Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 91

Wątek: Trądzik - Izotek - Pytania tylko tutaj

Moderator: uroda Awatar ONA
    Jak mialam trądzik to zużyłam kilka opakowań Zinerytu- początkowo byłam bardzo zadowolona, wszystko ładnie się goiło. Niestety później chyba się uzależniłam od niego i słabe efekty były. Podobało mi się opakowanie i wygoda korzystania z niego.
    ''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne'' Oscar Wilde

Moderator: uderzane Awatar mkd
    bo te leki trzeba co jakies dwa miesiace zmieniac zeby sie skora nie przyzwyczaila

Cytat Zamieszczone przez Patryk Zobacz posta
    kurw odpisalem na wlasnego posta
    Ostatnio edytowane przez mkd ; 22-08-09 o 23:20

Moon skąd jesteś, że miales tak drogo ?
    Ja płace 85 za tretinex lub izotek.
    Jakie skutki uboczne zauwazyles oprocz
    tych bólów po wysilku fizycznym ?

Co do problemow przy sporcie jako takich w ogole
    nie mam. Trenuje piłke, chodze na siłownie i jakos
    sie zle nie czuje. Mi krosty przestaly wyskaiwac juz
    po 2 miesiacach kuracji. Aktualnie jem 5 pudełko i
    zostaly juz tylko zaczerwienienia.

CBL a ty skad jestes??

moj brat teraz bierze izotek i placi 100zl za opakowanie.

Jestem z pogranicza Mazowsza i Mazur.

w warszawce 99-119 zl, zalezy od apteki.

bylem dzisiaj u lekarki dostalem recepte na lek z grupy jakiejs tam......... i własnie było z 5 nazw do wyboru izotek itp.. i pochodziłem i popytałem w 5-6 aptekach i dogadalem się z babkami że Tretinex za 80 zł tak do końca czerwca mam nadzieje ze się uwinę więc obliczyłem ze to 19 opakować = 1520 zł :>

To jakie Ty dawki zamierzasz walic ? :O

mam brać przez jakiś miesiąc po 2 kapsy.. potem po 3... byłem u najlepszej dermatolog w mieście więc wie co robi ;] ogolnie waze 85kg i moze tez dlatego? nie wiem... dzisiaj bylem na badaniu krwi, moczu i jutro mam sie dowiedziec czy wsystko OK i moge brac. a ty ile brales i jakie dawki? no ogolnie dlugo siedzialem u niej w gabinecie i wszystko mi tlumaczyla ze na 1 kg ciala powinno byc ileś tam g tej substancji i że tak wlasnie mamy zrobic. w przypadku gdy jest to mniej zdarzają się nawroty i dlatego niektorzy powtarzaja leczenie albo mowia ze nie zadzialalo na nich.. ogolnie bede mial co chwile badania robione wiec chyba nie umre zresta jak mowilem jest najlepsza w mieście nie po to w kolejce czekałem wczoraj 4 h choć jest na godziny umawianie hah
    Ostatnio edytowane przez atomson ; 17-12-09 o 12:02

Jak dla mnie za szybko wskakujesz na duza dawke jaka jest 2 caps.
    Zobaczysz jak bedziesz sie zjebanie czul i beda Ci usta i okolice
    wysychac, pekac itd. Poszukaj sobie na sfd stare tematy o izoteku
    i zdjecia Kult'a i on przy tym swoim fatalnym tradziku bral
    40 mg chyba max.

ja mialem straszny trądzik i zaczynałem od 2 kapsy po 10mg na dzień a w najwyższej dawce doszedłem do 3 kapsy po 20mg i czułem sie strasznie potem. tylko że do takiej wysokiej dawki dochodziłem dobre pół roku(albo coś około) i bez żadnych blizn bez niczego.

jak zaczniesz za wysoko to może Ci poryc troche twarz bo za szybko będzie schodziło

jak dla mnie to nie wiem bo nie jestem lekarzem ani tego nie bralem...
    nie wiem nie bralem nie biore tego tego ile ja chce tylko ile mi babka przepisala [ale jesce na wyniki czekam].. jeszcze jutro bede z nia gadal to sie zapytam ale jakis powod jest ze przez ostatnie lata wygrywa nagrody i plebiscyty lekarskie wiec jest osoba kompetentną a nie ze ma takie widzi misie bo czytalem na necie opinie ze goscie przez cały okres nawet badan zadnych sobie nie robili hah to dopiero jest ;]

"i bez żadnych blizn bez niczego. " tzn ze od leku mi sie blizny maja zrobic czy cos?
    pytalem sie wlasnie jej czy na poczatku wystepuje jakies nasilenie i wysyp ale mowila ze bardzo rzadko tak jest ale zdarza sie..

jojo122 ile wazysz"?
    Ostatnio edytowane przez atomson ; 17-12-09 o 16:15

http://www.sfd.pl/Izotek__Dziennik__...i-t320416.html

(wymagana całkowita dawka 120-150 mg/kg)

40 mg Izoteku (moja waga 70-72)

moja waga 85kg albo minimalnie wiecej.... a typol jeszcze masc DUAC stosował to ładnie musialo go suszyc ;]

http://www.acne.org/messageboard/Acc...ry-t87675.html

obadajcie typol po 80 mg bral przez iles tam miechow, przy niektórych mój problem to pikuś ;/

Cytat Zamieszczone przez atomson Zobacz posta
    "i bez żadnych blizn bez niczego. " tzn ze od leku mi sie blizny maja zrobic czy cos?
    pytalem sie wlasnie jej czy na poczatku wystepuje jakies nasilenie i wysyp ale mowila ze bardzo rzadko tak jest ale zdarza sie..

jojo122 ile wazysz"?
    jak zaczniesz za wysoko to moga za szybko zaczac "schodzic" pryszczei mogą w tym wypadku powstac blizny. jak miałem kuracje to ważyłem 86kg

są ludzie którzy przy najniższych dawkach odpadali z gry bo słaby organizm

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów