Strona 410 z 422 PierwszyPierwszy ... 310360400408409410411412420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6 136 do 6 150 z 6324

Wątek: Ziółka :)

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    KFD teraz wypuściło też Melatonine i Gabe.
    GABA shit a przy wiekszych dawkach bezdech tylko sie łapie ,dla mnie srodek nic nie warty

Jaszczomp BF
    Prze testuje na sobie,bo robię off od aschwy, chciałem w sumie żeńszeń od nich ale już nie ma , zamawiałem sosy karmelowe i ten nowy szalotkowy to dorzuciłem ta Gabe.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    U mnie po GABA też dramat przy nawet małej dawce. Bezdech i niepokój.

Jaszczomp BF
    Ok dam bratu.

Tylko uprzedz zeby nie panikowal jakby złapał bezdech bo ja np 1 raz bralem GABA jak u nas byla niedostepna, sprowadzane z usa i prawie na pogotowie dzwoniłem bo nie znałem opinii takich o gaba

Jaszczomp BF
    Hehe to pół żartem pół serio było, to działa już doraźnie ? np. ten bezdech to już po jednej porcji się pojawiał czy na dłuższym czasie ? wrzucę parę kapsów pewnie na test i tak, chyba że już po 1-2 dniach będzie lipa to pierdole, ale bratu też dam na spróbowanie żeby sprawdzić jak na niego działa hehe.

Od razu. Nie wiem jaka tam jest porcja, ale polecam zacząć od jednego kaps i dokładać po jednym.
    Mojej mamie kupiłem, bo niby GABA miała pomóc na regenerację połączeń nerwowych, to biedna spanikowała co się dzieje.

Tylko że taki bezdech to dawki 3-5 gram minimum. Nie słyszałem aby komuś zaszkodziło 750 mg czy nawet 1,5 grama. Jak tak jest to jakieś odosobnione przypadki.

Jaszczomp BF
    Ok dzięki za wpisy, zacznę od 1 kapsa tam jest 750mg ...

Wiesz co Play są różne organizmy, ja nie jestem jakoś podatny czy to na spalacze czy przedtreningówki, a np. zarzucę cytrynian magnezu przed snem obojętnie czy to 22 czy 1 w nocy to wstaje 3-4 w nocy, robię larmo w kuchni, pakuje się do roboty i prawie wychodzę, na szczęście zawsze udawało mi się przed wyjściem połapać, że jest 3 w nocy a nie 6:30 , bo tak bym się wkurwił będąc pod robotą w środku nocy i to testowałem doraźnie, np. 2tyg nie brałem, po czym wrzuciłem o 22 kapsa magnezu i ta sama sytuacja, monter 3-4h przed budzikiem i ogarniam sie do roboty, zjem, ubiorę się chce wychodzić patrze na sikor ,a tam 3:20 ...

Nic innego tak na mnie nie działa

Ja brałem 1g wtedy.

Hehe to pół żartem pół serio było, to działa już doraźnie ? np. ten bezdech to już po jednej porcji się pojawiał czy na dłuższym czasie ? wrzucę parę kapsów pewnie na test i tak, chyba że już po 1-2 dniach będzie lipa to pierdole, ale bratu też dam na spróbowanie żeby sprawdzić jak na niego działa hehe.
    Działa od razu tzn jeżeli chodzi o ten bezdech

Ok dzięki za wpisy, zacznę od 1 kapsa tam jest 750mg ...

Wiesz co Play są różne organizmy, ja nie jestem jakoś podatny czy to na spalacze czy przedtreningówki, a np. zarzucę cytrynian magnezu przed snem obojętnie czy to 22 czy 1 w nocy to wstaje 3-4 w nocy, robię larmo w kuchni, pakuje się do roboty i prawie wychodzę, na szczęście zawsze udawało mi się przed wyjściem połapać, że jest 3 w nocy a nie 6:30 , bo tak bym się wkurwił będąc pod robotą w środku nocy i to testowałem doraźnie, np. 2tyg nie brałem, po czym wrzuciłem o 22 kapsa magnezu i ta sama sytuacja, monter 3-4h przed budzikiem i ogarniam sie do roboty, zjem, ubiorę się chce wychodzić patrze na sikor ,a tam 3:20 ...

Nic innego tak na mnie nie działa
    Tylko to tzw. studia przypadku. Sam znam osobę co zarzuca 200-300 mg kofy przed snem i twierdzi że lepiej mu się śpi, ew. wali mocną kawę przed snem. Ale to nie oznacza, że zacznę zaraz kofę polecać na zaśnięcie
    A że są różne organizmy to oczywiste, dlatego piszę że np. dawki Gaby 750-1500 mg sa dobrze tolerowane przez większość ludzi, a że 1% będzie miał po tym jakieś inne odczucia to oczywiste. Zresztą mówimy o suplementach a zobacz leki, badane na szeroką skalę a jednka np. dany lek na Kowalskiego nie zadziała i przecież to nie oznacza, że lek nie działa na resztę.

Ja dzis sprobuje 1,5g Gaby i dam znać

W zmb + gmc od 7 nutrition też jest 750mg gaby w porcji i lepiej mi się po tym śpi, niż po zwykłym zma. Byłem dzisiaj w sklepie kfd to dobrałem sobie też gabe i potestuję.

Ani po 750mg, ani po 1,5g nie mam duszności. Sen jakby mocniejszy, problemu z wstaniem brak. Dla mnie git

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów