Strona 413 z 413 PierwszyPierwszy ... 313363403411412413
Pokaż wyniki od 6 181 do 6 194 z 6194

Wątek: Ziółka :)

Ja jem z kfd 1 tab rano rhodiole. Zamulenia nie czuję, raczej szybciej na obroty wchodzę. Ale podejrzewam, że to jak z ashwą, jeden ma tryb czuwania, drugi lepiej śpi, więc przekonasz się sam

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    a czego oczekujesz ?
    stosowałeś już/wiesz jak reagujesz ?
    rano wyciszenie wielu osobom nie służy, bo są później zajebane jak by miały zwałę.
    W sumie trenuję na czczo, więc przed treningiem słaba opcja w takim razie hehe.
    Właśnie uspokojenia. Wezmę więc dzisiaj tabsa przed snem i zobaczymy. A jutro wezmę rano po treningu.

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    a czego oczekujesz ?
    stosowałeś już/wiesz jak reagujesz ?
    rano wyciszenie wielu osobom nie służy, bo są później zajebane jak by miały zwałę.
    po 1 tab masz pobudzenie a nie wyciszenie, wyciszenie to dawka z 2-4 kap

Zreszta łatwo wywnioskowac bo czesto 200mg daja na stacki przedtreningowe

Nie używam żadnych stacków, więc mogę nie być na bieżąco.
    To teraz nie wiem czy brać tego 1 tabs przed snem czy nie

Jaszczomp BF
    Ja rano biorę 2tabs do kawy i sprawniej się ogarnia robotę, także może być jak Ziki napisał, że mniejsze dawki dadzą wyciszenie, ale tu chyba jednak ta aschwa lepiej się sprawdza, a rhodiola bardziej na focus.

Ale co organizm to może być inaczej jak np. z tą Gabą, w każdym razie 1 tab nie powinien Cie na pewno zamulić więc IMO zarzuć i zobacz bo możesz nawet tego 1 tab nie poczuć.

ja biore 500mg rhodioli/ashwy i tez raczej efekt pobudzajacy/gadatliwosc niz wyciszenie.

Dobra, to wezmę 400mg po treningu przed pracą. Wtedy i pobudzenie i wyciszenie będzie mile widziane
    Dzięki.

Nie ma za co

Czym mniejsza dawka tym bardziej pobudza , czym wieksza tym bardziej wycisza, naturella miałem to 1 tab pobudza lekko ale juz 2-3 tab wycisza jak mnicha

mnie tam rhodiola pobudza, a ashwa wycisza
    rano przed treningiem 2 tabsy rhodioli, wieczorem 2 tabsy ashwy
    Ostatnio edytowane przez Volcanodon ; Dzisiaj o 10:40

Jaszczomp BF
    U mnie podobnie z tym, że ok 10 w robocie 2tab rhodioli, a ok 20 (trenuje o 17) 1tab aschwy oba suple z KFD

Jak jak wezmę 2 kapsy Aswhy z KFD przed snem, to budzę się po 1-2h i się dość mocno źle czuję..

Poczciwy dzik
    Ja biorę rhodiole z kfd 1 tabsa z rana, do tego kawa też leci przy śniadaniu. Żadnego mega pobudzenia nie ma, szybciej się wybudzam po prostu i nawet jak mało snu było to jest całkiem fajnie po tym. Z kolei na uspokojenie to chyba ashwa lepiej, mi pomogła trochę jak miałem problemy z zasypianiem, też z kfd miałem i jeden tabs przed pójściem do łóżka leciał. Z plusów/minusów to każdej nocy sny (realne całkiem, dopóki są jakieś przyjemne to spoko, ale raz koszmar jak miałem to gwałtowna pobudka nie była przyjemna ), no i na początku jak brałem to tego nie było, potem odstawiłem i znowu zacząłem to po "powrocie" do ashwy czasem pobudki o 3-4 w nocy by iść się odlać

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów