Strona 1209 z 1220 PierwszyPierwszy ... 209709110911591199120712081209121012111219 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 121 do 18 135 z 18297

Wątek: Białka- opinie

Cytat Zamieszczone przez artures Zobacz posta
    W Biedronce pojawił się napój białkowy nom fasten 25 g białka , szukałem ale brak na Googlach co za białko tam siedzi . Ktoś coś więc ? Warto kupić??
    Dobre w smaku zakupiłem na próbę

Sezonowiec Awatar Mazee171
    Cytat Zamieszczone przez Dziadek Zobacz posta
    Jadł ktoś MUSCLE JUICE 2544 Ultimate Nutrition (wersja w białym wiaderku)?
    Zjadliwe to? Jaki smak dobry, zastanawiam się nad tym cookies&cream.
    Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Ja nie jadłem, ale Ultimate zawsze miał klasa smaki. Kiedyś tylko Prostara się jadło.

Prostar obecnie daje rade, ale jest gorszy niż kiedyś, natomiast do iso sensation dwa podejścia robiłem, dwa raz odsprzedałem koledze (z dobrym zyskiem - dzięki IRON xD)

Aczkolwiek myślę, że gainer powinien być w pytę smakowo, bo jednak w/w produkty maja dużo surowca minimum dodatków w gainerze większe pole do popisu. Iso mass mleczna czekolada jest bardzo git (miałem kiedyś próbkę)

Prostar i Isosensation już nie produkowane i to juz ostatnie sztuki obecnie na rynku

Poczciwy dzik Awatar Dziadek
    Dostałem próbkę w zamówieniu: Results Nutrition Buildify RS
    Cholera wie co to jest, chyba Olimp bo napisane Nutrifarm...
    smak wanilia, ale kurna dobre. Masakra. Nie piłem takiej wanilii jeszcze (+milk)

biore bialko od BP ale zauwazylem ze po wypiciu czesto wywali mi tak brzuch jak by mi ktos go napompowal, po kfd i allnutr tak nie mialem

Wzdecie? Nie ma prawa byc tego po wpc

własnie po tych kfd i all nutrition bylo ok a po BP wypije to wlasnie wywali mi tak brzuch jak przy wzdeciach

Miałem dokładnie ten sam problem co Ty Masownik Wcześniej z BP wszystko było spoko po ostatnim zamówieniu i wrzuceniu WPC od nich miałem przez 3-4 tygodnie problem z brzuchem który był wywalony jak balon a do tego wzdęcia itp itd - po 4 tygodniach odstawiłem białko bo wydawało mi się, że raczej tam problem nie leży jak się okazało jednak leżał wrzuciłem najpierw biotecha potem AN i jak ręką odjął, coś im się chyba ostatnia partia posypała I to właśnie przy WPC bo po kazeinie i izolacie od BP czegoś takiego nie doświadczyłem.

Czyli tanio i dobrze składowo już się skończyło.

Ja pije BP cały czas plus dodaje do owsianki itd i takich rewelacji nie doświadczyłem chociaż na dziwne rzeczy w produktach spożywczych jestem mocno wyczulony. Zobaczymy jak będzie teraz bo ostatnio brałem coś około miesiąca temu.
    Kfd mnie kusi bo dobrze wspominam ich wpc (smakowo dla mnie było to jedno z lepszych białek) jednak źle wspominam realizację zamówień. Zmieniło się coś u nich w sprawie wysyłek?
    Ostatnio edytowane przez galactus ; 19-06-17 o 08:44

No na KFD dużo się zmieniło. Teraz już sklep.kfd.pl i kfd.nu to podobno ta sama firma więc paki przychodzą szybko.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Wręcz zapierdalaja!
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Z KFD zawsze na drugi dzień paka u mnie. Ja piję tylko WPI, smaków bardzo dużo, niektóre nie do przełknięcia, niekóre bajka, trzeba próbować aby znaleźć swój smak. Mi ostatnio najlepiej wchodzi naturalne, jak się z rana na siłce odbije to nie wykręca ryja jak po wanilii.
    Ostatnio edytowane przez sly ; 19-06-17 o 20:00

KFD ma ok te smaki, co chwila wychodzi coś nowego, dostawy też się poprawiły. Tylko fakt że trzeba trafić w swój smak bo jak dla mnie większość jest bardzo podobna.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Jestem fazie przechodzenia przez smaki. Baton karmelowo orzechowy, czyli typowy snickers przoduje. Za to podobieństwo ciastko/biszkopt ze śmietanką/lody waniliowe takie, że jakby wymieszali zawartość opakowań to mogliby dalej sprzedawać w zmienionych rozsypach. Nie trafiłem jednak niesmacznego wariantu. Jedynie obojętne lub smaczne.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów