Strona 179 z 179 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179
Pokaż wyniki od 2 671 do 2 680 z 2680

Wątek: 100 pytań do... czyli temat z odpowiedziami.

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Fizjoterapeuta kazała mi wzmocnić brzuch bo przez to boli dupa, jakie ćwiczenie waszym zdaniem najlepiej wzmacnia brzuch oprócz plankow, których kurwa zdzierżyć nie mogę.

Typie, pisz na priw z takimi pytaniami

anty-przeprost: kółeczko, trx superman, hollow body
    anty-zgięcie: spacery farmera
    anty-rotacja: palofpressy, woodchoppery, rotacje z landminem

Na szybko, od zawsze ulana kufffa paczac od dolnej części ciała głównie uda.
    Aktualnie koło 10-12% bf przy 90kg krata fajna góra w żyłkach uda jak balerony.
    Sprinty, sw, siłka multum siadow mc itd.
    Plan? Tren na dół zalewając kwasem mlekowym czytaj gvt, bądź 6-12-21 non stop aby paliło okrutnje, podziała?
    Jakiś hormon może kulac? Nie bije nic, odwadnianie wóda co weekend nie pomaga.

Którym wymiarem się kierować przy doborze neoprenów Monster na kolana?
    Jest podany comfort i competition.

Misie, jak dupa najpierw dzwiga się podczas mc klasyk to gdzie szukać słabego ogniwa ?

Bodajże słabe posladki

Albo stoisz za daleko od sztangi i zaczynasz z dupą za nisko.

zaczynanie z dupą za nisko to najczęstsza przyczyna; ciało jest wtedy mądrzejsze od zawodnika i samo ustawia się w korzystniejszej dźwigni, zanim oderwie ciężar od ziemi

to rzekłszy, zaczęcie z biodrami ciut niżej (troszkę niżej, nie jak do przysiadu!) pozwala włożyć w bój więcej nóg i oszczędzić dolne plecy

Brandon Lilly poleca ciężkie (normalne) ciągi z minimalnego deficytu, żeby poprawić pozycję starową (lekko obniżyć biodra)

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    2 szybkie pytania:

1. Czym zastąpić pull through? Do stosu na wyciągu nie mogę już nic doczepić a i tak już się boję o jego wytrzymałość. Alternatywą jest swing ale ma tę wadę że jest pozbawiony fazy negatywnej. Hip thrust i RMC robię przy inych okazjach.

2. Jak wzmocnić odc. piersiowy prostowników. Łamie mnie w tym punkcie w siadach i ciągach. Lędźwiowy jest płaski. Słabe łopatki/czworoboczny? Może jakiś trap3, rotacje, snatch?

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów