Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Skakanka

Ścięgno sarny Awatar LapEk

Skakanka

Mam 184cm wzrostu, jaka dlugosc powinna miec skakanka i z czego (jakiego materialu) ma byc linka ? Chce cos konkretnego.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Moderator: uderzane Awatar mkd
    dobra skakanka jest wlasnie ze stalowej linki w jakims oplocie zeby nie bolala az tak
    bo jest szybka

a co do dlugosci to sie nie znam

Długość skakanki... no taka, że jak będziesz skakał to musi ona przejść przez Ciebie i nie może zachaczać o sufit ;d
    Łatwo zmierzyć: skakanka w rączki, sznurek pod stopami, naciągając uchwyty - powinny być w okolicach żeber

Ja nie mam w ogóle pojęcia czy materiał skaknaki ma jakiekolwiek znaczenie, ja mam z grubego sznurka i jest git , no i mam takie fajne urządzonko metalowe przy uchwytach, że uchwyty trzyma się wmiejscu a tylko sznur się kreci - super sprawa przy szybkim skakaniu ;d

PS: Skakanka rozbudowuje czy wyszczupla mięśnie łydek. Bo co osoba to opinia :P

Poczciwy dzik Awatar szuwar

Ja posiadam tego typu sprzęt. Na Allegro zapłaciłem chyba 28zł + przesyłka. Posiada łożyska dzięki czemu nie ma problemów ze skręcaniem i plątaniem. Rzemień z naturalnej skóry dzięki czemu jest ekologiczna. A tak poważnie to dla mnie sznurek nylonowy jest za lekki i źle się na niej skacze. Co do stalowych linek to się nie wypowiadam bo nie miałem styczności.
    Ostatnio edytowane przez szuwar ; 05-01-09 o 04:00

osobiście nie polecam skórzanych. dużo lepiej się skacze na metalowej, przynajmniej mi, ew na jakimś ciężkim sztucznym bo też takie są, ale generalnie najlepsze metalowe. Polecam greenhilla. Jak po jakimś czasie wszedłem na skórzaną to się w ogóle nie kręciła, jakby hamowała w locie.

Ziomki odświeżę temat, szukam jakiejś skakanki do nauki ale nie za stówkę w górę, raczej tak max do 40zl żeby nie wyjebać hajsu w kąt jak mi nie podejdzie. No chyba, że nie warto takiego szajsu kupować to napiszcie jaka jest ok. Próbowałem na jakiejś plastikowej ale jest cała pogięta przez co do niczego się nie nadaje.

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Jak dla mnie tylko skakanka stalowa, najlepiej się tym kręci.

Mam coś takiego: https://www.sklep-presto.pl/zipro-sk...elony-1601641/

Proste jak siemasz, ale do użytku okazjonalnego daje radę

I chuj nie pieniądz

Edit
    Kurwa, nie ma. To będę szukał coś w ten design
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 05-05-20 o 20:48

Uprawnienia umieszczania postów