Strona 419 z 419 PierwszyPierwszy ... 319369409417418419
Pokaż wyniki od 6 271 do 6 274 z 6274

Wątek: Ziółka :)

Zwierzokoks Awatar vhailor
    ja to samo, łykam na noc 1 caps chore sny, może rzeczywiście 10% ekstrakt jest bo olimp ma chyba 5% więc to tak jak 2 caps z olimpu. Do tego o 10 i 15 dokładam rhdiole i fajnie to zaczyna działać. Po 1,5 tyg mogę powiedzieć, że jestem dużo spokojniejszy a i redukcja lepiej idzie.
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Cytat Zamieszczone przez BzykuDG Zobacz posta
    Ja po 2 tabsach ashwy z kfd średnio się czułem. Jakieś dziwne jazdy, więc sobie odpuściłem.
    Sleep well też wcale nie czułem. Chyba czas odpalić naltrekson.
    Z naltreksonem też różnie, mi się wcale lepiej po nim nie spało, pobudzał bardziej.

Na mnie z ziółek to chyba nic nie działa. Próbowałem ashwe, rhodiole, cytryniec, leuzee, żeńszeń koreański i syberyjski. Prawie wszystko zadziałało na zasadzie placebo albo z bardzo niewielkim wpływem na cokolwiek. Jeśli miałbym coś wyróżnić z powyższych to może luezee i panax jako w miarę odczuwalne ale najlepiej w połączeniu z kofeiną.

Ja o sobie mogę powiedzieć to samo. Ilości które rzekomo niektórych wystrzelaly w kosmos były przeze mnie wogóle nie odczuwalne. Ewentualnie działały ale odwrotnie od zamierzonego efektu czyli np zamiast pobudzać to zamulały

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów