Strona 436 z 439 PierwszyPierwszy ... 336386426434435436437438 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 526 do 6 540 z 6579

Wątek: Ziółka :)

Vitamins Because- znacie może tę markę?

Miałem kilka supli od nich. Ale to były jakieś witaminy, więc nie powiem Ci czy "działają" czy nie.

Sprawdziłem na amerykańskich forach- firma jest mocno podejrzana, żadnych badań, certyfikacji itd. Dużo wątpliwości co do zawartości itd. Firma krzak.

Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Sprawdziłem na amerykańskich forach- firma jest mocno podejrzana, żadnych badań, certyfikacji itd. Dużo wątpliwości co do zawartości itd. Firma krzak.
    Tylko, że takich firm jest tam tysiące, a nie każda jest Now Foodsem czy Swansonem, więc z góry nie zakładałbym że jest krzakiem, tylko dlatego, że nie znalazłeś badań czy certyfikacji (nie bardzo wiem o jakie badania czy certyfikacje Ci chodzi).

Znalazłem cały temat jak amerykance żalą się na tę firmę- począwszy od tego, że różne produkty z różną gramaturą wyglądają i ważą identycznie, a skończywszy na braku towarów po opłaceniu, przeciąganiu z wysyłką itp itd.
    Zerknij jak wyglada ich strona, nawet adresu @ nie mają firmowego ( zwykła poczta).

Ziółka z firmy #RAW stosował ktoś? Warto?

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez sly Zobacz posta
    Ziółka z firmy #RAW stosował ktoś? Warto?
    Brałem, Berberyna działała. Liść oliwny ciężko ocenić.

Berberynę też chcę kupić, poza tym tongkat ali, shilajt, elidemium, l-dopa, l-theanina i pewnie parę innych. Będę nimi miksował w celu poprawy samopoczucia, motywacji, energii itp. bo ostatnio nic mi się nie chce. A wolałbym wszystko od jednego sprzedawcy i z jakąś pewną standaryzacją.

Zobacz sobie medica herbs czy herbals Kapsy. Wiekszosc maja standaryzowane. Maca dziala fest. Ceny mocno dobre i duzo ciekawych produktow. Normalnie allegro
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 13-01-20 o 19:15

testował ktoś rzucie korzenia zen-szenia?
    zastosowanie ogolnie prozdrowotne

Ktos powie cos na temat roznic w macy i czarnej macy? SA maja obie wersje

Druga sprawa jaka nowa ashwa sie pojawila od ostrovitu. Ashwagandha vege. 700mg na kaps stanadyrozawana na 2 substancje czynne
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 28-01-20 o 23:15

W przeliczeniu na witanolidy masz to samo co w aliness, a tam 40 kaps więcej i cena w paśniku przyjazna.

Cytat Zamieszczone przez LRC Zobacz posta
    W przeliczeniu na witanolidy masz to samo co w aliness, a tam 40 kaps więcej i cena w paśniku przyjazna.
    Z Alliens bralem u Virusa i dzialanie ksiazkowe.
    No i cena bez konkurencyjna jak zawsze.

Ta ashwe to jako ciekawostke wrzucilem tylko

Ktos cos o macy i czarnej macy?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów