i pochodzenie białka się zgadza. Ogólna ilość węgli _z_grubsza_ też.
    Ja wiem że wielu ludzi słysząc "cukier" tyje, ale nie przesadzajmy. Węgle to węgle i tyle. Lepiej że to glukoza niż laktoza.

Jaszczomp BF

Poczciwy dzik
    XXL mango-brzoskwinia ktoś szamał? Tak samo zajebiste jak inne smaki zakładam?

Evolite WheyElite White chocolate raspberry

Konsystencja, rozpuszczalność bez najmniejszego zarzutu. Zero piany i grudek po kilku machnięciach szejkera. Nie ma najmniejszych problemów żołądkowych.
    Smak mało wyrazisty, ani to biała czekolada ani malina. Plus taki, że jest to dość słodkie, więc pije się przyjemnie.
    Ogólnie jak za cenę z paśnika (pozdro Virus) bardzo dobre i smaczne białko. Na pewno spróbuje inny smak, może będzie bardziej wyraziste. Ale ogólnie duże 8 w 10 stopniowej skali.

Poczciwy dzik
    Cena na bazarku, rzeczywiście mistrz. Jakbyś dopadł kokosa albo szarlotkę, to pisz co i jak

Ja miałem szarlotkę z Evolite, z resztą tą białą czekoladę/malinę też. Jak dla mnie jak ktoś szuka mocno budżetowego białko to ok. Smaki średnie, szarlotka lepsza niż czeko/malina ale dla mnie oba stanowczo za słodkie.
    Ostatnio edytowane przez garob ; 19-09-19 o 13:13

Poczciwy dzik
    Dzięki za info. Na próbę można wziąć... najwyżej pójdzie w kibel, nie majątek.
    Nie jadłem białka już ze 4 lata a pucha to na rok lekko starcza. Dlatego smak lepiej żeby był kozak
    Ostatnio edytowane przez pepka ; 19-09-19 o 13:21

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Ja miałem szarlotkę z Evolite, z resztą tą białą czekoladę/malinę też. Jak dla mnie jak ktoś szuka mocno budżetowego białko to ok. Smaki średnie, szarlotka lepsza niż czeko/malina ale dla mnie oba stanowczo za słodkie.
    Ale przecież to nie jest białko "mocnobudżetowe". Budżetowe śmigają po 30 parę złotych za 900 gram a tu masz standardową cenę 69 zł. Cenowo to raczej górna półka, na równi z najdroższymi i typu Olimp.

Kupowałem u virusa, chyba nawet taniej niż te aktualne 49 zł za 900 gram. To chyba aktualnie podbna cena co kfd a to chyba jedno z tańszych białek w miarę pewnych.

Niskobudżetowe to 20 zł z groszami za 700 gram i takich teraz od ch.... (mlekowity, ecomaxy, ostrovit, blady itp. itd,). KFD to już dawno nie jest najtańsza opcja, ale oczywiście tutaj jest pewność co do składu w przypadku innych może być Abnexen.

Ja próbuje białka z Greatone, 33 zł na 700gram, smakowo nawet ok .
    Forma i treść i treść ważniejsze niż liczby.

Cytat Zamieszczone przez Play Zobacz posta
    Niskobudżetowe to 20 zł z groszami za 700 gram i takich teraz od ch.... (mlekowity, ecomaxy, ostrovit, blady itp. itd,). KFD to już dawno nie jest najtańsza opcja, ale oczywiście tutaj jest pewność co do składu w przypadku innych może być Abnexen.
    Pewnosc kfd ? tak jak byla kiedys pewnosc sfd a wychodzily komedie, a wiec...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów