Strona 1270 z 1276 PierwszyPierwszy ... 27077011701220126012681269127012711272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 19 036 do 19 050 z 19128

Wątek: Białka- opinie

De lUxe Whey a activlaba ktoś jadl ?
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    sernikowo truskawkowy do czego smak podobny ??
    Do sernika z truskawkami.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Kiroisenko Zobacz posta
    Co sądzicie o firmie Mlekovita ? Myślę, nad kupieniem białka naturalnego 3500g za 124 zł.
    Kupiłem sobie 2 worki po 700g. Dla mnie rewelacja. Na zimnym mleku z dodatkiem glukozy? Pyszne. Piana jakbym pij dobry browar. Trzeba trochę mocniej pomachać by się rozpuściło ale jest o niebo lepiej niż przy pierwszej "klasycznej" Ostrowi (nie ostrovit).
    Choć zaskakująco słabo smakuje z gorzkim kakao.

Cytat Zamieszczone przez malcerzv4 Zobacz posta
    Kupiłem sobie 2 worki po 700g. Dla mnie rewelacja. Na zimnym mleku z dodatkiem glukozy? Pyszne. Piana jakbym pij dobry browar. Trzeba trochę mocniej pomachać by się rozpuściło ale jest o niebo lepiej niż przy pierwszej "klasycznej" Ostrowi (nie ostrovit).
    Choć zaskakująco słabo smakuje z gorzkim kakao.
    To w białym opakowaniu? Zastanawiająco dużo ww na 100g, odpuściłem i kupiłem sfd naturalne. Dobrze też wychodzi kazeina myprotein, 99 zł za 5kg.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    To w białym opakowaniu? Zastanawiająco dużo ww na 100g, odpuściłem i kupiłem sfd naturalne. Dobrze też wychodzi kazeina myprotein, 99 zł za 5kg.

a pieni sie ten sfd natural ? Bo mlekowity pieni sie podobno okropnie

Cytat Zamieszczone przez wojtqq Zobacz posta
    Do sernika z truskawkami.
    Nie jadlem takiego sernika ale rozumiem ze smak dobry =]

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Nie jadlem takiego sernika ale rozumiem ze smak dobry =]
    Upiecz sernik i sprawdź
    Mi prawie żadne białko nie smakuje i proch u mnie leci od dawna już tylko w blender/omlety, więc nie polecę.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez log Zobacz posta
    Tak, ale dzięki temu ma b.mało fatu. A ja unikam tłuszczu. A węgli wręcz przeciwnie.
    A gdzie jest kazeina MyP w takiej cenie?
    Edit: Allegro.
    Ostatnio edytowane przez malcerzv4 ; 07-02-19 o 11:36

Tak, ale dzięki temu ma b.mało fatu. A ja unikam tłuszczu. A węgli wręcz przeciwnie.
    A gdzie jest kazeina MyP w takiej cenie?
    Edit: Allegro.
    Nie chodzi mi o makro jako takie ale o dziwny jego rozkład względem innych białek, jakby tam coś było że składem nie tak. Wydało mi się to podejrzane i odpuściłem, pozatym jakie ma znaczenie ilość fatu. Zkadasz tego 100g dziennie?

Sztywny Pal Azji
    Staram się nie przekraczać 30g fatu dobowo. W BP na 100g mam prawie 7g fatu. A 7g fatu to 100g delicji.
    A jem faktycznie około 100g białka w prochu. Najpierw na "śniadanie" przed pracą, potem po treningu i jeszcze wieczorem. Wiec podchodzi pod 100g. Mniej fatu - więcej delicji))
    Zakładam że Mlekwita jakby chciała wałować na składzie to by tabelka była idealna

Jakby sypali mleka w proszku tak taki by był efekt, ~15g ww na 100g.
    Ps zdrowa ta Twoja dieta to nie jest, ja to bym się nad tym zastanowił.

Sztywny Pal Azji
    Mleko w proszku ma prawie 40g węgli
    http://www.ilewazy.pl/lyzka-mleka-w-proszku
    Skąd u ciebie przeświadczenie że WPC jest niezdrowe? Możesz to jakoś uzasadnić? Pytanie jest oczywiście retoryczne bo o prozdrowotnej właściwości białek serwatki jest masa badań.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Mleko w proszku ma prawie 40g węgli
    http://www.ilewazy.pl/lyzka-mleka-w-proszku
    Skąd u ciebie przeświadczenie że WPC jest niezdrowe? Możesz to jakoś uzasadnić? Pytanie jest oczywiście retoryczne bo o prozdrowotnej właściwości białek serwatki jest masa badań.
    Ja to odebrałem jako przytyk do małej ilości tłuszczu, a nie do ilości białka. Może dlatego, że wg mnie nie ma nic złego w takich ilościach białka z WPC (sam mam około 80g).

Sztywny Pal Azji
    WPC jest suplementem diety więc jedzenie w ilościach 100g+/dzień to faktycznie słaby pomysł. Nie chodzi o to, że WPC jest niezdrowe tylko to suplement, czyli dodatek. Było badanie (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28978542) w którym porównywali białko z jajka vs całe jajko - wyszło na korzyść całego jajka. Myśle, że warto inwestować w pożywienie - pełne pokarmy i jeśli jest potrzeba dobijać jakimś łejem. Jest fajny materiał:

Dr. Stuart Phillips, a professor of kinesiology at McMaster University in Ontario, Canada, who is best known for his research into muscle health and the benefits of dietary protein.
    https://www.ihmc.us/stemtalk/episode-82/

warto posłuchać.

notabene tłuszczu te 30g fatu to faktycznie malutko, natomiast biorąc pod uwagę, że mamy luty i preferowanym paliwem jest tłuszcz(jeśli kogoś widok za oknem nie może przekonać rzucę wykresem) to katastrofa
    Ostatnio edytowane przez htw ; 12-02-19 o 20:22
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    WPC jest suplementem diety więc jedzenie w ilościach 100g+/dzień to faktycznie słaby pomysł. Nie chodzi o to, że WPC jest niezdrowe tylko to suplement, czyli dodatek. Było badanie (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28978542) w którym porównywali białko z jajka vs całe jajko - wyszło na korzyść całego jajka. Myśle, że warto inwestować w pożywienie - pełne pokarmy i jeśli jest potrzeba dobijać jakimś łejem. Jest fajny materiał:

Dr. Stuart Phillips, a professor of kinesiology at McMaster University in Ontario, Canada, who is best known for his research into muscle health and the benefits of dietary protein.
    https://www.ihmc.us/stemtalk/episode-82/

warto posłuchać.

notabene tłuszczu te 30g fatu to faktycznie malutko, natomiast biorąc pod uwagę, że mamy luty i preferowanym paliwem jest tłuszcz(jeśli kogoś widok za oknem nie może przekonać rzucę wykresem) to katastrofa
    Kolego po pierwsze WPC nie jest i nigdy nie był suplementem diety. Mylisz zupełnie pojęcia. WPC jest obecnie "środki spożywcze zaspokajające zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców" wcześniej również był rejestrowany np. "Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego". Nie jest to suplement diety. Warto znać podstawowe pojęcia zanim się coś napisze.
    Po drugie nie bardzo wiem jaki związek ma badania jajka do WPC. Odróżniasz te dwa produkty?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów