Strona 1286 z 1287 PierwszyPierwszy ... 2867861186123612761284128512861287 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19 276 do 19 290 z 19296

Wątek: Białka- opinie

Ale silikon Ci się nie podoba czy o co chodzi?

Poczciwy dzik
    Nie lubię dokarmiać "celebrytów".

To jestem szczęśliwym człowiem bo pojęcia nie mam kto to w ogóle jest.

Jaszczomp BF
    I to bardzo ... rak w czystej postaci, afera z udziałem ich siostry , upierdoliła im jakieś tam większe kontrakty i zniknęli na jakiś czas , ale widać powracają i znowu będą mieli się dobrze pewnie.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez kkatsu Zobacz posta
    To jestem szczęśliwym człowiem bo pojęcia nie mam kto to w ogóle jest.
    Zazdraszczam, ja miałem nieprzyjemność trafić ich u Wojewódzkiego.

Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Te "afery" jeszcze byłem w stanie przeżyć ale wczoraj zobaczyłem tą reklamę:
    https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITIO...opis40344.html
    I to już przegło pałe, nie dam kasy na tych nierobów.
    Pewnie dobra kasa poszla za reklame

Poczciwy dzik Awatar Mazee171
    podobno przeszli "przemianę" można mówić wiele, ale narzędziem do reklamy są ogromnym kolega z nią współpracuje i słópki sprzedaży nikt tak podkręca jak ona, a były różne gwiazdy areny międzynarodowej przed nią, a teraz nawet wypuściła swoją linie kosmetyków, która wyprzedaje się na pniu.
    Czysty biznes, SFD nie ma kasy z nas wyjadaczy tylko z ciemenj gimbazy co kupuje wszystko z ich strony wraz z tym kakao, które sam sobie robię od 10 lat kakao + słodzik - co oni odkryli Amerykę? a. cena x 12

Jak ta laska sie nazywa? Nie znam tej historii. Popisana na mordzie jak zlodziej
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 07-01-20 o 18:03

Jaszczomp BF
    Deynn
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 07-01-20 o 18:24

Nie wiem o co ta zazdrość , bo pewnie im zazdrościcie. Gość dużo poświęcił siłowni i kurczakowi, mógł być biznesmenem a wybrał dres i biedna babcia dawała mu ostatnie pieniądze na karnet. Wiec ma to na co zapracował. A ona pewnie kiedys ogladała film : Byc jak Kazimierz Deyna " i zbyt dosłownie to zrozumiala

Żagiel
    Cytat Zamieszczone przez Mazee171 Zobacz posta
    podobno przeszli "przemianę" można mówić wiele, ale narzędziem do reklamy są ogromnym kolega z nią współpracuje i słópki sprzedaży nikt tak podkręca jak ona, a były różne gwiazdy areny międzynarodowej przed nią, a teraz nawet wypuściła swoją linie kosmetyków, która wyprzedaje się na pniu.
    Czysty biznes, SFD nie ma kasy z nas wyjadaczy tylko z ciemenj gimbazy co kupuje wszystko z ich strony wraz z tym kakao, które sam sobie robię od 10 lat kakao + słodzik - co oni odkryli Amerykę? a. cena x 12
    Właśnie ich produkt jest GORSZY
    Ba można by przypuszczać, że niezdrowy...
    W dzień premiery obadałem skład, było coś na rzeczy.
    Ogólnie nie wierzę, że ludzie to wszystko łykają...

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    Nie wiem o co ta zazdrość , bo pewnie im zazdrościcie. Gość dużo poświęcił siłowni i kurczakowi, mógł być biznesmenem a wybrał dres i biedna babcia dawała mu ostatnie pieniądze na karnet. Wiec ma to na co zapracował. A ona pewnie kiedys ogladała film : Byc jak Kazimierz Deyna " i zbyt dosłownie to zrozumiala
    Obnażył całą prawdę, lepiej się tego nie dało ująć.

Panowie, potrzebuję białka pod swoje różne wynalazki kulinarne. Powiedzmy że cena nie ma znaczenia, musi być jak najbardziej słodkie i intensywne w smaku. Zawsze brylował w tym Scitec, ale może ma ktoś porównanie i jest coś lepszego? Próbował ktoś może PEScience Select Protein?

Ostrovit podziękował za badania, a sojowi/cukrowi przypuścili atak za pomocą prawników i troli z forum, takie porównanie obu firm.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów