Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 93

Wątek: Manchester United

Gwiezdna Gwardia Awatar susik

Manchester United

przed awarią prowadziłem temat
    o moim ulubionym klubie i tutaj
    nie może być inaczej

poprzedni sezon bardzo udany
    wygrana Liga Mistrzów i obrona mistrzostwa

ten sezon nie rozpoczął się za dobrze,
    dobre występy przeplatane słabszymi

masowe marnowanie wypracowanych okazji
    do zdobycia bramek

mam nadzieję, że Ronaldo i spółka się jeszcze rozkręci na dobre

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Carlitos martwi się o swoją przyszłość

Carlos Tévez jest zaniepokojony mała liczbą występów w Manchesterze United, z czego zwierzył się selekcjonerowi reprezentacji Argentyny Diego Maradonie.

Po przyjściu Dymitra Berbatowa Carlitos trafił na ławkę rezerwowych. Argentyńczyk przebywa na Old Trafford na zasadzie wypożyczenia, które kończy się w przyszłym roku. Tévez od początku zapowiadał, że czeka na transfer definitywny, ale teraz jeszcze raz rozważa swoje możliwości.

Usługami 24-letniego napastnika zainteresowany jest Real Madryt, a jak mówi Maradona, Tévez pragnie jedynie występów w wyjściowej 11-stce.

"Tévez martwi się tym, że nie jest już zawodnikiem podstawowej 11-stki w United" - powiedział "Boski Diego" dla The Sun.

"Przed nim ciężkie zadanie, by do niej wrócić, bo musi pokonać świetnych zawodników: Wayne'a Rooneya i Dymitra Berbatowa."

"Widziałem jednak, że jest w dobrej formie, więc mu powiedziałem, że najlepszym sposobem na pokazanie swoich umiejętności, jest walka na treningach."

"Wówczas będzie mógł stanowić o sile reprezentacji Argentyny. Wierzę w jego umiejętności i wiem, że Sir Alex Ferguson uwzględnia go w swoich planach" - zakończył Maradona.
    Da Silva zbiera dobre opinie

Po kilku świetnych występach Rafaela w pierwszym składzie kilka osób z klubu zostało poproszonych o parę słów na temat młodego Brazylijczyka.

W doborowym gronie znaleźli się trenerzy sir Alex Ferguson, Ole Gunnar Solskjaer oraz rywale Rafaela o miano podstawowego obrońcy, czyli Wes Brown i Gary Neville. Łatwo można odgadnąć, iż każdy z nich nie szczędził dobrych słów pod adresem Rafaela.

- Wiążemy z Rafaelem wielkie nadzieje. Bardzo nam zaimponował swoją postawą na boisku, nie boi się gry oraz ma wielką wiarę w swoje umiejętności. Czuję, że ten chłopak ma w sobie coś specjalnego. Ma dopiero 18 lat, a tak świetnie zaczął - sir Alex Ferguson.

- Rafael ma niesamowity entuzjazm do gry, po prostu chce grać i wygrywać. Uwielbia dryblować, podawać, strzelać bramki... oraz uśmiechać się przez cały czas, co jest niesamowitym widokiem. Wraz z czasem osiedli się na dobre w zespole i zostanie świetnym graczem - Ole Gunnar Solskjaer.

- Walka z Rafaelem oraz Garym to zdrowa rywalizacja. Pierwszy z nich doszedł do nas przed tym sezonem i pokazał, że jest wartościowym młodym piłkarzem. Jestem przekonany, że czeka go świetlana przyszłość na Old Trafford - Wes Brown.

- Widziałem Rafaela w przedsezonowym sparingu przeciwko Peterborough i szczerze mówiąc, nie byłem zadowolony z tego, co wyprawiał na boisku! Na poważnie, chłopak ma niesamowity potencjał - w dowcipnym stylu zakończył Gary Neville, kapitan United.

co do Rafaela
    to mimo młodego wieku prezentuje
    bardzo wysokie umiejętności

godny zastępca Neville'a któremu coraz bliżej do piłkarskiej emerytury
    Ostatnio edytowane przez susik ; 13-11-08 o 22:39

Lightbulb

byłem na wakacjach i oto kilka zdjęć przed stadionem i ze sklepiku MU, może nie jakaś extra jakość bo robilem telefonem ale jest:

ja mam nadzieję, że w tym roku
    podczas urlopu się wybiorę na OT

atomson - zazdroszcze
    ManU <serce>:P
    cos sie konczy, cos zaczyna.

dzisiaj wysoka wygrana ze Stoke City 5:0
    dwie brameczki Ronaldo, po jednym trafieniu
    Carricka, Berby i debiutanta Welbecka

http://www.dailymotion.com/relevance...toke-city_news
    Ostatnio edytowane przez susik ; 15-11-08 o 22:37

Welbeck zdobył bramkę porządnym strzałem z ok. 30 metrów i trafił w samo okienko. To tylko pokazuje, że wierzy w swoje umiejętności.

"Dostałem piłkę prawie na środku boiska, wiedząc, że mam Ryana Shawcrossa na plecach. Rozegrałem klepkę z Manucho, przyjąłem piłkę i pomyślałem: 'Zaraz sobie walnę!'."

cos sie konczy, cos zaczyna.

wczoraj bezbramkowy remis z AV
    na ich terenie

całe szczęście, że Chelsea i Liverpool też zremisowały
    choć przy wygranej można było odrobić 2 punkty

najważniejsze, że strata punktowa się nie powiększyła

skrót z tego spotkania

http://manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=14389
    Ostatnio edytowane przez susik ; 23-11-08 o 18:01

w tygodniu remis w LM z Villareal

a dzisiaj wygrana w derbach Manchesteru
    z City 1:0 po 'złotym golu' Rooneya

Manchester is Red !

skrót spotkania

http://www.veoh.com/videos/v16779753...e?source=embed
    Za progiem stała młoda dziewczyna. Bardzo wyraźnie dziewczyna. Absolutnie nie można jej było pomylić z chłopcem w żadnym znanym języku — zwłaszcza w Braille’u.

to co zrobił Gomes w 90 minucie zasługuje na słowa uznania
    nie wiem jak on to wyjął ...

12. Wybierz suplementy dla siebie

dobrze, że Liverpool i Arsenal też zremisowały
    mam nadzieję, że WHU urwie jutro punkty Chelsea

Cytat Zamieszczone przez Kleks
    to co zrobił Gomes w 90 minucie zasługuje na słowa uznania
    nie wiem jak on to wyjął ...
    Edwin miał lepszą interwencję po strzale Bentleya z wolnego

SKRÓT WCZORAJSZEGO SPOTKANIA

http://www.dailymotion.pl/relevance/...ter-unit_sport
    Ostatnio edytowane przez susik ; 14-12-08 o 11:09
    Za progiem stała młoda dziewczyna. Bardzo wyraźnie dziewczyna. Absolutnie nie można jej było pomylić z chłopcem w żadnym znanym języku — zwłaszcza w Braille’u.

Nowe nabytki Manchesteru

W południe działacze Manchesteru United ogłosili, że doszli do porozumienia z Partizanem Belgrad w sprawie transferu dwóch zawodników. Szeregi Czerwonych Diabłów zasilą Zoran Tosic oraz Adem Ljajic.

21-letni Tocis podpisze kontrakt z efektem natychmiastowym. Dostanie koszulkę z numerem 14. Jeżeli chodzi o Adema Ljajica, to 17-letni zawodnik do końca 2009 roku pozostanie w Partizanie. Dopiero po tym okresie przeniesie się na Old Trafford.

W przyszłym tygodniu zostanie zwołana konferencja prasowa, po tym jak wszelkie roboty papierkowe zostaną dopięte na ostatni guzik.

Według angielskich mediów za Serbów Manchester United zapłacił 16,3 miliona funtów.
    dobra posunięcie, Tosic na pewno będzie starał się o miejsce w pierwszej 11-stce
    a Ljajic to dobra inwestycja na przyszłość

ostatnio United wygrało KMŚ
    w półfinale pokonało Gambę Osaka 5:3

w finale po golu Rooneya wygrali 1:0 z Quito

następnie dwa zwycięstwa w lidze po 1:0 u siebie ze Stoke City
    i na wyjeździe z Middlesbrough

jutro na własnym stadionie United podejmie Southampton
    w ramach III rudny FA Cup

III runda FA Cup

Southampton - United 0:3

20' Welbeck
    48' Nani (k.)
    81' Gibson

czerwona kartka - 36' Paterson (Southampton)

w IV rundzie 24/25 stycznia ManU zmierzy się z Tottenhamem na Old Trafford

Sztywny Pal Azji Awatar GSPII
    A Tevez nie miał się przenieść do Realu?
    Marca tak spekulowała

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów