Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Wątek: NBA Play-off 2011

NBA Play-off 2011

Ogląda ktoś ?
    Dzisiaj najprawdopodobniejszej poznamy dwóch pierwszych pół-finalistów.
    Zarówno Miami jak i Boston po sweep'ach.
    Jakieś przewidywania co do innych meczy?
    SAS vs MEM - mam nadzieje że Spursi się obudzą w końcu i jednak tą serię jakoś wyciągną. Po tak dobrym RS więcej się po nich spodziewałem...
    OKC vs DEN - OKC zdecydowanie 4-0. A w finale konferencji jeszcze pocisną LAL i będzie ciekawy finał .
    POR vs DAL - Jeśli Roy będzie grał tak jak w ostatnim meczu 3-4 kwarte to POR. Szkoda że taki zawodnik jak Dirk nie zdobędzie mistrzostwa :/.
    LAL vs NOH - LAL, chociaż CP3 gra świetnie marne szanse Hornets.
    CHI vs IND - CHI, Rose 0/9 za 3 ale i tak wygrają.
    ORL vs ATL - ATL, Howard sam tej serii nie wygra a to co pokazuje obwód Orlando to woła o pomstę do nieba. Nelson wieki PG .
    BOS vs NYK - 4-0 BOS, NYK bez Billups'a nie radzi sobie za dobrze pierwsze dwa mecze narobiły nadziei ale w ostatnim meczu Boston sprowadził chyba kibiców Knicksów na ziemię.
    MIA vs PHI - 4-0 MIA, mam nadzieję w finale zobaczymy OKC vs MIA :P

haha wykrakałem właśnie Miami wtopiło . Ładna końcówka Philly
    Ostatnio edytowane przez Massir ; 24-04-11 o 20:44
    d(^_^)b

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    w sumie przyznam ze o ile Miami szybko odpadnie to bede szczesliwy

jakos mnie te ich gwiazdy irytuja
    ogolnie bez Gortata to jakos podobnie jak z F1 bez kubicy, malo mnie to interesuje
    Ostatnio edytowane przez Lenny ; 25-04-11 o 00:26

fajne playoffy sie zapowiadaja, mam nadzieje ze spurs odpadna bo graja zamulona koszykowke i wkoncu dziadki przejda na emeryture, szkoda ze miami i boston tak wczesnie na siebei trafia bo to moglbyc final

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK
    ja bym chciał żeby Hornets rozjechali LA, SAS odpadło z Memphis, Boston przejechało się Lebronku, a potem wyleciało z Chicago.

Orlando pewnie odpoadni z Atalnta, co tez by bylo niezłe

DEN OKC - obie dobre druzyny, szkoda, ze DEN odpadło, ale Durant i Westrbrook grają teraz odlotową koszykówkę, mogą dojść do finalu

ogolnie półfinały zachód

OKC - Hornets

Wschód

Celtics - Bulls

Jak już robimy sobie taki koncert życzeń to też mam nadzieję, że dziadkowie z Celtics pojadą Żary, a nawet że zdobędą misia. Z drugiej strony marzy mi się pierścień dla Dirka, należy mu się jak psu buda. Jednak nie uda się to z tą drużyną, czyli nigdy, bo Nowik chce zakończyć karierę z Mavs. Aha i fajnie byłoby zobaczyć w końcu Shaqa na parkiecie.

Sprzedawca Kebabów Awatar DUDEK
    wczoraj ogladalem chwile Celtics - Heat , dość nerwowy początek, będzie ciekawa seria, narazie 1:0 , Miśki też dały popalić i wygrały pierwszy mecz .

Boston nieźle dał ciała. Rondo tragedia, pełno strat i nietrafionych layupów. Ewidetnie brakuje jego umiejętności rzutowych. Z drugiej strony, gdy siedział na ławie drużyna grała jeszcze gorzej. Można go trochę usprawiedliwić, bo miał foul trouble. Pierce przypomniał sobie dopiero pod koniec spotkania, że gra jakiś mecz, to zaraz dostał drugiego technika i wyleciał. Inna sprawa, że sytuacja była kuriozalna. KG super obrona, tak jak się spodziewano totalnie zgasił Bosha, ale zapomniał że jeszcze trzeba zdobywać punkty. Jakoś bał się atakować tablicę, od razu oddawał piłki. Ray Allen, gdyby nie on, to byłby pogrom, świetna dyspozycja rzutowa. Mniejszy O'Neal, dobra obrona. Wcale nie widać braku Perkinsa, jak wielu płakało. Ławka słabo.

tak sie konczy podwajanie Jamesa

faktycznie moze byc interesujaca seria miedzy Bostonem a Miami

nie rozumiem naprawde jak mozna grac w NBA, w pierwszej piatce majac milion treningow w roku i nie nauczyc sie rzucac (Rondo)? Jak widzialem jak mu zostawiali 2-3m luzu to az mnie smiech bral, to jest upokorzenie na dla zawodnika.

zly dzien, gala nie wchodzi i nie wiadomo dlaczego

kto jak kto ale Rondo strzelcem jest niejagorszym, przynajmniej w zeszlorocznej serii byl

12. Wybierz suplementy dla siebie

strzelcem w sensie pkt rzuca ale po penetracjach a nie za 3 czy poldystans.

konkretny mecz atlanta - chicago sie zapowiada, pierwsza kwarta narazie miazga.

moze faktycznie malo go widac punktujacego z dystansu..
    Ostatnio edytowane przez Lenny ; 08-05-11 o 00:36

odkurzacz Awatar Junior
    bynum i odom - oszołomy

Ktoś się spodziewał 4-0 w serii ?
    Bo My jesteśmy Legia Warszawa i nie pierdolimy się w tańcu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów