Strona 647 z 648 PierwszyPierwszy ... 147547597637645646647648 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9 691 do 9 705 z 9711

Wątek: Mój test przedtreningówek

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Pewnie, dlatego, że porównujesz 1.4 do 1.3 DMAA. Nie pomyl w ten sam sposób pseudoefki z efką hehe :P

2 Amino-5 Methylhexane to 1.4 DMAA
    4-methyl-2-hexylamine to 1.3 DMAA

Chyba, że się mylę
    Ja wiem ze to nie to samo ale tak jest promowane.
    DMAA było fajne.

1,3 to najgorsza hujnia, libido spada kutas się chowa

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    1,3 to najgorsza hujnia, libido spada kutas się chowa
    z libido problemu raczej nie miałem ale orze bebechy az miło

a tak jak w temacie to pamiętam, że ze wszystkich stymulantów jakie kiedykolwiek w życiu wpierdalałem a było tego troche to najbardziej mnie robiło to gówno

nie wiem co tam siedziało ale na pewno nie to co było opisane na opakowaniu
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 07-11-20 o 10:23

Ala stara wersja. Nowa gowno warta

Pamiętam jak pierwszy raz kupiłem amerykański spalacz z 1.3. Też mam podejrzenia, że siedziało tam coś więcej niż tylko to co na opakowaniu, ale jak treningi siadały po tym to nie mam słów. Wtedy akurat przygotowywałem do zawodów w SW, miazga a skutki uboczne jeszcze lepsze

Sezonowiec
    Ja pamietam
    Oxyelite slim
    Pierwsza wersje

To było takie jebniecie
    Pamietam ze jak kapsa o 5 rano jadłem to do 19 ostre pobudzenie ... zero spania

Jaszczomp BF
    + podsypany sibutraminą Venom

+ też chyba dość legendarny Mesomorph

Kiedyś to były suple ... (jak Horse Power i Nitrobolon)

Venom mmm pamietam

Venoma, meso i coś tam jeszcze się jadło
    + do tego pierwsza czarna mamba
    I slim xtreme z anabolic xtreme.
    I odziwo na żadnym nie miałem zjazdów czy su.
    Ostatnio edytowane przez paulsenior ; 11-11-20 o 09:21

Sztywny Pal Azji
    Venom i te nieprzespane noce <3

Sztywny Pal Azji
    1,3 w meso było fajne ale firma tested miała spalacz burn, niby kofa plus DMAA a wyrywało z butów strasznie. I jeszcze humor, świat stawał się lepszy. Ciekawe co tam sypali, mniej znany produkt to nikt nie zbadał ;(

Pamiętam tested burnera, jak wziąłem dwie kapsy to po treningu jeszcze na imprezę chciało się iść. Stare piękne czasy <3

I wynalazki od Cybera, które były 10-12 lat temu Stary Hyperdrine czy Thermal V3, albo pierwszy wypust Pimp blasta. Zamiast produkować dobre rzeczy to cudują ze składami. Mogli produkować to co produkowali, wlepiać inną etkę, tak jak robią teraz. No ale cóż, teraz można wypić monsterka przed treningiem i też fajnie. Gram soli w środku przy okazji
    www.PanDietka.pl

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Jaszczomp BF
    Ja teraz praktycznie zero stymulantów (od lat wystarcza przed tren FA napalm shot) , ale Slim od WXN to robi mnie jak jakieś dopy, o 15-16 wezmę to spanie dopiero gdzieś po 3 w nocy, co ciekawe w ciągu dnia tj trening i po treningu nie czuć jakiegoś wyrwania z butów czy zjazdu, może pierwsza godzina lekkie rozdrażnienie , za to hamuje apetyt max i właśnie brak snu na kilka ładnych godzin , podejrzewam że jakbym wziął o 19 to na rano do roboty bez snu bym szedł.

Dlatego w tygodniu nawet nie stosuję, tylko w weekendy jak trening/cardio rano.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 14-11-20 o 12:52

Jak tak wspominacie te prewo to i mnie na wspomnienia wzięło
    U mnie najlepiej co wspominam w swojej "przygodzie" to właśnie MESOMORPH z 2011r i 1 partia CRAZE z 2012 (prawdopodobnie podsypana fetą) ale nic później nie zbliżyło się nawet do tego, nie wiem bo technologicznie przecież przez tyle lat powinno być jeszcze lepiej. Jeszce Chaina od Cybera wspominam miło hejtu było dużo ale treningi kozak były zawsze. No Craze to masakra (fety osobiście nigdy solo nie brałem) a tam się latało po 10 sekundach, jakieś tańce pomiędzy seriami z nudy, więc zdecydowanie jestem skłonny uwierzyć w coś "ekstra" teraz 1.3 temu co "kiedyś to było" nie równe za ujaaa, człowiek i może bardziej przetyrany tym wszystkim ale pamiętne meso i inne prewo z tamtych czasu klepały od pierwszej do ostatniej porcji

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów